Şimdi Ara

5000TL üzeri laptopa sigorta yaptırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an kullanmakta olduğum ve yeni aldığım laptopumu sigortalatmak istiyorum.Gel gelelim teoknokask sadece 4000TL ye kadar ürünleri kapsıyor.Çalışıp didinip kazandığım paramla aldığım laptopumu başka nerede sigortalatabilirim.Malum elektronik cihaz ve olası bir sıvı teması veya çalınma gibi durumda çaresiz olyoruz.Cihazım monster tulpar t7 v2.2+240gb ssd ile yaklaşık 5390TL ye maloldu.Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan fikir ve yardım rica ediyorum.Görüşmek üzere...

• Teknokask bir işe yaramıyor zaten diye biliyorum. Zamanında teknosa'da da satılıyordu ayrı ayrı çeşitleri. Tabii bu da onlardansa. Alanlar yine mağdur yine ^^
  • Peki ne yapmamız gerekiyor?
  • Valla bence öncelikle bu kadar evhamlı olmamak gerek. ^^' Ama... Çalınmaya karşı evdeki değerli eşyaları kaskolayan sigorta şirketleri var mesela. Birka yüz tl'ye 15 bin liralık eşya sigortası yapıyorlar yanılmıyorsam.
  • Yurtta kalıyorum Abra A7 v4.1 kullanıcısıyım tırsıyorum,önlemimi almak istiyorum ne yapsam ne yapsam :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbaha135

Yurtta kalıyorum Abra A7 v4.1 kullanıcısıyım tırsıyorum,önlemimi almak istiyorum ne yapsam ne yapsam :(

Valla sana yapacak bir şey yok, çelik kasa dayanmaz. XD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben ? bende Tulpar T5 var kasası yurt şartlarına hiç uygun değil. Seneye üniversite kazanırsam duruma bağlı olarak yurtta kalacağım. Düşünmüyor değilim açıkcası :)
  • Hâlâ bir çözüm yok, ilgililer lütfen konuya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbaha135

Yurtta kalıyorum Abra A7 v4.1 kullanıcısıyım tırsıyorum,önlemimi almak istiyorum ne yapsam ne yapsam :(

bende tamamen ayni durumdayim t7 var cok zor bi durum ya korkudan ... :-D: :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne haldeyiz ya korkmaktan bilgisayarlarımızı kullanamıyoruz resmen

keşke devlet bazı yerlerde daha iyileştirmeler yapsa da bunlara bir çözüm olsa,

yurtta kalan arkadaşlar için özel bir yurtta kalmaya çalışın zaten kameralar vardır o yurtta bir problem olursa şikayet edebilirsiniz devlet yurdu, devletin olduğu her kurumda olduğu gibi rezalet zaten.

diğer arkadaşlar için de teknokask ben de yaptırmadım açıkçası bu sigorta şirketlerine hiç güvenmiyorum teknokask ile ilgili şikayetleri duyunca vazgeçtim.
  • Bu durumdan muzdarip bir çok kullanıcı var ve hââ çözüm yok, çok ilginç...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.