Şimdi Ara

500-700 lira arası oyun telefonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belirttiğim gibi o fiyat aralığında bir telefon almak istiyoruz kardeşime.General mobile baktım ama forumda yorumlara baktıktan sonra vazgeçtim.. Ekranı küçük olmayan oyunları rahat çalıştırabileceğimiz ne önerirsizin?

• Moto G düşünebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackNigga

Moto G düşünebilirsin
    evet güzelmiş ancak motorola konusunda bir fikrim yok siz kullanıyor musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: elegantt

Alıntıları Göster
    o fiyata alacağın telefonlar moto g ve xperia m xperia m 4inç küçük gelebilir.o yüzden moto g iyidir. hem uzun süre kullanabilirsiniz.
  • quote:

Alıntıları Göster
    moto G xperıa L o butcede en uygunları ama turkcellın yenı cıhazınada bakabılırsın..
  • Evo x5,gm ,pirhanha zen gibi telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Gidip bakıcam bu gün dediklerinize teşekkürler. Küçük olduğu için gösteriş de ister diye düşünüyorum o yüzden bu Discovery gibi telefonlar uygun geldi ama güvenemedim.
  • quote:

Evo x5,gm ,pirhanha zen gibi telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Gidip bakıcam bu gün dediklerinize teşekkürler. Küçük olduğu için gösteriş de ister diye düşünüyorum o yüzden bu Discovery gibi telefonlar uygun geldi ama güvenemedim.
    General mobıle dıscovery en iyi tercihtir diğer rakiplerine göre çok daha avantaj sağlamaktadır. Kamerası çekilen fotoğraf ve videoları cam gibi göstermektedir.
    Ses olarak kristal netliğinde berrak bir ses vermektedir. Yalnız sesi çok yükseltmeniz etrafınızdaki insanların rahatsız olmasına sebep olabilir.Çünkü çıkardığı ses Bass teknolojisi ile geliştirildi
  • yunuki kullanıcısına yanıt
    Alasım vardı benim de ancak sorunlu olduğunu söylüyor herkes . Menüsünün bir kısmı ingilizceymiş sanırım . Bir de kolay kırılır diye endişe ediyorum
  • quote:

Alasım vardı benim de ancak sorunlu olduğunu söylüyor herkes . Menüsünün bir kısmı ingilizceymiş sanırım . Bir de kolay kırılır diye endişe ediyorum
    Bunları söyleyen markayı karalamak istiyen kötü niyetli insanlardır.Bu telefonun çok fazla kullanıcısı mevcut gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
  • yunuki kullanıcısına yanıt
    Peki dark evo x5 hakkında bilginiz var mı
  • quote:

Peki dark evo x5 hakkında bilginiz var mı
    gmd veya onun türevleri yer alıyor genelde o fiyat segmentinde gmd dark evo x5 p60 piranha zen ubuntoo vs. vs. turkcell t50 bakabilirsiniz telefonun özellikleri bu sefer iyi gibi duruyor
  • tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    Almışken 100 lira daha ver şunu al dediğiniz bir telefon var mı peki yoksa bunlar iyi midir
  • elegantt E kullanıcısına yanıt
    fason cın cıhazları para kaptırmayın bugun var yarın yoklar,çinden getırılen cıhazlara akapaga marka basıp satıyorlar oldukcada sorunlu cıkabılırler..

500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu 500-700 lira arası oyun telefonu

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Peki siz ne önerirsiniz. S3 mini tarzı telefonlar da almak istemedik . 1000 tl nin üstüne çıkmak şart mıdır düzgün bir telefon için
  • quote:

Peki siz ne önerirsiniz. S3 mini tarzı telefonlar da almak istemedik . 1000 tl nin üstüne çıkmak şart mıdır düzgün bir telefon için

s3 mını alamamk tabıkı cok cok dogru fakat 700 ıle 1000 arasında ısler degısıyor.daha cok alternatıf oluyor yenı eskı guclu gıbı..

850 ye xperıa sp bakın derım hem saglam hem batarya cok ıyı xperıa z dekı gpu var oyunlarda 0 sıkıntı...

lg L90 bakılabılır ekran guzel batarya ve donanım yıne uygun dun vatanda 880 lıraydı ındırımde yanlıs hatırlamıyorsam...

nexus4 bakılabılır hızlı ve serı cıhazdır,kamera ve bataryası nıspeten zayıftır ama yıne her oyunu sıkıntısız acar...

xperıa M2 bakılabılır cok yenı geldı,turkcellde falan gelmıs tasarım aynı Z2ye benzıyor karızma saglam ve yıne donanım oyunların altından kalkıyor...

tum bunlar 850-999 arasında bulunabılecek guzel cıhazlar,ve az bır fark vererek bunları alabılme durumunda gayet ısabetlı olur bence.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz ben de öyle düşünüyorum ancak 13 yaşındaki bir çocuğa 1000tl emanet etmek yanlış geliyor. Sanırım iyi bir model alıp evdekilerden birini ona vermek daha mantıklı olacak. Akşam mediamarkt a gidip göreyim bir en iyisi telefonları sony e ısınmaya çalışırım biraz
  • quote:

Doğru söylüyorsunuz ben de öyle düşünüyorum ancak 13 yaşındaki bir çocuğa 1000tl emanet etmek yanlış geliyor. Sanırım iyi bir model alıp evdekilerden birini ona vermek daha mantıklı olacak. Akşam mediamarkt a gidip göreyim bir en iyisi telefonları sony e ısınmaya çalışırım biraz
    xperia l
  • quote:

o acıdanda haklısınız tabıkı yenı çil çil cıhaz hr kullanılcaksa paraya yazık..

1 medıamarktta bır parca pahalı olabılır

2 hangı marka bu ay su kotayı doldurun dedıyse o markaya ınce ınce yonlednrıp satmaya dolayısıyla prımı kapmaya yeltenebılır,ayık olun tongaya basmayın..
  • quote:

Almışken 100 lira daha ver şunu al dediğiniz bir telefon var mı peki yoksa bunlar iyi midir

100 tl daha katarsanız xperia sp var fiyatına göre en iyi cihazlardan zaten o fiyatlarda en çok tavsiye edilen telefon ama arttıramazsanız turkcell t50 olabilir yakından inceleyemedik daha ama güzel cihaza benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-enigma

quote:

100 tl daha katarsanız xperia sp var fiyatına göre en iyi cihazlardan zaten o fiyatlarda en çok tavsiye edilen telefon ama arttıramazsanız turkcell t50 olabilir yakından inceleyemedik daha ama güzel cihaza benziyor

Alıntıları Göster
    100tl daha koy s3 bul

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.