Şimdi Ara

5414 TL HP Probook X360 435 G7 Ryzen3 4300u 8gb 256gb Ssd Windows 10 13.3' (DOKUNMATİK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yorum var mı düz laptop olarak Acer swift 3 ile arasında kaldım bu 9 saat Acer 12 saat şarjlı ama 1000tl farkla bunun tablet özelliği var ayrıca bu 350 Acer 250nit geri kalan herşey aynı sayılır galiba binde artırılaiblir ram varmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ayrıca diğer sitelerde de teknorya satıcısı indirime sokmuş aleti

• f/p lik bir şey göremedim.

sanırım ellerinde kalmış.

eğer paylaşımlı alacaksanız 16 gb + ram çok iyi bir seçim.

ryzen 5 olsa tamam da ryzen 3 ya bu ne.

256gb ssd nedir ya.

illede dokunmatik diye tutturuyorsanız gidin tablet alın daha iyi. ayrıca sanırım ek olarak bir alet var onu takıyorsun dokunmatik olarak da kullanabiliyorsun. buna benziyor

5414 TL HP Probook X360 435 G7 Ryzen3 4300u 8gb 256gb Ssd Windows 10 13.3" (DOKUNMATİK)Bafıryoutube
    AirBar adı verilen ve notebook'a takıldığında gerçekten dokunmatik ekran hissiyatı veren ve bilgisayarı dokunarak kullanmanızı sağlayan bir alet. İşe yarar, fiyatı makul ve alınabilir bir ürün. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Instagram: https://www.instagram.com/bafir16/ AD: bafiradam@gmail.com
    https://www.youtube.com/watch?v=JKDDXvDqjRs
  • BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Tablet, PC işi görmüyor, iPad sekmeleri donduruyor geri dönünce herşeyi yeniden yüklüyor bıktım usandım,ram artırılıyor galiba yetersiz ile alır takılır SSD ise içindeki ne para sayma kadar harici alınır daha manttıklı olur, bu katlanıyor sizin o paylaştığımız batır salağının aklına uyup onu alan bence bi gitsin doktora gözüksün, şimdi şunu soelaım Hepsiburada indirim ve HP iadesi ile 4700e geliyor o zmaan alınır mı?

• crashris kullanıcısına yanıt

Hp probook serisinde iade olmayacağını söylediler. HP 250, HP probook gibi seriler işyerleri için üretilmiş.

• crashris kullanıcısına yanıt

ya ben sadece o videodaki kişiyi bilmem de tanımam da. ben sadece böyle bir cihaz olduğunu ve google dan aratınca videoda bunu görünce bilgilendirmek istedim.

mesela 8 gb daki ram tabletlerde iyi olduğunu düşünüyorum ve android alacaksam eğer google alırdım.(mecburen samsung kullanıyoruz. yurtdışı ürün istemiyorum.)

sen bahsettiğin gibi ram artıracaksan ve ssd artıracaksanız o zaman alınır. ryzen 3 olmasa idi iyiydi.

ben de hp kullanıyorum ve memnunum. sanırım hp bu kampanya dan elindeki müşterileri tutmayı başarıyor ve hp kötü diyene aldırma.

bence alınır ve sanırım hb laptolarda indirim yapıyormuş 500 ₺ ve şimdi alırsanız 1000₺artan parayla da ek olan malzemeleri de alabilirsiniz...

• Keşke şu fiyat takibini arada beyaz eşyada da yapsanız hocam. Baya faydası olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.