Şimdi Ara

50. yıl logom (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: G?

Düşünce güzel, bence de güzel olmuş

Direkt olarak sağ taraftakiler TS ye şampiyonluklar kazandıran, solgun taraf yani sol taraftakiler de İstanbul ekiplerine transfer olan ikinci dereceden kulübünü temsil edenler sanmıştım ama karışık yapmışsın.

aslında düşüncem aynen öyleydi,
    siyah beyaz kısımda(sol), eski döneme ait tarih yazan futbolcular eski logonun yarısı(kaplanın alt kısmı),eski stad(avniakker)
    Sağ tarafta yeni günümüz futbolcuları Yeni logonun yarısı(kaplanın alt kısmı) yeni stadyumun yarısı(akyazı)
    olacaktı.
    Fakat tam olarak 550ye yakın resim var, Kaplanı 2ye bölüp önce sol siyah beyaz, sonra sağ renkli kısmı yapacaktım.Bu çok uzun sürecekti ve elimde ne yazıkki, çok net görseller yok, bu yüzden resimleri karışık olarak birleştirmeyi tercih ettim.
    tam boyutta, boş kalan sağ ve sol kısıma Hüseyin Avni Akker ve Şampiyonluk kupası konulabilir. Arkaplanı siyah seçme nedenim de görselin saydam veya beyaz üzerinde pek fazla göze hitap etmemesi.
  • aslında düşüncem aynen öyleydi,
    siyah beyaz kısımda(sol), eski döneme ait tarih yazan futbolcular eski logonun yarısı(kaplanın alt kısmı),eski stad(avniakker)
    Sağ tarafta yeni günümüz futbolcuları Yeni logonun yarısı(kaplanın alt kısmı) yeni stadyumun yarısı(akyazı)
    olacaktı.
    Fakat tam olarak 550ye yakın resim var, Kaplanı 2ye bölüp önce sol siyah beyaz, sonra sağ renkli kısmı yapacaktım.Bu çok uzun sürecekti ve elimde ne yazıkki, çok net görseller yok, bu yüzden resimleri karışık olarak birleştirmeyi tercih ettim.
    tam boyutta, boş kalan sağ ve sol kısıma Hüseyin Avni Akker ve Şampiyonluk kupası konulabilir. Arkaplanı siyah seçme nedenim de görselin saydam veya beyaz üzerinde pek fazla göze hitap etmemesi.
  • Kulübümüzün düzenlemiş olduğu 50. Yıl Logo Yarışması sonuçlandı. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği ve 2500’ün üzerinde logo gönderdiği yarışmada ön değerlendirmeyi geçerek halk oylamasına sunulan logolar arasından Murat Küçükibrahimoğlu 2017 oyla ‘Halkın Birincisi’ seçildi.

50. yıl logom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Kulübümüzün düzenlemiş olduğu 50. Yıl Logo Yarışması sonuçlandı. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği ve 2500’ün üzerinde logo gönderdiği yarışmada ön değerlendirmeyi geçerek halk oylamasına sunulan logolar arasından Murat Küçükibrahimoğlu 2017 oyla ‘Halkın Birincisi’ seçildi.

50. yıl logom

kimbilir kimin akrabaları
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.