Şimdi Ara

50000-55000 TL Bütçe İle Alınabilecek 1.6 Dizel Sedan Tavsiyesi Ltfn!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
5.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle hepsine yazık olur bızde focus var bence dızellerın ınınce en iyisi

ama ınsan bıraz da kalite ve konfor istiyor yaklaşık 2 aydır jetta 1.6 tdi kullanıoruz

hakikaten on numara kurusu kurusuna hakediyor arac kesınlıkle tavsiye ederım
  • Skoda octavia da 1.6 dizel seçeneği gelecek ,105bg birde dsg seçeneği olursa mükemmel bir seçim olur.Baz modeli 40binden başlayacakmış.Tahminen ambiante dsg modelini 50bin tl ye alabilirsiniz.

50000-55000 TL Bütçe İle Alınabilecek 1.6 Dizel Sedan Tavsiyesi Ltfn!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: bestekar87

2010 volvo s40 sahibi olaraktan kesinliklikle bu aracı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum....çok yeni olmasına karşın 10 bini buldum ve araçta en ufak bir trim sesi vs yok.....oldukça sessiz 2010 dynamicler, belki de e sınıfları kadar sessiz çünkü yan camları çift katlı olarak geliyor...ayrıca ortalama yakıt tüketimim 5.9 lt.....drive modelleri çok farklı.....boyut olarak da çok ideal...ayrıca dynamic de yok yok....ısıtmalı hafızalı koltuktan başla bluetoothlu entegre telefon kitine kadar herşey mevcut.....

Hocam Volvo çok iyi diyolar yalnız yedekparça ve servis konusunda tereddütlerim war.Yedek parça fiyatları Opel/Volkswagen/Ford a göre nasıl? Kullanan biri olarak en iyi siz bilirsiniz?Ayrıca yorumunuz için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkila

quote:

2010 volvo s40 sahibi olaraktan kesinliklikle bu aracı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum....çok yeni olmasına karşın 10 bini buldum ve araçta en ufak bir trim sesi vs yok.....oldukça sessiz 2010 dynamicler, belki de e sınıfları kadar sessiz çünkü yan camları çift katlı olarak geliyor...ayrıca ortalama yakıt tüketimim 5.9 lt.....drive modelleri çok farklı.....boyut olarak da çok ideal...ayrıca dynamic de yok yok....ısıtmalı hafızalı koltuktan başla bluetoothlu entegre telefon kitine kadar herşey mevcut.....

Hocam Volvo çok iyi diyolar yalnız yedekparça ve servis konusunda tereddütlerim war.Yedek parça fiyatları Opel/Volkswagen/Ford a göre nasıl? Kullanan biri olarak en iyi siz bilirsiniz?Ayrıca yorumunuz için teşekkürler...

geçenlerde ilk 10 bin bakım ile ilk servis deneyimim gerçekleşti....420 tl ilk bakım ücreti tuttu ki bu doğuş grubu araçları ile çok yakın bir rakam....servis konusunda eğer servis olan bir şehirde yaşıyorsanız hiç bir sorun yok, servis olmayan bir şehirde iseniz de arabanız ücretsiz olarak servise ulaştırılıyor ve yine ücretsiz olarak geri veriliyor diye biliyorum.....yedek parça fiyatları da vw ile aynı sayılır ama bir renault dan daha yüksek tabi haliyle.........3 yıl full garantisi var aracın....eski bir peugeot kullanıcısı olaraktan cebimden çıkan ekstra 100 tl var sadece.....volvo keyfi için kesinlikle az bile....ayrıca 2009 sonrası s40 ların 2.el değerleri de oldukça yüksek....bu alanda da baya aranılan bir araç.....son olarak tereddütleriniz olabilir diye şu listeyi koyuyorum.....

• ..
  • c5 derim. başka bişey demem.
  • Tartışmasız Corolla 1.4 d en kalitelisidir
  • Delta var bravo ne alaka 55bine
  • quote:

Orijinalden alıntı: fan of honda toyota cars

Tartışmasız Corolla 1.4 d en kalitelisidir

şaka yapıyorsun değilmi.kesinlikle bu fiyata en iyi araç o motorla yeni c5 tir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: fan of honda toyota cars

Tartışmasız Corolla 1.4 d en kalitelisidir

şaka yapıyorsun değilmi.kesinlikle bu fiyata en iyi araç o motorla yeni c5 tir.

sanayide tamirhaneniz varsa belki olabilir
  • corolla c sınıfı ayrıca arkadaş 50 bin ile 55bin arası demiş hadi onu geçtim corolla 1.4 motor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestekar87 -- 24 Mart 2010; 20:42:57 >
  • Corolla ile ilgili olan mesajlara takılmayın arkadaşlar, onları diğer fanatik arkadaşlara ibret olsun diye silmiyorum ki cezayı görebilsinler.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: painkila

quote:

geçenlerde ilk 10 bin bakım ile ilk servis deneyimim gerçekleşti....420 tl ilk bakım ücreti tuttu ki bu doğuş grubu araçları ile çok yakın bir rakam....servis konusunda eğer servis olan bir şehirde yaşıyorsanız hiç bir sorun yok, servis olmayan bir şehirde iseniz de arabanız ücretsiz olarak servise ulaştırılıyor ve yine ücretsiz olarak geri veriliyor diye biliyorum.....yedek parça fiyatları da vw ile aynı sayılır ama bir renault dan daha yüksek tabi haliyle.........3 yıl full garantisi var aracın....eski bir peugeot kullanıcısı olaraktan cebimden çıkan ekstra 100 tl var sadece.....volvo keyfi için kesinlikle az bile....ayrıca 2009 sonrası s40 ların 2.el değerleri de oldukça yüksek....bu alanda da baya aranılan bir araç.....son olarak tereddütleriniz olabilir diye şu listeyi koyuyorum.....

Çok teşekkür ederim.Saolun.
  • bildiğim kadarıyla bu paraya peugeot 407 dizeller alınabilir 49000 den başlıyor fiyatları veya c5 dizelde olabilir eğer c sınıfı bir dizel istiyorsanız jetta 1.6tdi veya volvo s40 dizelde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: faysalkaya

biraz daha bütçeni genişletip fluencelere bakabilirsiniz

o bütçe yeter bence şuan indirim vvar ayrıca en az 2-3 bin tlde extra indirim oluyor.
  • Octavia dizel seçeneği common rail 105bg 1.6 motor 250tork olarak Türkiye'ye geldi.40BİN TL den başlayan fiyat seçenekleri var.Elegance düz vites 49.990TL.

http://www.youtube.com/watch?v=LSPYfebomnM
  • Corolla diyen olmuş ya Ford Volvo kıyaslaması yapılmış. 2000 model S40 1.8 satıp 2006 focus TDCI almıştım. S40 taki kalite, konfor-performans dengesi, güvenirliği,rahatlığı onda bulamadım. onu satıp 2007 corolla d4d aldım onda da bulamadım aslında şu an bende araba arıyorum. 50-55000 bütçem olsa düşünmeden Volvo s40 alırdım. Bakımları fazla pahalı. parçaları da öyle ancak kaza dışında parça değişimi yapılacağını da hiç sanmıyorum.
  • al 407ni sıfır bin paşa paşa
  • Valla şu C5 lerin tipi yeter yani hastayım arabaya ayriyeten unutmayın araç d sınıfı malzeme kalitesi iç mekan genişliği kesinlikle c sınıfındakilerden iyi olacaktır. Bekar ve genç işi olsun deseniz tereddütsüz bravo ama C5 benim sıralamamda ağır basıyor. herhalde soğuk memleketin soğuk adamlarına ait olduğu için Volvoya asla ısınamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.