Şimdi Ara

500 tl bütce tavsiye telefon. Dokunmatik.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefn almayı dünüyorum. Şu andaki telfnum lg gt540 optimus. Ama değiştrmeyi düşünyorum. Bu telfnu satp üstüne 300 tl koyucam. Sizce nasl bi tlfn almalym. Dokunmatik ve ses kalitesi iyi olalı. En fazla 500 tl bütce. Tavsiyenizn yanında linkte brakrsanz sevinirm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• se x8, nokia c5-03,galaxy gio, t20
  • Çoğu kişi sana bütçeni biraz daha arttır vatan indiriminden live walkman al diyecek haberin olsun şimdiden

Bütçen max 500 lira ise galaxy gio, optimus one ve t20 alabilirsin.
  • Şu x8 ve gio dikkatimi çekiyoq aslnda. 14 şubatı bekliyorum. İndirimden kaparm bişeyler :) tşk ler.
  • S7233 alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

S7233 alabilirsin.

samsung ?
  • Sıfır istiyorsan

SAMSUNG GALAXY S5660 Gio
    LG P503 OPTİMUS ONE
    Blackberry 9550 Storm 2
    Nokia C5-03
    nokia C6-01
    General Mobile Fox Cep Telefonu
    Samsung B7510 Galaxy Pro
    Sony Ericsson Xperia X8

bu modellere bakabilirsin açıkcası hepsini incelemedim benim gözümde öne çıkanlar,
    Samsung B7510 android hem touch hem qwerty tasarımı hos bir telefon ancak android 2.2 kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam ve update yoktu, gm fox da buna benziyor daha makul fiyatlısı.
    Samsung gio da güzel orta sınıf ve androidli telefonlardan, yine tam emin olmamakla birlikte gio için update olması lazım diye biliyorum.
    Se X8 donanım olarak gionun altında bir telefon olması lazım.
    Lg optimus one ile samsung gio hemen hemen aynı,
    Nokialar hakkında hiç bir fikrim yok.
    BB strom 2 bbnin eski modellerinden tabi bu yüzden donanım olarak diğerlerinin altında ama yinede şekil olarak güzel şık telefon.

Sonuç olarak samsunglar fiyat/performans açısından en makul olanları gibi gözüküyor, belirlediğin max fiyat tercih için biraz zorlu ikinci el telefonları düşünebilirsin özellikle iphone 3gsler üstünden yıllar geçse bile hala iyi durumdalar.
    umarım yardımcı olmuştur kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 2 Şubat 2012; 1:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancetin

Sıfır istiyorsan

SAMSUNG GALAXY S5660 Gio
    LG P503 OPTİMUS ONE
    Blackberry 9550 Storm 2
    Nokia C5-03
    nokia C6-01
    General Mobile Fox Cep Telefonu
    Samsung B7510 Galaxy Pro
    Sony Ericsson Xperia X8

bu modellere bakabilirsin açıkcası hepsini incelemedim benim gözümde öne çıkanlar,
    Samsung B7510 android hem touch hem qwerty tasarımı hos bir telefon ancak android 2.2 kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam ve update yoktu, gm fox da buna benziyor daha makul fiyatlısı.
    Samsung gio da güzel orta sınıf ve androidli telefonlardan, yine tam emin olmamakla birlikte gio için update olması lazım diye biliyorum.
    Se X8 donanım olarak gionun altında bir telefon olması lazım.
    Lg optimus one ile samsung gio hemen hemen aynı,
    Nokialar hakkında hiç bir fikrim yok.
    BB strom 2 bbnin eski modellerinden tabi bu yüzden donanım olarak diğerlerinin altında ama yinede şekil olarak güzel şık telefon.

Sonuç olarak samsunglar fiyat/performans açısından en makul olanları gibi gözüküyor, belirlediğin max fiyat tercih için biraz zorlu ikinci el telefonları düşünebilirsin özellikle iphone 3gsler üstünden yıllar geçse bile hala iyi durumdalar.
    umarım yardımcı olmuştur kolay gelsin.

Öncelikle bilgi içn tşk ederim. Ben gio veya s5620 yi düşündüm. Ancak 5620 nin çözünürlüğü düşük sanırsam hatta çok kötü. Ben link vereyim sen bak daha iyi anlıyorsun sanırım.

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/fashion-entertainment/GT-S5620DAATUR/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

İlgi ve alakan içn tşk ler.
  • yok çok anladığımdan değil de daha önce bu fiyat aralığındaki telefonlara göz gezdirmiştim. S5620 monte sanırım android kullanmıyor, her ne kadar kararlılık ve pil tüketimi açısından zaman zaman eleştirilse de şahsen bu noktada androidi tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 2 Şubat 2012; 2:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efche

Arkadaşlar telefn almayı dünüyorum. Şu andaki telfnum lg gt540 optimus. Ama değiştrmeyi düşünyorum. Bu telfnu satp üstüne 300 tl koyucam. Sizce nasl bi tlfn almalym. Dokunmatik ve ses kalitesi iyi olalı. En fazla 500 tl bütce. Tavsiyenizn yanında linkte brakrsanz sevinirm..

2.el düşünürsen ideos x5 .. 1.000 tllik telefonlarla yarışıyo ..

500 tl bendeki , sorunu yok tertemiz ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cityzen

quote:

Arkadaşlar telefn almayı dünüyorum. Şu andaki telfnum lg gt540 optimus. Ama değiştrmeyi düşünyorum. Bu telfnu satp üstüne 300 tl koyucam. Sizce nasl bi tlfn almalym. Dokunmatik ve ses kalitesi iyi olalı. En fazla 500 tl bütce. Tavsiyenizn yanında linkte brakrsanz sevinirm..

Ama her telefn öyle çıkmayabiliyor.

• quote:

quote:

quote:

telefon el üretimi değilki , parçalarının hepsi aynı ;) bir bilgi öğrenmişsin ama eksik sanırım ;)

telefonumda gta 3 , asphalt 6 , gt racing , nfs shift, nfs hot pursiit gibi oyunlar oynanmaktadır bu arada.
  • Nokia C5-03
  • quote:

quote:

quote:

quote:

telefon el üretimi değilki , parçalarının hepsi aynı ;) bir bilgi öğrenmişsin ama eksik sanırım ;)

telefonumda gta 3 , asphalt 6 , gt racing , nfs shift, nfs hot pursiit gibi oyunlar oynanmaktadır bu arada.

Ben onu demiyorum. İlk kullanan kişi temiz kullanmaynca aldktan sonra sorunlar çkıyor. Onu diyorum. Ama sağlam bi tane bulursam alabilirim :)
  • Galaxy Gio ya paran yetiyor.Daha iyi bişey arıyorsan üstüne para ekle Live with Walkman al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Galaxy Gio ya paran yetiyor.Daha iyi bişey arıyorsan üstüne para ekle Live with Walkman al

Geneli gio yu tavsiye ediyor. Walkmanın fiyatı ne kdr?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Galaxy Gio ya paran yetiyor.Daha iyi bişey arıyorsan üstüne para ekle Live with Walkman al

Geneli gio yu tavsiye ediyor. Walkmanın fiyatı ne kdr?

indirimde 600 tl'ye bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: velaxeus

yok çok anladığımdan değil de daha önce bu fiyat aralığındaki telefonlara göz gezdirmiştim. S5620 monte sanırım android kullanmıyor, her ne kadar kararlılık ve pil tüketimi açısından zaman zaman eleştirilse de şahsen bu noktada androidi tercih ederdim.

katılıyorum bundan sonra samsung alıcaksan androidli al, kısa süre monte kullandım telefon menü geçişlerinde falan bana yetişemiyor,kasıntılı bi telefon sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkinEGE -- 3 Şubat 2012; 23:45:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.