Şimdi Ara

[51 Zafer] # Zifiri Karanlık # [Videolu] Profesyonel Oyuncularını Arıyor.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klana alım açılmıştır. +50 bekleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceokızo

48 lvl kurtarmaz dimi ?

Olur buyur :)

• GÜNCEL

• Klana alım kapalıdır şu an savaşta olduğumuzdan ötürü.
    Gelmek isteyen arkadaslar online olacagı sure aralıgında oyundakı nıckını belırtıp, saatını yazarsa o saat aralıklarında açarız. En fazla 5dk açık kalır. İyi oyunlar

• Güncel, katılım için Pm atın

• Güncel

• Up

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alımı açarsanız geleyim +5 okcu +3 ejder sihirbaz 4 klan savaşlarını +3 **** yaparım bağış sorunu yok :)
  • Buyur açtık

• Milin kullanıcısına yanıt
    profesyonel sanarak girdigim bir klan. kesinlikle kotulemek amacli yorum yapmyiorum tamamı ile şahsi görüşüm.

insanları işi bittikten sonra klandan atıyorlar.

sadece işi görülene kadar barındırılan sorumsuz bir klan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tsukuyomi -- 11 Eylül 2014; 22:14:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsukinome

profesyonel sanarak girdigim bir klan. kesinlikle kotulemek amacli yorum yapmyiorum tamamı ile şahsi görüşüm.

insanları işi bittikten sonra klandan atıyorlar.

sadece işi görülene kadar barındırılan sorumsuz bir klan.

Klandan atılma sebebi olarak işi bittikten sonra atılıyor değilde, öncelikle neden atıldım diye düşünmeni yeğlerim. Tartışmak için bahsetmiyorum.
    Fakat malesef klan üyelere değil. Üyeler klana ayak uydurmak zorundadır. Klanımıza gelip ve klandan çıkartılan arkadaşların kapasitesi almıyorsa eğer neden çıkartıldığına dair, uzun lafın kısası Klan Kurallarına Uyum Sağlayamadığındandır. Umarım başka klanlarda güzel vakitler geçirir daha iyilerini başarırsınız. Bizim çektiğimiz çizgide yürüyebilmek için sarhoş olmamak gerekir. Bol şanslar.

• Milin kullanıcısına yanıt
    rica, sizede

oyuncu ve klan cercevesi bol. ama isin gercek yuzundeki pro sayisi az bunu unutma

neyse konuyu daha fazla uzatmanin alemi yok
  • 62 levelim girebilirim demi
    Klan kapalimi suan basvuramadimda ?

• Klana alım açılmıştır. GÜNCEL

• Up

• En yuksek lvl kac pro deyince en az 100,olmali herkes 133 lvl im gelirdim forum klani oldugu icin cok basit koyler toplamissiniz

• Pro dan kasıt gamer, yani elindeki ordu ve büyüleri mükemmel şekilde kullanabilen oyuncu arıyoruz. Çoğu savaşımızı köylerle değil taktikle kazandık. Çok aktif oyuncuları seçiyoruz dolayısıyla çok çabuk gelişiyoruz.

Level olarak bakmayın. Son seviye asker takviyesi alabileceğiniz arkadaşlarımız mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efruz -- 13 Eylül 2014; 15:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

En yuksek lvl kac pro deyince en az 100,olmali herkes 133 lvl im gelirdim forum klani oldugu icin cok basit koyler toplamissiniz

Levela göre proluk :)) oda iyimiş. Klandan bir çok 100lv adam attım. HARDPRO Oluyorum ozaman ben

Öhöm.. Kalp gözünüz açık olsun arkadaşlar :))

Klana alım devam etmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milin

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

En yuksek lvl kac pro deyince en az 100,olmali herkes 133 lvl im gelirdim forum klani oldugu icin cok basit koyler toplamissiniz

Levela göre proluk :)) oda iyimiş. Klandan bir çok 100lv adam attım. HARDPRO Oluyorum ozaman ben

Öhöm.. Kalp gözünüz açık olsun arkadaşlar :))

Klana alım devam etmektedir.

Sampiyonlar ligi oyuncusu produr yigen eziklere pro diyorsan sana iyi eglenceler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.