Şimdi Ara

[515-524] PUANLA TERCİH YARDIM EDİN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

[515-524] PUANLA TERCİH YARDIM EDİN

(En Son Oy Tarihi: 31.7.2020)
Giriş
  • Hepinize merhabalar, arkadaşım 2019 YKS'de 30k oldu ve ytü mimarlık yazdı. şuan da tekrardan sınava hazırlanıyor ve kendisi ilk 100'ün en büyük adaylarından ama maalesef akılsız başının cezasını ayakları çekecek ve 80 olan obp si yarı yarıya kırılacak. bu arkadaş aynı zamanda bölüm kararsızlığı yaşıyor sırf bu yüzden ders çalışmaya yeterince odaklanamıyor. Biz bugün burada mevcut durumlara göre en iyi/avantajlı bölümü seçelim. tecrübeli/kendini tecrübeli sananlardan yardımlarını bekliyoruz. bu arada arkadaş havalı durduğu için tıp okumak istiyor ama aynı zamanda tüccar olmak istediği için asla hekimlik yapmam diyor. şu çocuğa bi el uzatırsanız çok mutlu oluruz. şimdiden teşekkürler ...

• demek istediğim bu değil hocam. her şey 315 dk içerisinde belli olan bir şey insanın başına ne gelinir bilinmez. bu kadar hava taslamak saçmalık. ayrıca bahsettiğimiz kişi bizim anketimize göre neden hareket etsin? derece yapacak öğrenci sence üni secimini bize bırakacak kadar bilgisiz mi olur?
  • çapa tıp diğerlerine göre çok yüksek değil mi boğaziçi matematik fizik 15 binlerde
  • hahaha adam bizim seçimimize göre bölüm ve üni mi seçecek? birde bahsettiği sıralamaya bak bomboş post.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freaking out F kullanıcısına yanıt
    hocam ilk 100 yapıp bilkent/boun temel bilim yazarsa hayvan gibi burs alıyor ayrıca iki üniversitenin matematik bölümlerinin ders programlarında bir hayli seçmeli ders avantajı var. bu arada bu yıl tr 27.side boun fizik yazdı, alay etmeden önce 2 kere düşünün isterseniz
  • MarginalEngineer kullanıcısına yanıt
    demek istediğim bu değil hocam. her şey 315 dk içerisinde belli olan bir şey insanın başına ne gelinir bilinmez. bu kadar hava taslamak saçmalık. ayrıca bahsettiğimiz kişi bizim anketimize göre neden hareket etsin? derece yapacak öğrenci sence üni secimini bize bırakacak kadar bilgisiz mi olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freaking out -- 28 Kasım 2019; 20:8:7 >
  • Kardeş gerçekten ilgisi yoksa Bilkent Matematik yazarak hayattan tiksinebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyefendiler sanki sınava girmiş puanı almış da bölüm soruyorlar.Ortada 30klık(3k olsa anlarım) adam var kırık obp var puan alınmış gibi bölüm soruyorlar. Komik lan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30k dan mezuna kalan ilk 100 ün en büyük adayıysa ilk 100 e bu sene en az 500 kişi girecek anlaşılan...

• quote:

Orijinalden alıntı: İronBow34

Beyefendiler sanki sınava girmiş puanı almış da bölüm soruyorlar.Ortada 30klık(3k olsa anlarım) adam var kırık obp var puan alınmış gibi bölüm soruyorlar. Komik lan
    hocam, arkadaşımı tanısaydınız hiç böyle konuşmazdınız
    Hadi abi hadi geçicen o işleri ortada sınav yok alacağı puan hazırmış gibi konu açıyorsunuz bu bile neden 30k yaptığının kanıtı. Ne hikmetse sene sonu ya sosyal hesaplar kapanıyor ya da telefonlara ulaşılamıyor bu ilk 100e oynayan ultra zeki alfa tiplerde :d

• quote:

Hadi abi hadi geçicen o işleri ortada sınav yok alacağı puan hazırmış gibi konu açıyorsunuz bu bile neden 30k yaptığının kanıtı. Ne hikmetse sene sonu ya sosyal hesaplar kapanıyor ya da telefonlara ulaşılamıyor bu ilk 100e oynayan ultra zeki alfa tiplerde :d
    kendisi sosyal medya bile kullanmıyor kaldı ki bu adam geçen sene 60+ ayt yaptı, kalbür üstü zekaya sahip bir insan 1 yılda bu neti 75-80 bandına çeker zaten.
  • Tüccar olmak isteyen adam fizik matematik ve uçak mühendisligi kararsizligi niye yasiyor ki?
    Eczacilik yazsin bari

Ya reis çeker eder garanti mi a m ve k ? Ben de geçen sene 60+ ayt yaptım 450 puanla 30k say sıralama yaptım puanım da kırık değil ben de mi sizin gibi ilk100üm puanım 515-25 hazır diyeyim. Bu nasıl kafa lan? Benim anlatmaya çalıştığım ortada daha sınav yokken sizin puan aralıgı verip okul seçmeniz KOMİK

• quote:

Ya reis çeker eder garanti mi a m ve k ? Ben de geçen sene 60+ ayt yaptım 450 puanla 30k say sıralama yaptım puanım da kırık değil ben de mi sizin gibi ilk100üm puanım 515-25 hazır diyeyim. Bu nasıl kafa lan? Benim anlatmaya çalıştığım ortada daha sınav yokken sizin puan aralıgı verip okul seçmeniz KOMİK
    Her şey planlandı koçum sen rahat ol.

• Onedays O kullanıcısına yanıt
    AHAHAHSHAHAHAHAHSHAHAHAH AYYNNNEEENNNNN
  • İlk 100'e girebilmesi icin su an tyt 115+ ayt 78+ olmasi, sinav aninda da talihsizlik yasamamasi gerek. Dogmamis cocuga don biciyorsunuz sonunuz hayrola

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasvetli bir sabah

İlk 100'e girebilmesi icin su an tyt 115+ ayt 78+ olmasi, sinav aninda da talihsizlik yasamamasi gerek. Dogmamis cocuga don biciyorsunuz sonunuz hayrola
    sınavdan 45 gün önce arkadaş 110/80 yapıyor olacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.