Şimdi Ara

500 tl Kendi Oyun Direksiyonumu Yaptım(ülke şartları) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
95
Favori
33.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
442 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senelerdir bir 3d yazıcı almak istiyorum ama denk gelmedi. Daha önce hiç kullanmamış birisi kullanabilir mi acaba? Tasarım ve modelleme hakkında da hiç bilgim yok. Bu arada elinize sağlık, gerçekten büyük başarı
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Gözünüzde büyütmeyin kullanımı basit :)Facebook 3d gruplarına girin her konuda yardımcı olurlar onuda yapamazsanız bana yazın gelimden geldiğince :)
  • Helal olsun ...  

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Türkçe kaynak olmayınca yabancı forum sitelerinden araştırdım rus,alman,endonezya forum sitelerinden.2 yıl boyunca araştırdım.Sonra baktımki türkiyede profesyonel şekilde bunu yapan yok bu şekilde hem bilgilerimi paylaşayım hemde ilk olsun dedim.

helal olsun hocam

• Çok iyi elinize emeğinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık.
  • Her oyunda çalışır mı? Uyumluluk problemi olur mu? Diğer oyunlarda nasıl çalışır, forza vs.

Bana bunu satarsanız alırım.  

• Ürettim var çalışıyor dersen destek olmak için bile alırım çok sevindim böyle bir ürünü gelistirdigin için

• Facebook'taki Türk Mucitler grubunda görmüştüm bu paylaşımı. Emeğinize sağlık. Gayet güzel olmuş. Şu an G29'a o para asla verilmez. Bu çok daha iyi bir alternatif bence. Eli biraz tornavida tutan herkes yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köl Tigin -- 10 Ocak 2021; 4:8:47 >
  • Üstat muhteşem olmuş. Tebrik ederim. Bu sistemi hangi cihazlar ile kullanabiliyorsunuz?

• Her oyunda sorunsuz çalışıyor sadece forzada 90 derece çalışıyor yanlış bilmiyosam oda oyunun yapısından dolayı.

Youtube izlenmelerinden masrafını ve yeni proje için masraflarını çıkarmaya çalışıyorum daha iyisini yapıcam.Masraf çıktığı zaman yotubede yorum atanlar arasında çakiliş yapıp bedava vericem birine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 10 Ocak 2021; 10:21:25 >
  • Mckhan kullanıcısına yanıt
    Hocam yorum yapıp beğenip videoyu izlerek destek olabilirsiniz.Yeni proje için maddi kaynak gerekiyor.Direksiyonuda yorum atanlar arasında birine ücretsiz vereceğim.Tabi izlenmelerden masrafını çılardıktan sonra yeni proje yapıyorum daha iyisini.
  • -spawn- kullanıcısına yanıt
    Hangi sistemde derken anlayamadım.Şuan pc de çalışıyor yazılımı sadece pc için.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Gerçekten piyasadaki hiçbir sistem parasını hakketmiyor.Yapımı çokta zor değil.Tüm bilgileri paylaştım.
  • Enflasyon yuzunden millet iyice kafayi yedi .. tabi ironi yapiyorum bende cok severim bu tarz seylerle ugrasmayi ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Onlarda şuan yapım aşamasında malesef ülkemizde her parça bulunmuyor.
    Çin'den getirtirken dünya gümrük alıyorlar bilmem ne deyip caz gecmemissiniz helal olsun hocam.
    Driver konusunda destek sağlayabilirseniz yürür gidersiniz. O motor son derece gerçekçi his verecektir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Youtube olayına dikkat edin yalnız. Parayı çektiğiniz anda devlet bankalar üzerinden görüp şahıs firması sayıyor artık sizi. Bilumum vergiler ve sigorta masrafları başlıyor o tarihten itibaren.

Bu arada ellerinize sağlık bence çok güzel olmuş emeğin karşılığında. Zaman içerisinde tasarımsal iyileştirmeler zaten gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi < iLk@yy > -- 10 Ocak 2021; 12:39:52 >
  • fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    Motor gerçekten çok güçlü asansör kapı motoru.Logitech gibi sistemlerde rs775 diye dc motor var ve çok ucuz aynı zamanda kalitesiz.

Şuan bu sistemi yapan herkes açık kaynak yazılım kullanıyor ve yeterli oluyor ama iş resmiyete girince mecbur kendi yazılımını yapmak gerekebilir.
  • Hocam 2009 yılından beri youtube işi yapıyorum şuan çok yüksek meblaların kazanmadığımiçin devlet uğramadı
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Yüksek meblağ olmasına pek gerek yok açıkçası. Devlet ufak alacaklar konusunda bekler. Bekler ki faizleri ile alacağı biriksin seni iyice zor duruma sokarak istesin. İstediği zaman ise maalesef elden hiç birşey gelmiyor bence konuyu takip edin yoksa canınız sonrasında fena yanıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.