Şimdi Ara

5000 faizsiz kredi AKBANK (KAMPANYA SONA ERMİŞTİR, BİTEN FIRSATLARA TAŞINABİLİR.)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
746
Cevap
28
Favori
115.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 299
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 17
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • davetsiz07 (29 mesaj) H4RuNN (26 mesaj) DB32 (18 mesaj) AslanAvda (17 mesaj) CemalSanane (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (212 mesaj) Mobil (217 mesaj) Mini (46 mesaj) (101 mesaj) (170 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 5000 faizsiz kredi AKBANK (KAMPANYA SONA ERMİŞTİR, BİTEN FIRSATLARA TAŞINABİLİR.)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2975 Mesaj
    Arka kamera açılmama problemi yaşayan var mı?
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj

ben başvurdum, mobil şubeye giriş yaptığımda "kartın yolda" diyor, sözleşme imzalayıp kartı alınca başvurum tamamlanacakmış, krediye başvuramıyorum şu an, iki kişi 5.000 hesapta yazmış, bi şeyi yanlış mı yaptım?

|
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj

5.000 kredi hesabını seçtim devam ettim ve en son görüntülü görüşme yap, altta kaydet ve çık vardı. Müsait olamadığım için kaydet ve çıka bastım direk uygulamadan attı. Acaba üyelik tamamlanmadı mı?

• Er
    1 Mesaj
    Az önce başvuru yaptım problemsiz halloldu vadesize geçti 5000
    |
    |
  • Onbaşı
    33 Mesaj

NFC okuma kısmını 3 adet telefonla da geçemedim (kimlik yeni). Telefon modelleri iPhone 11, iPhone 7 plus, OnePlus 8T

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ekmek_arası

NFC okuma kısmını 3 adet telefonla da geçemedim (kimlik yeni). Telefon modelleri iPhone 11, iPhone 7 plus, OnePlus 8T

Kimliği telefonun arkasına 1-2 cm boşluk kalacak şekilde tutun. Yapıştırınca okumuyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj

şansa bak ya hesap açalı 1 hafta olmadı ve bu kampanya çıkartmışlar. Acaba halihazır birkaç gün önce yeni hesap açana var mı kampanya ? Gitti fırsat :(

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj

Kredi seçmeme rağmen ilk açılışta hesabıma para geçmedi. Şimdi açıldıktan sonra başvuracğaım ama güvenlik ayarlarınız yapılıyor, 1 saat sonra başvurun yazıyor mobil bankacılıkta.

|
    |
  • Yüzbaşı
    414 Mesaj

Bende de aynı durum söz konusu @iskocya

Edit : Aradım kredi notum düşük olduğu için böyle bir uyarı vermiş. Farklı bankalardan en az 3 tane hazır kredim var. Ama sonuç böyle, çok ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyidebanane13 -- 24 Eylül 2021; 10:14:56 >
  • Er
    13 Mesaj
    Ekime kadar başka seçenek bırakmadın. Eski müsteşirelere bir şey yoksa tüm kartlari iptal edicem
    |
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iyidebanane13

Bende de aynı durum söz konusu @iskocya

Edit : Aradım kredi notum düşük olduğu için böyle bir uyarı vermiş. Farklı bankalardan en az 3 tane hazır kredim var. Ama sonuç böyle, çok ilginç.

Bekleyelim bakalım 1 saat. Vermezse direkt iptal edeceğim kartı.

• Yüzbaşı
    414 Mesaj

Ben kart almadım hocam. Sadece kredi başvurusu ve hesap açtım.

|
    |
    iskocya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    5000 bini alanlar nasıl yaptılar birisi adım adım yazabilir mi teşekürler
  • Teğmen
    204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Firruzee

5 bin net yattı sigorta vs yok simdilik

Hocam hala hayat sigortası kesintisi olmadı mı ?

|
    |
  • Binbaşı
    1967 Mesaj

5000 alıp 5000 mi ödetiyor ? hic sanmıyorum sigorta ,hesap kullanım ücreti vs vs bişeyler vardır .

|
    |
  • Yüzbaşı
    879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gurul

5.000 kredi hesabını seçtim devam ettim ve en son görüntülü görüşme yap, altta kaydet ve çık vardı. Müsait olamadığım için kaydet ve çıka bastım direk uygulamadan attı. Acaba üyelik tamamlanmadı mı?

Ben de kart istediğim için uygulamaya giremiyorum, başvuru yapamadım. Kart istemeyin
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Kart istemeyi zorunlu kılıyor gibi anladım ben. Kart da istedim. Kurye gelesiye kadar uygulama açmıyor. Müşteri hizmetleri şube yardımcı olacak dedi. Öğleden sonra şubeye gidicem. Ama hemen hesabına para yatanları bende anlamadım. Keşke öyle yapsaydık.
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iyidebanane13

Ben kart almadım hocam. Sadece kredi başvurusu ve hesap açtım.

Ben de öyle yaptım, iptal edeceğim derken hesabı kapatırım vermezlerse.

|
    |
  • Binbaşı
    1275 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SultanBey09

Kart istemeyi zorunlu kılıyor gibi anladım ben. Kart da istedim. Kurye gelesiye kadar uygulama açmıyor. Müşteri hizmetleri şube yardımcı olacak dedi. Öğleden sonra şubeye gidicem. Ama hemen hesabına para yatanları bende anlamadım. Keşke öyle yapsaydık.

Aynısı oldu az önce yaptım hocam.

Kart istememe gibi bir durum yok. Mecbur kart alınıyor.

• Yüzbaşı
    631 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Aynısı oldu az önce yaptım hocam.

Kart istememe gibi bir durum yok. Mecbur kart alınıyor.

Alıntıları Göster

Para yattı mı hemen?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,216
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.