Şimdi Ara

512 KB lik Baglantı İle 15 MB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla soze gerek yok.İnanmayan olursa gercekten Turkiye de yasıyorum

Direkt lin:https://store.donanimhaber.com/e9/18/a1/e918a1f34eb948858f370198ba5974b2.jpg
    Bitene kadar somurecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 27 Temmuz 2009; 12:23:30 >

• e iyide test speed yapıyorsun indirsene bir şey =).Keşke hız aşırtma programı olsada hızı tavan yapsak(bilmem olurmu böyle birşey)
  • oo koydurma bana speed testleri şimdi.. 25mb gördüğüm oluyor, hiç güvenme orda yazana, apışım kalırsın pc nin önünde görünce 55kb max hızı
  • Zamun*adan test ettim kaynak bulmakta zorlanıyorum 1200 ile indiriyorum ordan
  • bi ss koyabilirmisin merak ettim şimdi, inanmadığımdan değilde
  • O nasıl oluyor ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _drmxmyt

bi ss koyabilirmisin merak ettim şimdi, inanmadığımdan değilde

Hocam ss var ama bide link atayım
  • bi dosyayi indirirken koy hocam fotograf
  • 512 kb kaldımıki ya?
  • hatalıdır hatalı^^
  • kablonet 512 sınırsız 17ytl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reyfıtın

Zamun*adan test ettim kaynak bulmakta zorlanıyorum 1200 ile indiriyorum ordan

512kb iken indirmen imkansız o hızda ay sonunda bazı süprizler seni bekliyor
  • @ Death Note gordugum kadarıyla bazı arkadaslar da benim gibi bu hızlara denk gelmis ben hızımın arttırılması gibi bir istekte bulunmadım eger fatura kabarık gelecek olursa ki sanmıyorum onları ay sonunda suprizler bekliyor olacak

@berber17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 27 Temmuz 2009; 13:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: Reyfıtın

Zamun*adan test ettim kaynak bulmakta zorlanıyorum 1200 ile indiriyorum ordan

512kb iken indirmen imkansız o hızda ay sonunda bazı süprizler seni bekliyor

• millet 100 mbit kullanıyor biz 10 mbit görünce şaşırıyoruz

• Hiç bişi yapmadan bir sabah uyandın bu hız mı var ?

Edit: Bende kablonetim hiçbir oynama yok bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 27 Temmuz 2009; 13:24:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Hiç bişi yapmadan bir sabah uyandın bu hız mı var ?

Edit: Bende kablonetim hiçbir oynama yok bende

Hocam İzmir Hatay da oturuyorum buyuk ihtimalle test yapıyorlar( aramaya da korkuyorum acıkcası hzımı dusururler diye )
    You*ube den video izliyordum 10k lık HD videoyu 30 sn de doldurdu sonra hız testi yaptım ve sonuc bu

• walla ancak TTnet bizi kazıklasın başkada bişey yapmasın caponlar 100mbit kullanıyor biz ancak 8

bak şimdi efkarlandım
  • oo o bişeymi, 4g ile 100mb desteği geliyor, seneye başlıyor. biz caponyadan 11sene sonra inşallah 3g ye geçecez.. avrupayıda 5sene geriden takip ediyoruz..
  • bişey sorcam 8 mbit bağlantı ile 700 mblık. bir filmi kaç dakikada indiriyorsunuz. ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.