Şimdi Ara

50bin TLye alinabilecek dizel otm tasarim harikasi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fazla soze gerek yok fermanimdir bundan kelli bu forumda 50bine arac tavsiyesi istenmeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bir ara denedim şansımı,ama temiz 159 denk getirmek hem çok zor,hem de temizleri çok pahalı oluyor.50ye alınır demekle bitmiyor yani.
  • Forum ahalisi genelde almakla değil, satmakla ilgilendiği için bu tarz araçlar ilgi çekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Ben bir ara denedim şansımı,ama temiz 159 denk getirmek hem çok zor,hem de temizleri çok pahalı oluyor.50ye alınır demekle bitmiyor yani.

İlan no: 321622395
    Gayet temiz arac ustad.Zaten 35e verende var.60binlere cikilinca koleksiyonluk 30-40bin kmdekiler var.

• güzel araçmış valla,tabi galeriden olduğundan dikkatli yaklaşmak lazım.eğer dedikleri gibiyse bu rakama çok iyi.Köyde oturmasam düşünürdüm
  • Avrupada şu araç ne güzel kullanılır be.. Burada 1 yıl sonra bozuk yollardan ön takımı dağıtırız mübarek adamlar nasıl yol yapmışlarsa şehir içinde bile offroad zevki yaşıyoruz

• quote:

güzel araçmış valla,tabi galeriden olduğundan dikkatli yaklaşmak lazım.eğer dedikleri gibiyse bu rakama çok iyi.Köyde oturmasam düşünürdüm

Ben alacagim ama su ilandaki rengin aynisi dizel otm temiz bulmam lazim.
    İlan no: 218647067

• Renge cok takilma,temizi bulmak onemli,o renk istiyorsan kaplatip ruhsata isletmek aman aman para degil.

• stepway dci. easy-r

• Sırf temizini buldu diye Giu'sunu piyasanın 5000 TL aşağısına satanı gördüm.
  • quote:

Renge cok takilma,temizi bulmak onemli,o renk istiyorsan kaplatip ruhsata isletmek aman aman para degil.

Ustad mat kaplama guzel duruyor o da biraz apaci isi olmaya basladi metalik kaplamalarda cok dandik oluyor.Zaten 2 aya o rengi bulamazsam fume alacagim.

• İstedigin her renge kaplatirsin bu begendigin dahil.

• alfistilerin baş tacı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.