Şimdi Ara

500-520 Bin TL Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese. 500-520 bin tl araç bakıyorum. Aradığım özellikler otomatik olmalı, satmak istediğimde kolay satılmalı, hatchback arabalar daha çok hoşuma gidiyor, km 150 bine kadar olabilir, 2012-2013 modele kadar da yolu var.

Benim bakıp incelediğim modeller birbirinden epey farklı olsa da şunlar;

2012 civarı BMW 1 serisi. Bu seçenek maliyetlerden dolayı ve yaştan dolayı beni korkutuyor ama öte yandan heyecanlandırıyor.

2014-2015 model golf.

2019 civarı Ford Ecosport. Yüksek araba seviyorum aslında hem o yüzden hem de bu paraya yeni bir araba almak açısından mantıklı geliyor bana.

Ya da B segment suv olabilir.

Sizin tercihiniz ne olurdu. Tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

• aralarında araç kullanım zevki olarak tabiki golf, ama diğer durumlar incelenesi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobainn -- 19 Kasım 2022; 23:49:6 >
  • Bu fiyata belki az üstüne sıfır Kia stonic , Hyundai bayon , bulabilirsiniz . Araştırın derim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 550 civarı bakıyorum.. bendede en iyi seçenek sıfır bayon yada 1.3 DIG T Qasqai kaldı :D

• Hyundai sitesinde bayon full paket 550 bin yazıyor ama sahibindednde 600 den baslıyor.bu farklılık arac bayilerde bulunmadıgı içiini acaba

• farklı birsey yok, hb esnaf arabası bakıyorsun
    o da golf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayon bayi fiyatına bulmak imkansız. Benim bütçeyi epey aşıyor. Sanırım 2015 model civarı Leon alacağım. Bu bütçede golfe göre daha dolu ve kilometresi düşük bulunabiliniyor. Ne düşünüyorsunuz Leon hakkında?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.