Şimdi Ara

50000-55000 TL Bütçe İle Alınabilecek 1.6 Dizel Sedan Tavsiyesi Ltfn!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
5.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lav kırmızı Fiat Bravo 1,6 Multijet emotion + stil paket (17"jant,spoiler,marşpiyel)
  • quote:

Orijinalden alıntı: painkila

quote:

Orijinalden alıntı: dranov

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Volvo S40 2. el

Bence de S40 1.6 D Premium..

Volvo ların yedek parçası ile ford ların yedek parçasını kıyaslarmısınız?

peki siz Ford ile Volvo nun kalitesini kıyaslar mısınız?
  • quote:

Arkadaşlar herkese yorumları için çok teşekkürler.. Bütçe 50000 TL ye kadar da çıkabilir..Araba Sıfır olacak .Yakıt tasarrufu ve yedek parça ucuzluğu 1. tercih nedenidir. Tekrar tavsiye yaparsanız memnun olurum...

citroen c5 i al derim.fiyat o seviyelerde olması lazım.memnun olacağından şüphem yok.
  • Madem az yaksın diyorsunuz Peugeotlar genelde az yakar dizelde..Yedek parçasını bilmiyorum ama ben pug 308 öneririm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: REVENT0N

Madem az yaksın diyorsunuz Peugeotlar genelde az yakar dizelde..Yedek parçasını bilmiyorum ama ben pug 308 öneririm..

Önceki gün Manisa - İstanbul 375 km 1/3 depo ile geldim. Ortalama 100-110 km hız.
  • 50000 ytl bence c5 verirler en azınan dizel d sınıfı aracın olur o ağır gelirse ben olsam bravonun fullune bakardım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Volvo S40 2. el

s40ı siz ne zannediyorsunuz..focusla kıyaslanır hatta focus alınır binilir.hicbir artısı yok focustan.abartmayın volvoyu..

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Lav kırmızı Fiat Bravo 1,6 Multijet emotion + stil paket (17"jant,spoiler,marşpiyel)

50000-55000 TL Bütçe İle Alınabilecek 1.6 Dizel Sedan Tavsiyesi Ltfn!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

quote:

quote:

quote:

Volvo S40 2. el

s40ı siz ne zannediyorsunuz..focusla kıyaslanır hatta focus alınır binilir.hicbir artısı yok focustan.abartmayın volvoyu..

Volvo'yu kullanan bilir.''taş gibi'' terimi en çok Volvo'ya yakışır

• Volvo, Ford ve mazda aynı firma tarafından üretilip ortak platformu paylaşırlar. Bakınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

quote:

quote:

quote:

Volvo S40 2. el

Hiçbir artısı yok mu??Ya bırakın bu işleri,aynı motoru kullanıyor diye Volvo yla Ford mu kıyaslanır!Asıl siz Ford u ne zannediyorsunuz!Bu nasıl iştir anlamadım gitti!Bu forumdaki kıyasları aklım almıyor..

Ayrıca biz Ford a binilmez demedik,arkadaşa Volvo önerdik,hemen Ford la kıyaslama yarışına giren sizlersiniz.Yap önerini bırak,ne bu fanatiklik anlayamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 12 Mart 2010; 21:01:43 >

• ben olsam bravo alırdım en iyi motor onda
  • quote:

Arkadaşlar herkese yorumları için çok teşekkürler.. Bütçe 50000 TL ye kadar da çıkabilir..Araba Sıfır olacak .Yakıt tasarrufu ve yedek parça ucuzluğu 1. tercih nedenidir. Tekrar tavsiye yaparsanız memnun olurum...

megane 3 privelege premium paket=45.950 TL
  • aile için olacaksa focus sedan ,bekar birisi iseniz bravo,
  • bende bunu anlamıyorum,aile neden hb araç kullanmasın?

mesela bravo,megane 3,peugeot 308 gibi araçların bagaj hacmi 400 lt den fazla.
  • aslında 50.000 e dsg şanzumanlı golf de alınır
  • Bu fiyata D segmenti citroen c5 alınabilir.Hem az yakar hemde konforludur.Fransız araçlarına sıcak bakmam belki bu tercih etmeme nedenim olur.Bunun dışında bana bu fiyata daha mantıklı bir araç gelmiyor dizel olarak.
  • Kia cerato
  • Volvo kullanan arkadaş varsa yedek parça fiyatı hakkında bilgi verebilir mi?
  • quote:

Volvo kullanan arkadaş varsa yedek parça fiyatı hakkında bilgi verebilir mi?

Beni kastediyorsan ben Volvo kullanmıyorum,sadece zamanında almayı düşündüğüm için araştırmıştım ve 40.000 liram olsa alacağım ilk araç olacağından tavsiye ettim.Yedek parçası Ford a göre oldukça pahalı olacaktır,bakımı da.Ama araç alırken kriter önemlidir,az mı yaksın,performans lı mı olsun,aile için geniş mi olsun genç için spor mu gibi..40.000 liraya tavsiye dediğinde herkes gönlünden geçeni yazacaktır,değerlendirmek sana kalmış tabii..Volvo Ford a göre her bakımdan pahalı,ama her bakımdan daha konforlu,daha kalitelidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dranov -- 14 Mart 2010; 10:18:51 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.