Şimdi Ara

5000TL'ye satılan OPPO RX17 Pro elimizde (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    op5 bile note9 u eziyor yuz tanımada :))

• "Saçma sapan bir telefonu 5000tlye nasıl satabiliriz? Super-orta sınıf diye bir tabir uyduralım da insanlara algı yapalım". Biz de yedik tabi.

• iPhone 8 4300tl bu takozu hem işlemci hem gpu olarak tokat manyağı yapar.Serin gel oppo efendi mi8se paralelde 1600tl o da sd710 işlemcili

• doğu türkistanda müslümanlara zulüm işkence yapan bu çinlilerin ederi olmayayan telefonuna 5000tl vereceğime korede uğurlarında şehit düştüğümüz kardeş ülke güney korenin note 9 u 5000tl almak daha mantıklı

• Allah askina biri incelemde yer alan bot icerisinde giderken ates edilen oyunun adini soylesin bulamiyorum bir turlu
    5000TL'ye satılan OPPO RX17 Pro elimizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah askina biri incelemde yer alan bot icerisinde giderken ates edilen oyunun adini soylesin bulamiyorum bir turlu

• Markayı bilmeden saçma sapan yorumlar yapılmış :(

Oppo r17 pro yurtdışında da ucuz bir cihaz değil ki??

Tl nin durumu malum, çok düştü, bu da fiyat farkını bayağı yükseltti.

R17 PRO Orta seviye premimum sınıfındaki bir cihaz.

Çin'de de pahalı.

Hindistan fiyatı için ; (3600 tl civarı)
    https://www.amazon.in/OPPO-Radiant-128GB-Storage-Offer/dp/B07KTKVVLX/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1548853378&sr=8-2&keywords=oppo+r17+pro

Oppo ürün kalitesi yüksek ürünler üretir. Hindistan'dan ve sonrasında bilinen bir markadır.

Türkiye'de bilinmemesi bir dezavantaj.

Keşke yurtdışı fiyatları ile girebilirseydi :(

Oppo,Vivo,One Plus ve Reel me aynı şirkete ait (BBK group)

Offline satışta Çinde çok güçlüler, Huawei 2018 satışları ile Oppo'yu geçerek %27 (105 milyon adet) ile pazar lideri oldu.
    2nci Oppo %20 , 3ncü Vivo %20, 4cÜ Xiaomi %12:)

Her 2 grup markasını (OPPO ve Vivo) toplarsanız %40 pazar payı ile (158 milyon adet) Çin pazarındaki en büyük pazar payına sahip konumda BBK grup.

İnovasyon olarak çok iyiler, Merak eden biraz araştırırsa bolca bilgi bulacaktır.

Oppo digital olarak ürettikleri Blueray player lar dünyanın en iyisidir :) Tabiki fiyatları da çabası.

Artık Çin markalarının düşük kalite - fiyat algısının kırılması gerekiyor.

Oppo,Vivo,Huawei,Meizu,Xiaomi,One Plus çok güzel markalar ve çok güzel işler çıkarıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 30 Ocak 2019; 16:28:12 >
  • magicboyguccino kullanıcısına yanıt
    Bu kadar yüksek fiyata geleceğini kimse düşünmüyordu.

Verdiğiniz linkte 46 bin rupee yani 3400 TL gibi bir rakam.

Hadi TR'ye geldiğinde ek vergi vs diyelim 4000 olsun. Ama 5000 ne yahu. Ayıptır.

Piyasa araştırması yaptılar da bu fiyatı koydularsa ayıp daha da büyük.

Demek ki NEO cihazları satmak istiyorlar SD 660'lı.

A7 cihazı daha makul ama o da SD 450'li.

Ben 3 cihazı da inceledim. 3'ü de güzel. İş görür. Ama pro modelinin fiyatı fazla yüksek.
  • gacvokem kullanıcısına yanıt
    anca ezer güvenlik hak getire allaha emanet
  • Yurt dışından vestele rakip gelmiş
  • vestel ile oppo yu nasil ayni kefeye koydunuz, helal olsun!
    vestel vs HCL deseniz ehh belki derim, HCL daha baskın cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: magicboyguccino

vestel ile oppo yu nasil ayni kefeye koydunuz, helal olsun!
    vestel vs HCL deseniz ehh belki derim, HCL daha baskın cikar
    O zaman fiyat politikası bakımından bir daha karşılaştırmanızı tavsiye ederim
  • Cihazı teknosada inceledim ve 5000 tl den piyasaya girmiş bi telefon nasıl bu kadar saçma frame atlamalı geçişleri uygulama giriş çıkışları olur şaşırdım doğrusu, benim 10 dk incelememden çıkan sonuç ne mi 8 ne poco’nun hele one plusın yanından geçemez bu cihaza 5000 tl vereceğime her türkü op6t, mate 20, yurt dışı iphone x veya xr alınabilir. (Kamerası one plus veya xiaomi amirallerden iyi midir o kadar incelemedim ama onun dışınca bu cihaz bence alınmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 31 Ocak 2019; 20:17:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

anca ezer güvenlik hak getire allaha emanet
    Dediginiz çok doğru Cinli telefonlarda trojan yada casus yazılım çok oluyordu bir ara dikkat etmek lazım

• Bu haftasonu Forumİstanbuldaki Hem Teknosa hem Mediamarkt standlarında inceledim.
    Her standdan 2 Oppo promotörü cihazları tanıtıp gaz veriyorlardı.
    Genel söylemleri:
    -Bizim muadilimiz ne Huawei ne de Xioami'dir, bizim muadilimiz Iphone'dur
    -Xioami felan bizim alt markamız Oneplus muadlidir..
    -Yazılımız virüs almaz, son derece güvenlidir.
    -Kameramız Sony lens,süper ötesi
    -Kırılmaz cam koruyucusu üstünde hazır geliyor,istediğin kadar bedelsiz değiştirtebilirsin.
    -KVK,Genpa ve Vodafone bilmemnesi servis verecek.Servise gittin,2 saat içerisinde tamir edip verecekler.
    tamir olmazsa 2 saat içerisinde, 2 günde teslim edecekler.
    -RX17 neo alırsan yanında kahve makinası veya braun saç sakal düzeltici hediye (300 TL imiş)

Bence de giriş fiyatları daha düzgün olmalıydı, RX17 Pro en fazla 3500/4000 , Neo ise 3000 yerne 2000/2500 gibi olmalıydı.
    Dış yüzeyleri (arka) gerçekten güzel ve kaliteli malzemeden yapılmış,renklerde çok güzeldi.
    Albenisi var telefonun ama alınabilitesi bu fiyatla yok.
  • Ekran kasa oranı 85 düzeltin lütfen.

• F/p ürünü değil yanından bile geçemez bu fiyatlara satılması zor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.