Şimdi Ara

51 ishade görevi hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar görevlerde bi sorun mu var 51 görevi çıkmıyor yada bununla bağlantılı çapraz görev var mı?

benim bildiğim çapraz görevi yok ama protector shopta görev yok yardım olanlara şimdide teşşekkür.....

• banada olmustu eskı charımda oyundan cık bidaha gir görev acılıyo ben % 50 civarıydı o görevı aldım
  • denedim çıktım tekrar girdim lvl atla dediler atladım 52%45 im şimdi ama hala görev yyok piyasada
  • 51 %50den sonra alacaktın belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: erpachotoe

51 %50den sonra alacaktın belki

ne alaka
  • Eğer bu görev cıkmadıysa dw de ki blacksmithin görevini yapmamıssındır
  • bunwang yada 46 da ki çiçek görewini yapmassan alamassın
  • quote:

Orjinalden alıntı: haadeess

bunwang yada 46 da ki çiçek görewini yapmassan alamassın
    bunwang yapmassan alamassın
  • banada bir kere oldu böle yaw çiçek deil de bunwang herhalde çünü ben çiçek görevini yaptım ama bunwangı yapmamiştim vbende çıkmadı
  • oyunda geceyarısı alabiliyorsun görevi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASTRAnjoy

oyunda geceyarısı alabiliyorsun görevi

bu d bi bakış açısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ASTRAnjoy

oyunda geceyarısı alabiliyorsun görevi

+1 işte doğru cevap geldi benim ağzımdan aldın tam sölicektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BagwéLL -- 23 Şubat 2007; 19:32:06 >
  • arkadaşlar alınabilmesi için oyunda gece olması gereken görev mujigi görevi.. ishade görevini alabilmek için lvl 39 da açılan dw blacksmithinin verdiği red shell görevini tamamlamış olmak gerekiyor.. adı finding armor material görevin amaçı red scorpionlardan düşen red shellerden 20 tane toplamak kolay gelsin :)

edit: özür dilerim blacksmith değil protector shop olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arch Stanton -- 24 Şubat 2007; 0:00:35 >
  • ishade görevini yapabilmek için 40lvl red scorpıon görevini yapmanız lazım buda dowhang protector cü de 20 tane mor kese topluyorsunuz ishade görevini kesinlikle yapın ilerde büyük sıkıntılar yaşarsınız benim gibi 70 lvl de ishade kesersiniz
  • ama ishade görevi çok zor çıkıyo kolay gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.