Şimdi Ara

500x mı Qashqai mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 70000-90000 lira arasi en az 2014-2015 model suv bir araç almak istiyorum. Segmentleri aynı olmamakla birlikte 500x ile Qashqai arasında kaldım. 500x daha uygun fiyata daha donanımlı ve genç araç imkani sunuyor. Qashqai ise en fazla 2014 kismen donanimi az hatta hafiften hasarlı modeller çıkıyor ilanda. 500 x modelini inceledim açıkçası beğendim ama satışta sıkıntı çıkar mı diye korkuyorum. Alacağım araç bir aksilik çıkmazsa en az iki yıl bende kalabilir.
    Yeerk parça bakım masraflarını da giz önünde bulundurmak istiyorum. yardımcı olur musunuz lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz yedek parca olayi.. Linea da sahinde felan kaldi.. Parcalari artik ucuz felan degil araclarin

• Kalite olarak 500x daha iyi, gerçekten fiat standartlarını yükselten bi araç her açıdan.

Satış sırasında qashqai çok daha rahat olacaktır ama 500x de elinize kalmaz tabi. İki aracın piyasasını tam bilmiyorum, dediğiniz gibi ise, temiz, dolu ve daha yüksek model 500x tercihim olurdu.

Bu arada benzin yormaz derseniz, çoğu kişinin bilmediği, 1.4 turbo 170 hp 9 ileri otomatik 4×4 gibi sıradışı bir kombinasyonu var 500x'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 1 Mayıs 2018; 23:13:3 >
  • Al birini vur otekine benim icin.

Ama cok mu arada kaldin marka algisina bak hangisini eleyecegini anlarsin. Buraya ezberr bozan b segmenti olan fakat c segmenti araca bindigini sananlar gelip eleyecegeniz markayi size aldirabilir. Aman dikkat. Bol sans

• 500x gibi B sınıfı Crossover bakıyorsanız Pug 2008 BlueHDI alınır.
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Yakıt fiyatlarından dolayı dizel tercih ediyorum. Dediğiniz 170 beygirlik model biraz bütçemi de aşıyor. Pego 2008 düşünmüyorum bu arada. Param yetse 3008 olirdu ama:)

• mintas2373 M kullanıcısına yanıt
    1.6 multijet de iyidir, güzel gider yakıtı da 1.6 dci qashqai ile aynı olur, 1.5 dizelden bir tık fazla yakar, performansı da ona göre tabii.

Hayırlısı olsun. Piyasası iyi olsun, hemen satayım derseniz bulaşmayın ama 500x'e tekrar söyleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 1 Mayıs 2018; 23:30:22 >
  • Qashqai için de pek iyi yorumlar okuyamadım. Kronik sıkıntısı falan var mı?

• 500x bir dönem kullandım. Dizel düz vites cross plus paketiydi.

Araç çok hoşuma gidiyordu duruşu vs. İkinci el bir tanıdıktan almıştık açıkcası sunroof/cam tavan ve beyaz yerine başka bir renk olsaydı satmayı düşünmezdim.

Multimedya ekranı kötü, olmasa da olurmuş dedim. Ön konsol kokpitteki ekran güzel ve bilgi verici.

Araç çok keyifli ve bence havalı. Qashqai herkesin altında var. Ben şahsen 500x'i ilana koydum 1 hafta içinde sattım. Qashqai'yi koydum 1 saatte sattım diyen yoktur herhalde o yüzden her aracın alıcısı vardır. Ayrıca 500x' in fiyatlar da çıkmış maşallah.

500x'in paketleri çok saçmaydı. Aktif güvenlik sistemleri en son cross plus'ta yoktu. Beats ses sistemini cross plus alsan bile ekletiyorsun vs.
  • Qashqai tabii ki.kalitesi satış rakamlarından belli zaten.

500x için birşey diyemem doblo alırım daha iyi.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 19 Nisan 2021; 18:13:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.