Şimdi Ara

5000 TL'ye Oyuncu Monitörü Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Boyutu 31,5" / 32"

Yenileme hızı Min 165hz

Tepki Süresi Max 1ms

Çözünürlük 2560 x 1440 (2K)

Panel (Tercihen IPS ama Ghosting olmayan kaliteli bir VA'da olabilir)

Parlaklık (sanırım 350 cd/m² olanları iyi oluyor)

Kontrast Oranı (Nasıl olması gerekiyor bilmiyorum)

Renk Sayısı 16,7 Milyon

Renk Derinliği 8bit - 10bit

Bu özelliklerde bir monitör almak istiyorum , bilgisayarı sadece oyun için kullanıyorum. 

Bu özellikler bandında alabileceğim en iyi monitör tavsiyelerinize ihtiyacım var , bu ay sonuna kadar almak istiyorum, şimdiden teşekkür ederim  

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 13 Eylül 2021; 9:4:35 >

• O rakama kaliteli IPS arama sana tek önerim bu monitör, hazır kampanya varken kaçırma derim. Samsung 32" G7 2021 serisi, 4.654 TL.

www.vatanbilgisayar.com
    SAMSUNG 32" LC32G75TQSRXUF 240Hz 1ms (HDMI+Display) G-Sync WQHD Curved Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-32-lc32g75tqsrxuf-240hz-1ms-hdmi-display-g-sync-wqhd-curved-monitor.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
  • Bu monitöre bir göz at hocam, büyük ihtimal hoşuna gidecektir.

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag342cqrv-34-100hz-1ms-hdmi-dispaly-uwqhd-curved-monitor-p-HBV0000178PZ0?magaza=Sepetist

• Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar , Amazon'dan LG'nin 32GN600-B 31.5" modelini aldım ,tercihimi bu yönde kullandım malum fiyatı 2.400TL'ye düşmüşken gerçekten f/p olarak görünüyor. Bütçemde buna yetti açıkçası , özellik olarakta dolu duruyor   

• Bilgisayar için kullanacaksan 31.5 çok yüksek ben aldım o monitörü güzel fakat kullanışsız gözleri yoruyor geri göndericem pazartesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.