Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

512 MB, Mp3 Çalar Fm 125 ytl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Giriş
    949 Mesaj
    SEPIA UM820D-512MB

4 SATIR, 2 RENKLI OLED EKRAN,DIGITAL
    FM RADYO,DIGITAL SESKAYDI,
    ELEKTRONIK KITAP GOSTERME,
    LYRIC DESTEĞİ,
    DİGİTAL TELEFONREHBERİ,
    ANİMASYONLU 7 EQ DESTEĞİ,
    VERİ YEDEKLEME,
    ŞİFRELİ KORUMADESTEĞİ,
    15 FARKLI DİL DESTEĞİ.

bence ürün güzel fiyatta cazip ayrıca radyo +

|
    |

seviyORDUm
  • Yarbay
    4063 Mesaj
    kulakligi disinda iyi bir urun olarak soyleniyor hepsiburadaki yorumlarda,,ama ordada satilan urunlerde hicde olumsuz gorus yazsisi gormedim
    |
    |

edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 7 Ekim 2006; 23:46:40 >
    |
    |
    Teknosa da 139 liraya creative zen neeon 512mb var..Ben ondan aldım harika ses kalitesi senin dediğin özelliklerin aynısını taşıyor sadece lyric desteği ile tel defteri yok..Bence çok önemsiz bu iki özellik..Fm radyo özelliğine de indirdiğin küçük bi dosyayla sadece 1dk da sahip oluyosun..14 lira için sepia aldığına değmez diye düşünüyorum gene de sen bilirsin..

Ayrıca şunu söyleyeyim lityum pil var üzerinde ben alalı 3gün oldu günde yaklaşık 5-6saat dinliyorum ve batarya göstergesinde daha bir çizgi dahi inmedi!!
    |
    |

Orjinalden alıntı: sarper26

Teknosa da 139 liraya creative zen neeon 512mb var..Ben ondan aldım harika ses kalitesi senin dediğin özelliklerin aynısını taşıyor sadece lyric desteği ile tel defteri yok..Bence çok önemsiz bu iki özellik..Fm radyo özelliğine de indirdiğin küçük bi dosyayla sadece 1dk da sahip oluyosun..14 lira için sepia aldığına değmez diye düşünüyorum gene de sen bilirsin..

Ayrıca şunu söyleyeyim lityum pil var üzerinde ben alalı 3gün oldu günde yaklaşık 5-6saat dinliyorum ve batarya göstergesinde daha bir çizgi dahi inmedi!!

BU PROGRAMI NEREDEN İNDİRİYORSUN CREATİV İN KENDİ SİTESİNDEN Mİ..
    |
    |

seviyORDUm
  • Yarbay
    5156 Mesaj
    creative'in sitesinde download bölümünde bölge seçimi sorar, asya'daki herhangi bir ükleyi seçerek karşınıza çıkan neeon firmware'ini cihaza kurarsanız radyo aktif hale gelir..
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: EXcom_Zkko

creative'in sitesinde download bölümünde bölge seçimi sorar, asya'daki herhangi bir ükleyi seçerek karşınıza çıkan neeon firmware'ini cihaza kurarsanız radyo aktif hale gelir..

Bu radyo yu sonradan aktif hale getirme hangi modeller için geçerli?
    |
    |
    |
    |
    Creative in sitesine giriyosun arkadaşım ardından sağ üst köşede bölge seçimi var oraya gel asya bölgesinden(tam hatırlamıyorum sanırım asya bölgesiydi) PARAGUAY ülkesini seçiyosunİspanyolca bi site açılıyor..Ürün olarak zen neeon 512mb/1gb/2gb olan bölüme giriyosun orada firmware i indiriyosun (1.05.01) yaklaşık 1.75mb falan ve bunu alete yüklüyosun ve harika bi radyon oluyo..

Eğer zen neeon alırsan bu konuda daha detaylı bilgi verebilirim..Olmadı mail atarsın
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,758
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.