Şimdi Ara

52 Project (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
3.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftalık proje olmaktan çıkalı çok oldu ya dinlene dinlene çekiyorum arada

28/52

52 Project

Cute

• Vaov hocam piyano mükemmel olmuş, karanlık ortamda ortadaki bölgeye aydınlatma mı yaptınız yoksa normal ışıklı ortamda negatif pozlama mı yaptınız merak ettim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pridedawson -- 26 Eylül 2016; 1:51:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pridedawson

Vaov hocam piyano mükemmel olmuş, karanlık ortamda ortadaki bölgeye aydınlatma mı yaptınız yoksa normal ışıklı ortamda negatif pozlama mı yaptınız merak ettim?

Teşekkürler.

Karanlık odada aydınlatma yaptım ama diyafram kapalı olduğu için aydınlattığım yerler hariç güneş ışığı altında da olsa pek görünmezdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de oyuncu faresi modasına katıldım. Sıradan bir farenin 10 katı kadar para ödedim ama bence ederi çok daha düşük.

29/52

52 Project

Ergen faresi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 27 Aralık 2016; 3:7:5 >
  • Beklenmedik birkaç boş günüm oldu, ben de vaktimi değerlendiriyorum, bir yandan da projeye yetişmeye çalışıyorum

Yaklaşık 1 sene bekledikten sonra nihayet kulaklığıma kavuştum. Ses kalitesi üst düzeyde olsa da bazı yönlerden hayal kırıklığı oldu, sanırım gelecek sefere Bose'den şaşmam.

30/52

52 Project

Sennheiser Momentum 2 Wireless

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Aralık 2016; 0:16:5 >

• Sonunda 35 mm lensimi aldım Genel kullanım için full frame kamerada kullanılabilecek en iyi prime lens bence.

31/52
    52 Project

Dream come true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 8 Ocak 2017; 16:58:31 >

• Bir süredir fotoğraf için bir yazıcı arayışım vardı. Canon Selphy serisine bir şans vermeye karar verdim, sonuçlar tatmin edici.

32/52
    52 Project

Selphy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 8 Ocak 2017; 16:59:0 >
  • Guzel fotolar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: başaran

Guzel fotolar hocam

Eyvallah

• Ürün odaklı çekimlerde insan seksenli doksanlı yıllarda kullandığımız ürünlerin fotoğraflarını aramıyor değil. Mesela bir teneke oyuncak araba, cam şişe kola v.b. Bugünün teknolojisi ile pozlansalar hoş olurdu.

• aaguler kullanıcısına yanıt
    Vakit olup güzel kompozisyonlar yaratmak isterdim. Ne yazık ki zamansızlıktan projeyi 1 senede bitirmeyi planlarken 2. seneye taştım, zaman içerisinde de aşağıda da örneği görülebileceği gibi özensiz çekilmiş resimlere dönüştü.

Kendimi geliştirme için başlamıştım ama kısmet değilmiş, gelecek projelere artık

33/52
    52 Project

Samuel Etoo

İlk defa üzerinde isim yazılı bir formam oldu. Bu yaşta profesyonellik ve alçakgönüllülük dersi veriyor bizlere.

• Karizmatik bir İtalyan ismi falan olsa amca dünya çapında bir marka olurdu şimdiye kadar

34/52
    52 Project

EST

• 35/52
    52 Project

Darbeli matkap
    https://www.izlesene.com/video/mavi-donun-varmi/2149233

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 14 Nisan 2017; 2:38:36 >

• 36/52
    52 Project

I feel devotion
  • Proje çoktan yalan oldu ama işimi yarım bırakmayı sevmem. Ölmez sağ olursam bir gün bitireceğim. Sadece ismi artık "52 hafta projesi" değil, "52 projesi". Çalışmak için yaşıyoruz, evi görmüyorum günlerce ama beklenmedik bir tatilim oldu. Bir yerlere gitmek yerine hobilerime vakit ayıracağım bu sürede.

37/52
    52 Project

Flower
    Bu güzellikle lens setimi tamamlamış oldum(Canavar aslında). 5DSr Mark ii'yi beklemeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 8 Ekim 2017; 2:8:0 >

• 38/52
    52 Project

Komik yav

52 Project

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 11 Ekim 2017; 0:36:38 >

• 39/52
    52 Project

Şaomi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 13 Ekim 2017; 1:30:29 >
  • 40/52
    52 Project
    Pureboost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 21 Ekim 2017; 13:25:30 >
  • 41/52
    52 Project
    WALL-E
    ve limonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 22 Ekim 2017; 13:0:19 >

• 42/52
    52 Project
    Harman Kardon Soundsticks III]Harman Kardon Soundsticks III

İstediğim gibi bir fotoğraf olmadı ama bununla yetineceğim, çok fazla vakit ayıramıyorum. Projeyi vaktinde bitiremedim ama en azından bu sene sonuna kadar tamamlamayı planlıyorum.

Projeye başladığımda ışık ve sevdiğim fotoğraf türünde kendimi geliştirmeyi planlıyordum. Evde olduğum sürece son gün de olsa proje fotoğrafını çekerim diye düşünüyordum. Hesaba katmadığım bir şey vardı; çoğu insan gibi ben de küçük bir evde yaşıyorum, hobilerime ayırabilecek alanım yok. Fotoğrafı çekeceğim düzeni kurmak ciddi zaman alıyor. Evi sürekli o şekilde tutamayacağım için de fotoğraf üzerine çalışmaya çok az vakit kalıyor. Ürün fotoğrafı çekerken hataya fazla yer yok. Çekilen fotoğraf hayal kırıklığı olabiliyor ve her hatayı bilgisayarda editörlerle düzeltmek de mümkün değil. Gelecek sefere daha esnek bir proje seçeceğim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.