Şimdi Ara

512 MB veya 1 GB'lık Mp3 player tavsiye edermisiniz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşler ben daha önce İriver H340 kullandım ses kalitesine hayrandım.ama abim çok isteyince cihazı ona hediye etmek zorunda kaldım.şimdi sizden onun kadar iyi sesi olan bir MP3 player tavsiye etmenizi istiyorum.512 veya en fazla Gb lık birşey almayı düşünüyorum.Sizlerin fikirlerinizle hiç bilmediğim iriver H340'ı almış ve çok memnun kalmıştım.Şimdide yardım ederseniz çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dolankartus.com.tr -- 14 Aralık 2006; 21:12:04 >

• ben de yakın zamanda almayı düşünüyorum 1 gb. aklıma yatan en uygun creative zen neeon 1 gb var.
    mavi bilgisayarda çok uygun fiyatı.

http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/listele.php?s=PgyEeWG0k0pduAiNKnrN6UQLhid7Kog5bIu6JmzxWP3L5qw9iv&no=119
  • Sağol kardeş Creative'den daha önce başım biraz ağırdığı i,çin şu anlık en son seçenek olarak tutuyorum benim araştırmalarımdada hep o çıktı karşıma ama dediğim gibi en son terchim olacak.Yardımların içi sağolasın...
  • iriver t10
  • Bende T10 düşünüyorum kardeşler ama çok pahalı değilmi sizcede???Yada o parayı versem değermi??Yani daha önce kullandım ama iriver'ı şimdi kafam karışık biraz daha fazla fikir verecek arkadaşların fikirlerini beklerim..
  • hocam ne yönden bir sıkıntı yaşadınız creative ile?
  • bende zen neeonu düşünüyorum ama sizde creative s200 nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bjv16

hocam ne yönden bir sıkıntı yaşadınız creative ile?

Kardeş bikere çok nazik aletler yapıyolar hemen arıza veriyor birde sesi hiç hoşuma gitmiyor istediğim sesi maalesef creative'den alamıyorum...

tuncer82 kardeş creative çok zor benim için daha önce başım çok ağrıdı bu markadan tabii hepsi aynı olacak diye bişey yokda huylandım bi kere işte...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.