Şimdi Ara

5000 faizsiz kredi AKBANK (KAMPANYA SONA ERMİŞTİR, BİTEN FIRSATLARA TAŞINABİLİR.) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
22
Favori
119.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay krediniz onaylandı diyordu, ama bir türlü müşteri olma sürecinin sonunu getiremiyordum. Yok nfc okumadı, yok kimliği beğenmedi, kamera açılmadı, açıldı ama aa en başta onay verilen kimlik şimdi net görünmüyormuş vs. 1 ay sonra tekrar denedim hesap açıldı, krediye inceleme vb yazdı. Şimdi başvurdum anında olumsuz yanıt verdi. Gerçekten yoran bir banka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılan durumlara göre belli bir algoritma olmadan veriyor sanırım krediyi ben bugün 3. 5000 i çektim. bi arkadaşıma 5000 5000 2750 verdi.

• NFC olmadan kartı kurye ile gelip alabilen var mı krediyi

• Emrah_d kullanıcısına yanıt

Bende bugun 3. Yü cektim bir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana cikmadi arkadaslar. Ev kredimin son senesi kaldi,2 ay once de 70bin ihtiyac cektim,yine ing den faizsiz 5bin cektim 5ay once bir de isbankasi dogum gunume ozel faizsiz bin tl vermisti. Cikmamasi normal mi

• Goruntulu gorusmeyi yaptim. Mobil subeye giris yaptim ama kredi basvurusu yapamiyorum. 1 saat boyunca islem yapamazsiniz diyor.

• Red yiyip de hesabi kapatan var mi telefonla halledebilir miyiz islemleri?

• 4 defa çektim sınırı nedir acaba bunun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir türlü görüntülü görüşmeye bağlanmıyor, siz nasıl 2-3 defa çekebiliyorsunuz hayret.

• webumut kullanıcısına yanıt

Bende üç defa cektim dördüncü yu de veriyor ama almadim

• 5 i denedim red verdi. Ya 4 kere veriyor yada diğer kredilerim var diye yok artık daha neler dedi sistem vermedi.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt

1 ay falan oyaladılar sonuçsuz kaldı, m. temsilcileri bilgisiz yada ilgisiz. Genel merkezden de aradılar ama sonuca ulaşmadı. 100k hazır kredi veriyor ama 5k için uğraştırıyorlar. Ben hesapları kapattırdım.

• lecnotr kullanıcısına yanıt

çok ayıp gerçekten ya. Görüntülü konuşmada sıkıntı olmayacağını söylemişti ama olacak belli ki

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Ben de NFC olmaksızın müşteri olmuştum. 1 hafta bekledim sözleşme onaylanmadı. Dün şubeye gittim birkaç şey imzalattılar adres vs ile ilgili. Bu sabah 7 sularında faizsiz kredi tanımlanmıştı. Kullandım sorunsuz.

• datt kullanıcısına yanıt

güzel haber hocam teşekkürler

• datt kullanıcısına yanıt

Yol üstü bankaya bende uğradım 10 gün içinde size dönecekler dediler. 3-4 defa mtemsilcisiyle görüştüm. Sürekli arayıp k.kartı verelim veya 100k hazır krediyi çekin oranı güzel diye aranıyorum, diğer 5k sorunu söyleyince cevap yok. Bıraktım uğraşamam. Bu arada Akbank adroid programı çok başarısız, mesela karanlık modda menüleri gözükmüyor, ana sayfada akbank yazısı ekrana sığmıyor, menüde bazı yerlere girince tekrar giriş yap döngüsüne giriyor. vs vs. programı acaba sahtemi yanlış programı mı indirdim diye düşünmedim değil. Gözümde bitti banka, hiç işim olmaz artık.

• Akbankta hesabim olmasina ragmen en son 4 yil once kullanmistim. Dun akbank mobili indirdim, akbankli olmak istiyorum menusunden adim adim nfc ile uye oldum. Bugun 5000tl kredi 0 faizli kredi bana da cikti.
    Uzun sure kullanmayan eski uyeler de denesin diye bilgilendirmek istedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • marlena M kullanıcısına yanıt
    99 yılinda kapatmıştım hesabı aradım mh alamazsiniz dedi denemedim şimdi bakim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karabil07 K kullanıcısına yanıt

merhaba, ben de ilk başvurumda aldım 2. ye nasıl başvuruyoruz acaba?

• nammuyenki N kullanıcısına yanıt
    Direk kredi kısmında miktarı 5.000 e düşürüp 12 ayı seçin alt seçeneklerde yüzde 0 yazıyorsa tekrar çekin

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.