Şimdi Ara

50cc ıcın yardımınızı rıca edıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
22.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kymco Super 8 2T (2 zamanlı) ve 2 tane fotoğraf koyunca öyle anladım ben.
    Merak edilenlere de Yunanistan'da yaşıyorum bişey diyemiyorum demişsin ama. Neyse önemli değil.
  • Arkadaş sormuş hangi marka diye.

Türkiyede bulunan Kymco Super 8'in tasarımı farklı olduğu için de fotoğrafları ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 18 Ekim 2016; 14:35:43 >
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Naptınız acaba merak ettim?

Bende de b sınıfı var.2700 tl ye lifan moped var+sigorta ve plaka çıkacak.
    a2 alırsam da 100cc cg veya cub düşünüyorum.Ekipmanla fiyatı 5 bine yaklaşacak.

Hadi gidip moped aldım polis durdurdu diyelim yasadan haberi olmayan nasıl inanacak o polis bana.

http://lifan.com.tr/urunlerimiz/moped.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=4&category_id=7
  • konuyu acalı haylı olmus,ben a1 ehlıyet aldım ama sezona parayı denklestıremedım cocuk falan olunca para durumları sıkıstı,onumuzdekı sezon kısmetse.commuterda hero hunk scooterda ıse suzukı adress yada sym symphony 125 favorim.
  • Sigorta fiyatları bu durumdayken bende vazgecicem gibi.1-2 aya a2 alırım sadece ilerde lazım olur diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf_1977 Y kullanıcısına yanıt
    merhabalar ilgilenmeye yeni başladığım için güncel kanunlardan bulduğum birşeyi paylaşmak istedim 50cc trafik sigortasıda gerektirmiyor daha doğrusu zorunlu trafik sigortası yönetmeliği motorlubisiklet sınıfına giren araçların karıştığı hasarlarda haklı veya haksız ayırd etmeksizin zarar karşılama kapsamına almıyor iki tarfalı olarakta ödeme yapmıyor o yüzden yaptırmanın bir anlamı yok zaten şuan genelge gerekli departmanlara gönderilmiş durumda 600₺ daha eksik olacak kaynak:

https://youtu.be/W54a23cbs0w

• Bugün 600km de peugeot kisbee aldım. İlk izlenimlerim gayet iyi 65km ye çıktı. Malzemesi kaliteli. Tavsiye ederim düşünenlere.

• Hayırlı olsun bende 5 bin kilometre de aldım ikinci el bugün 30 liraya yağını değişimini yaptırdım ne olur ne olmaz diye.

• Saolun. Sizin araçda hayırlı olsun. Bu arada kisbee lerde yan sehpa (ayak) yok. İnternette de bulamadım. Muadili var mı. Bilen varsa lütfen paylaşsın. Herkese iyi akşamlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.