Şimdi Ara

50GB AKN ekosınırsızlara 10 lira indirim(taahhütsüz,temmuzdan itibaren)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

“1 Temmuz 2014’ten itibaren Aylık 49TL’ye sunulan 10 Mbps 50 GB AKN Eko sınırsız tarifesi 39TL/AY; Aylık 59TL’ye sunulan 20 Mbps 50 GB AKN Eko sınırsız tarifesi 49TL/AY olarak sunulacaktır.”

taahhütü olanlar taahhütte belirtilen şartlara göre ücret ödemeye devam edecekler. temmuzdayeni kampanyalar gelebilir o yüzden şimdi taahhüt vermeyin.
    kaynak:http://turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler ve türksat kablodan gelen sms.

• Evet fiyatlar inmiş ama turuncu fırsat gibi kampanya 49 Tl geliyor 20 mbps hız ile bundan aşşağı olmaz galiba içinde voip hizmeti ücretisz kurulum vs var. Şimdi Turuncu fırsat kampanyasına geçmelimiyiz yoksa temmuzda daha iyi kampanyalar mı gelir nediyorsunuz ?
  • Kampanya sürelerine bakıyorum hepsi haziran sonunda bitiyor illa ki temmuzda yeni kampanya yapacaklardır.Acele etmeyin bence.
  • Turuncu firsat kampanyasinda benim de gozum var. Bir yandan da bu indirim olunca acaba daha kisa tahahhutle benzer bir kampanya cikar mi diye umitlendim. Cikmazsa ortada kalacagiz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım mevcut kampanyalardan daha iyileri 1 temmuzda gelir..
  • 10 Mbps 100 GB için neden indirim yok acaba?
  • hic degilse taahhüt verip kampanya dışına cıkamayan müşterilerin kotalarını yükseltseler...böyle hic olmadı...

• 10 Temmuz'da bitiyor taahhütüm, inşallah yeni kampanyalar yaparlar o tarihe kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustMan25 -- 25 Haziran 2014; 1:31:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL

10 Mbps 100 GB için neden indirim yok acaba?

hakikaten suan ki ödediğimle 20 mbit alabilirim önümüzde ki ay fakat 20mbit i ne yapayım akn oldukça. bari 10mbit 100gb akn yi de indirselerdi... hemen geçerdim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim gibi taahhütsüz yeni abone olan biri için iyi oldu

ikinci ay direk 39 tl
  • Bu 10mbit 50gb akn li taahütten çıkamıyor muyuz şimdi ?Ebeyn körü uydunet.
  • PoWeRLoGY kullanıcısına yanıt
    benim var o taahhütten ama zaten 39 veriyorum yani bir kaybım yok.
  • Ben geçen kasım ayında 32 TL ye 1 yıl 10mbit ekosınırsız tarifeye geçtim. Toplam fatura 45 TL civarına geliyor.
    Yeni tarifeler çok iyi olmuş. Sadece 7 lira fark ödeyerek taahhütsüz olarak interneti kullanabilirim. Zaten 10 mbit 32 TL den düşük olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoWeRLoGY

Bu 10mbit 50gb akn li taahütten çıkamıyor muyuz şimdi ?Ebeyn körü uydunet.

çıkarsın,şayet modem vs.. almadıysan,kaç ay indirimden faydalandıysan onun ücret farkını ödersin,iptal edebilirsin..diyelim 4 ay olduysa 40tl iptal bedeli olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: prot

quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL

10 Mbps 100 GB için neden indirim yok acaba?

hakikaten suan ki ödediğimle 20 mbit alabilirim önümüzde ki ay fakat 20mbit i ne yapayım akn oldukça. bari 10mbit 100gb akn yi de indirselerdi... hemen geçerdim...

+1 Temmuz ayında yeni kampanyalar belli olsun,mutlaka beklediğimiz gibi bir kampanya(Taahhütlü)gelecektir.
  • Ana tarife dusunce digerleri de duser herhalde. Enazindan benim beklentim o. Yeni tarifeler henuz sitede yayinlanmamis. Yayinlaninca anlariz.

• Nasıl ya ben 10mbt 50 gb AKN e geçmeyi düşünüyorum bugün fiyat düşerse benim faturama yansıtmazlar mı illa 1 temmuzu ya da yeni kampanyayı mı bekleyeceğim şimdi ?
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Taahhüt vermeden geçerseniz faydalanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Taahhüt vermeden geçerseniz faydalanırsınız.

Taahüt vermeden mavi fırsat kampanyasından faydalanamıyorumki
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    O zaman bekleyeceksiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.