Şimdi Ara

53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 10-15 Ekim 2017 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş bir tırmanış var şu an, 2 km kaldı, çok keyifli geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tırmanışta seyircilerin de sporcularla koşusu bir yandan hoş bir yandan da hoş olmayan bir hareket ama zararları yok.

• Grup iyice seyrildi 5 kişi..

Ulussi alacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Festen -- 13 Ekim 2017; 16:52:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay vay vay, akıyor bayağı, son 300 metre.

• Çok temiz girdi ama.

• Geçen sene Elmalı, bu sene de Selçuk; Elmalı kadar olmasa da o keyfe yakın bir keyif aldım.

• Ulussi kazandı, genel klasman liderliğine yükseldi.

• Bisiklet sporu bu kadar keyifli olmasına rağmen koca forumda Festen ile birlikte takip ediyoruz, gel sarılalım.

• Meryem Ana tırmanışında son 5 km'de eğim %8-9 seviyesindeydi. Harika finish. Son 5-6 km'de grup iyice seyrelerek 5 kişiye kadar düştü. Ahmet Örken tırmanışta atak yaptı, dayanamadı tabii ki.

UAE Emirates takımından İtalyan pedal Diego Ulussi kazanarak genel klasman liderliğine yükseldi.

4.etap sonucu:

53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 10-15 Ekim 2017

• ahh bugün izleyemedim. 2010'dan beri çok ender etap kaçırırdım ama bugün kaçtı.

forumda bir konusu dahi olduğunu bilmiyordum, belki izleyenler bu yüzden gelmemiştir buraya.

ilk etapta kemer'deydim. çok kötü bir finish'ti bana kalırsa. yollar filan berbattı zaten kemer içinde. rezaletti tam.

ikinci etapta da kumlucadaydım. zaten oralı olduğumdan başlangıçta bisikletleri izlemek yine güzeldi. ayrıca belediyenin etkinlikleri vs. daha bir festival havasına sokmuştu etabı. ayrıca 2. etaptaki yollar muhteşemdi ki bir aydır iki kere üst üste sıcak asfalt döküldü yollara.

geçen senelere nazaran daha kısır bir tur geçiyor bence. nerede o 2014, 2015'deki efsane yarışlar. şimdikiler de kötü değil ama, sadece biraz daha yavan.

neyse, yarın yine beraber takılalım konuda. beni de yazın, ben de kaçırmamaya çalışıyorum.
    ha unutmadan, çok iyi bir futbol fanatiği sayarım kendimi, ama bisiklet yarışları zevk olarak futbolu 10'a filan katlar. inanılmaz güzel bir şey. iyi ki var.

• Bugün çok önemli bi kargom vardı. YK kargo da yol üzerinde olduğu için indirme yapamadı. Çünkü yol bu turnuva için trafiğe kapatılmıştı. İşimiz gecikti doğal olarak ama olsun memlekette spor gelişsin. Yarışan herkese başarılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

Bugün çok önemli bi kargom vardı. YK kargo da yol üzerinde olduğu için indirme yapamadı. Çünkü yol bu turnuva için trafiğe kapatılmıştı. İşimiz gecikti doğal olarak ama olsun memlekette spor gelişsin. Yarışan herkese başarılar.

Ağlattın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

Bugün çok önemli bi kargom vardı. YK kargo da yol üzerinde olduğu için indirme yapamadı. Çünkü yol bu turnuva için trafiğe kapatılmıştı. İşimiz gecikti doğal olarak ama olsun memlekette spor gelişsin. Yarışan herkese başarılar.

Ağlattın hocam.

:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 1. Etabın tekrarını izleyebileceğim link var mı?

• Byteks1 kullanıcısına yanıt
    Şu siteden takip etmiştim başka birkaç yarışı. Site kaynağı nereden alıyor bilmiyorum. Tour of Turkey mevcut.
    http://tiz-cycling.racing/categories/tour-of-turkey-2017/

Edit: Başka site bulursanız eğer paylaşır mısınız? Henüz izlemeye fırsat bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 13 Ekim 2017; 22:35:26 >
  • Benim bildiğim bu tur genelde Mayıs-Haziran gibi yazın başlangıcında yapılırdı.TRT'de izlerdim ara sıra.
    Bu sene neden bu aylarda yapılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 13 Ekim 2017; 22:36:29 >
  • ben bu yarışmayı kısmen tesadufen izledim. kaş fethiye bölumunu. (bu arada kendım fethiyeliyım).ancak benım bidiğim önceki yıllarda nisan veya mayıs ayında oluyordu bu yarışma.neden dönemi değişti acaba.
  • Tur kaldığı yerden devam ediyor, cumartesi tayfasını bekleriz.

Bu tur, düzenlendiğinden beridir bahar döneminde start alıyordu ancak geçtiğimiz baharda yeteri kadar takım sayısına ulaşılamamış, çeşitli hazırlıkların yapılamamış ve diğer turların takvim akışıyla denge kurulamamış olmasından dolayı ertelenmiştir. Perde arkasında daha vahim olaylar olsa da konumuzu dağıtmadan izlemeye devam edelim, izlettirelim.

• Adamın teki fotoğraf çekmek için yolun ortasına atladı

• tur bizim için güzel ama bisikletçiler için yanlış bir zamandaydı. şimdi de off-season öncesine denk geldi. seneye yine sonbaharda düzenleneceğini düşünüyorum ama ilkbaharda olması türkiye için gerçekten daha iyiydi.

bugün güzel bir yarış sürüyor. bu arada trtspor yayınındansa ntv spor yayınını tercih ediyorum. eurosport kanalım yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.