DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
542 444 10 10 kimin numarası? Tuzak mı?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
25.585
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Vodafone >> 542 444 10 10 kimin numarası? Tuzak mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      662 Mesaj
      05 Ekim 2010 11:36:15 Konu Sahibi
      542 444 10 10 numarasından aradılar ve üye olursak 100 cep lira hediye edeceklerini söylediler. Resmi Vodafone satış kanalıyız dediler ama pek inandırıcı gelmedi.

Böyle bir şey var mı? Teşekkürler.

|
      |

Yaptığınız yanlışı kimse görmese de Allah (c.c.) görüyor. Farkında mısınız?

eurosim, forumdan kendi isteği ile ayrılmıştır ve artık foruma girmeyecektir.
    • Yarbay
      8245 Mesaj
      05 Ekim 2010 12:13:37
      |
      |
    • Yüzbaşı
      662 Mesaj
      05 Ekim 2010 18:12:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/kontorislemleri.sanal_kontor.php

burdan bakabilirsin

Peki dolandırma işi var mı bu işte? Baba adı, doğum yeri, doğum tarihi, kredi kartı bilgileri gibi bir çok bilgi isteniyor.
      |
      |

Yaptığınız yanlışı kimse görmese de Allah (c.c.) görüyor. Farkında mısınız?

eurosim, forumdan kendi isteği ile ayrılmıştır ve artık foruma girmeyecektir.
    • Yarbay
      12693 Mesaj
      05 Ekim 2010 18:41:13
      Böyle şeyleri tavsiye etmem uzak durun ne kadar güvenilir olsada.
      |
      |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
    • Yüzbaşı
      971 Mesaj
      06 Aralık 2013 17:41:36
      Bu tip şeylere kesinlikle itibar etmeyiniz benide bugun aradılr kredi kartı ödemelerine son, falan filan dediler. belliki kk bilgilerimi fln istiyeceklerdi ama ne yazkki arayan bilgisayardı normal bir insan falan konuşsa çooook güzel küfür edicektim ama bilgisayar oldugundan 10 sn olmadan kapadım.
      Bu tip şeyler bellidir, hiçkimse size havadan bişey vermez.
      Unutmayın "Bedava peynir sadece fare kapanında olur!"
      |
      |

Steam & Origin: BytkN
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      16 Mart 2014 01:32:03
      ya arkadaşlar bugün aradılar normalde açmam bile ama işim yoktu açtım konuştum boşlukta bulunup cevapladım ve bilgilerimi verdim hiç bahsetmedikleri bir 100tl lik masraf çıkardılar bundan nasıl kurtulabilirim çok canım sıkıldı açıkçası yardımcı olursanız sevinirim

• Yarbay
      13878 Mesaj

iOS Beta Tester
      16 Mart 2014 02:28:36
      quote:

Orijinalden alıntı: 177

ya arkadaşlar bugün aradılar normalde açmam bile ama işim yoktu açtım konuştum boşlukta bulunup cevapladım ve bilgilerimi verdim hiç bahsetmedikleri bir 100tl lik masraf çıkardılar bundan nasıl kurtulabilirim çok canım sıkıldı açıkçası yardımcı olursanız sevinirim

Geçmiş olsun artık çok geç. Kart bilgilerinizi verdiyseniz, bir an evvel bankanızla görüşüp bilgileri değiştirin.
      |
      |

• Onbaşı
      19 Mesaj
      16 Mart 2014 02:39:04
      teşekkür ederim
      |
      |

• Binbaşı
      1015 Mesaj
      27 Ocak 2015 16:44:18
      biraz önce annemi aramışlar, şehir, çalıştığınız banka nedir diye sormuşlar. uyanmış kapatmış telefonu meğer 2010 dan beri olan eski bi dolandırıcılıkmış

hala aktif haberiniz ola.
      |
      |
    • 02 Kasım 2015 13:13:01
      Beni aradılar bugun 100 tl hediye kontur kazanmısım kart bilgilerimi istediler vermedim
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.