Şimdi Ara

5236 liraya bu laptop alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, kendime 5000-5300 bandında bir laptop arıyorum.Hiç oyun oynamıyorum, hali hazırda autocad (2d); eplan; excel ve internet ihtiyaçlarımı sorunsuzca giderecek bir cihaz arıyorum. İleride belki Revit'i, Solid'i ya da autocadi 3d olarak kullanma ihtimalim olabilir. Maksimum 5500 verebilirim. 15.6" olması, SSD olması benim için önemli.

Hepsiburada'da şu ürünü buldum sizce benim şu anki ve olası ileri dönem ihtiyaçlarımı karşılar mı ?

Ürün bilgisi: Lenovo IP 330 - i7 8550U,20 GB RAM, 1 TB HDD+240 GB SSD, MX150.

Sizce bu laptop bu paranın hakkını verir mi, vermezse önerebileceğiniz başka hafif taşınabilirliği rahat bir laptop var mıdır ?

Teşekkürler.

• Bende ayni sekilde bir ürün bakıyorum. Otomasyoncuyum Eplan solidworks autocad siemens nx tiaportal step7 gibi programlar kullanacagim. Ama piyasa çok uçuk araştırma içerisindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam render için ekran kartı ve işlemci gerekir. Mx serisi sizi uzun vadede üzebilir. Bütçeniz dolayısıyla i7 alın diyemiyorum fakat 9.nesil i5'li ve min. Gtx1050'li bir cihaz sizi daha mutlu edecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aşağıdaki linktenki ürüne sahibim. Oyun bilgisayarı alacağım için satmayı düşünüyorum. Eğer düşünürseniz fiyat için pm atabilirsiniz.
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-ux310uq-core-i7-7500u-2-7ghz-8gb-ram-512gb-ssd-2gb-13-3-w10-notebook.html
  • yigitacet1907 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Açıkçası render alacağımı sanmıyorum, elektrik mühendisiyim. Bana ram önemli denildiği için açıkçası yüksek ram düşündüm. Üçünü bir arada bulmak isteyince de fiyatlar uçuyor.
  • Mx e.k sahip bir laptop almanizi tavsiye etmem black fridaye bekleyip 300 400 tl koyarsaniz 1660 li bir laptop alabilirsiniz

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için. Ben pek anlayamıyorum ama genelde inceledeğimde GTX'li laptoplar genelde daha kalın ve büyük görünüyor. MX'li laptoplar daha ince. Ben sık sık taşıyacağım. Bir de, sizce 11.11'le Black Friday arasında çok bir fark olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: klgçaglar

Teşekkürler yanıtınız için. Ben pek anlayamıyorum ama genelde inceledeğimde GTX'li laptoplar genelde daha kalın ve büyük görünüyor. MX'li laptoplar daha ince. Ben sık sık taşıyacağım. Bir de, sizce 11.11'le Black Friday arasında çok bir fark olur mu ?
    Hocam ne yazikki güçlü kartlar büyük oluyo incelik hiç ilgi alanimda olmadiği için bilemiyorum

Black fridayde her yer inanilmaz indirimlere girdiği için black fridayi beklemek daha mantıklı eğer kuponunuz yok ise 11 11 de

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.