Şimdi Ara

500TL civarında b450 anakart önerisi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Üzerine az birşey daha ekleyip Gaming Plus modelini alabilirsin.

https://www.itopya.com/msi-b450m-gaming-plus-amd-b450-soket-am4-ddr4-3446mhz-a-xmp-hdmi-dvi-anakart/
  • Algerias kullanıcısına yanıt
    Msi b450-a pro aldım umarım pişman olmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Nerden kaça aldın acaba? Bende r3 1200 için bakıyorum ama ileride işlemciyi yükseltmeyi düşünebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukkodan 560 liraya aldim. 1gunde elime ulaştı ama power olmadığı için henüz kuramadım

Edit: aceleniz yoksa sıcak fırsatları takip edin baya ucuza şeyler alabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saasc -- 15 Eylül 2019; 22:6:34 >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bu b450 lilerinde bir sürü farklı versiyonu var. En ucuzunu alıp geçeyim diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3000 serisine geçecekseniz 32mb bios'lu olan anakartları tercih edin. Benim bütçem buna yetti. 3000 serisi işlemci takacak olursam anakart değiştireceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

3000 serisine geçecekseniz 32mb bios'lu olan anakartları tercih edin. Benim bütçem buna yetti. 3000 serisi işlemci takacak olursam anakart değiştireceğim
    Bütün b450 lere 3000 serisi takılmıyormu 32 mb olayı nedir ?
  • Msi ilk nesil b450 kartlarına 16mb bios koymuş 3000 serisi için boşlar sanırım ağır geliyor 16mb bios'a. Sonradan 32mb bios'lu modelleri çıkarttı

• quote:

Orijinalden alıntı: saasc

Msi ilk nesil b450 kartlarına 16mb bios koymuş 3000 serisi için boşlar sanırım ağır geliyor 16mb bios'a. Sonradan 32mb bios'lu modelleri çıkarttı
    Peki şuan satılanlar 16 mı 32 mi nereden anlıyoruz?
  • Msi anakartlarda Sonunda MAX eki varsa 32mb yoksa 16mb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukardaki arkadaş gerekli cevabı vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Msi anakartlarda Sonunda MAX eki varsa 32mb yoksa 16mb
    O zaman bütün b450 lere 3000 takılmıyor mu bunu mu anlamam gerekli? Bende b450 kart alacağım da ona göre alayım kafam karıştı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 17 Eylül 2019; 10:36:29 >
  • Takılıyor ama bios update lazım.
    Bios update de problem yaşayanlar var o yüzden çoğu kişi max model tercih ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.