Şimdi Ara

5400 TL Gaming PC tavsiyesi [ Monitörsüz ] GTX 980'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  5400 TL Gaming PC tavsiyesi [ Monitörsüz ] GTX 980'li

İyi midir, alınır mı ? Kasayı çok beğendim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ControlYourDream -- 13 Ocak 2016; 19:40:48 >

• Tavsiye ?
  • Hız aşırtma ile ciddi anlamda uğraşmayacaksanız anakarttan biraz kısıp ROG serisinin giriş seviyesi olan ranger modelini düşünebilirsinz. Artan paraya bütçe elverdiğince ilave yapılıp GTX 980 li bir sistem toplamak bana göre daha avantajlı olacakatır. Ya da anakarttan kalan parayla biraz daha iyi bir PSU tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbozkus -- 12 Ocak 2016; 10:47:52 >
  • BU arada seçtiğiniz kasa gerçekten güzel bir kasa. Kısa süre önce topladığım sistemde ben de 760t tercih etmiştim ancak Bostancı Vatan'dan aldığım ürünün toz filtreleri ve montaj vidaları içinden çıkmamıştı ben de haliyle iade ettim. Ellerinde de başka 760t kalmadığından 780t aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Hız aşırtma ile ciddi anlamda uğraşmayacaksanız anakarttan biraz kısıp ROG serisinin giriş seviyesi olan ranger modelini düşünebilirsinz. Artan paraya bütçe elverdiğince ilave yapılıp GTX 980 li bir sistem toplamak bana göre daha avantajlı olacakatır. Ya da anakarttan kalan parayla biraz daha iyi bir PSU tercih edilebilir.

Anakartı biraz düşürdüm. GTX 980 Ti almak istiyordum aslında ama bütçem oralara çıkmama izin vermedi

1-2 sene sonra bir tane daha GTX 970 alıp SLI yapmayı düşünüyorum.

Siparişi verdik bakalım hayırlısıyla..
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fansız mı oc yapacaksın
  • Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın. Yalnız yeni seride işlemci fanı çıkmıyor kutu içerisinden haberiniz olsun.
  • skylake K ibareli işlemcilerden soğutucu çıkmıyor, bilginize.
  • Şu şekilde 980 ti alabilirdiniz. Hatta anakart biraz daha kısılıp 5500 e kadar düşürülebilir bu sistem.
     5400 TL Gaming PC tavsiyesi [ Monitörsüz ] GTX 980'li
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

Hız aşırtma ile ciddi anlamda uğraşmayacaksanız anakarttan biraz kısıp ROG serisinin giriş seviyesi olan ranger modelini düşünebilirsinz. Artan paraya bütçe elverdiğince ilave yapılıp GTX 980 li bir sistem toplamak bana göre daha avantajlı olacakatır. Ya da anakarttan kalan parayla biraz daha iyi bir PSU tercih edilebilir.

+1 Anakart ile kasayı biraz kısıp fiyatı düşürebilirsin psu 750 watt belki gold setifikalı alabilirsin gtx 980 konusuna katılmıyorum sadece 1080p takılacaksan illa artan parayı ekran kartına yatırmak zorunda değilsin.

quote:

Orijinalden alıntı: CominqSonqS

skylake K ibareli işlemcilerden soğutucu çıkmıyor, bilginize.

+1 Birde soğutucu alman gerekecek kasa ile anakarttan kısacağın para buralara gidecek anlaşılan.

Bu arada Corsair 760t full tower dev gibi kasa yanına 27 inç monitör koymazsan monitörün 15 inç gibi gözükür. Kasa olarak cooler master mastercase 5 pro bir incele. Psu olarak corsair cs750 veya cs850 bazen aynı fiyat oluyorlar incele. Anakart msi z170 gaming 5 veya asus z170 gaming pro modellerine bak. Bütçe yetecek ise corsair h110i gt sıvı soğutma alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyon35 -- 12 Ocak 2016; 17:52:02 >

• Üfleyerek mi soğutacaksınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E30a Biner Yan Yan Gider

Üfleyerek mi soğutacaksınız ?

Cooler Master Hyper 212 Evo aldım hocam. Ekran kartını da GTX 980e yükselttim.
  • > COOLER MASTER Hyper 412 PWM İşlemci Soğutucu (1 tane 120mm lik fan daha aldım)
    > BENQ RL2240HE 21.5 1ms Full HD Led DVI 2x HDMI Monitör
    > CORSAIR Carbide SPEC-03 650W 80 Plus 2x12cm Fanlı KASA
    > MSI GTX 970 Gaming 4G, 4GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı
    > SAMSUNG 850 Evo 120GB SATA3 540/520 SSD MZ-75E120BW
    > WESTERN DIGITAL 1 TB SATA III HDD 64MB Caviar Blue 6GB/s WD10EZEX
    > KINGSTON HyperX FURY DDR4 16GB (2X 8GB) 2400 MHZ CL15 HX424C15FBK2/16
    > ASUS Z170 PRO GAMING, Z170, DDR4, Socket 1151, USB 3.1 Anakart
    > INTEL i7 6700K 4.0 GHz, Socket 1151, 8MB, 14nm, 95W (CPU Fan YOK)

ekran da var bende sen sıvı soğutma kulan benimki toplam 5400tl tuttu ufak değişiklik yaparak daha güzel alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Orijinalden alıntı: E30a Biner Yan Yan Gider

Üfleyerek mi soğutacaksınız ?

Cooler Master Hyper 212 Evo aldım hocam. Ekran kartını da GTX 980e yükselttim.

Hyper 212 Evo'yu almaktan vazgeçtim. Noctua NH D15 aldım

• 5400 liralık pc de gtx 970 mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

5400 liralık pc de gtx 970 mi var?

Hayır. 6000 TLlik PCde GTX 980 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ControlYourDream

quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

5400 liralık pc de gtx 970 mi var?

Hayır. 6000 TLlik PCde GTX 980 var.

Yukarıdaki arkadaş GTx 980 ti koymuş, o da iyi gibi,
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyon35
    Bu arada Corsair 760t full tower dev gibi kasa yanına 27 inç monitör koymazsan monitörün 15 inç gibi gözükür. Kasa olarak cooler master mastercase 5 pro bir incele. Psu olarak corsair cs750 veya cs850 bazen aynı fiyat oluyorlar incele. Anakart msi z170 gaming 5 veya asus z170 gaming pro modellerine bak. Bütçe yetecek ise corsair h110i gt sıvı soğutma alabilirsin.

Ne saçma bir bilgisayar toplamışsınız yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyon35

Ne saçma bir bilgisayar toplamışsınız yahu

Bana mı dediniz hocam ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.