Şimdi Ara

50 TL OLDU ÇİFT CPU İNTEL CORE DUAL CORE E5200 2.50 GHZ 775 PİN İŞLEMCİ + SIFIR PERFORMANSLI FAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SORUNSUZ KULLANDIĞIM CPU SATILIKTIR ÇİFT ÇEKİRDEKLİ O.C İÇİN UYGUN BİR İŞLEMCİ KESINLIKLE O.C YAPILMAMIŞTIR SIFIR AYARINDADIR FİYAT 50 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsuSGamers -- 14 Mayıs 2012; 19:03:07 >

• hocam hayırlı satışlar
    aynı işlemci bende de var
  • NOT: 5 GUN TARAFIMCA GARANTI VERIYORUM URUNDE HERHANGI SORUN OLURSA İADE ALINIP KARGO UCRETI VERILECEKTIR
  • alım için pm
  • yarın 5 e kadar beklicem kolay gelsin
  • pm
  • Güzel fiyat İzmir'de olsaydı alırdım.. İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orcay

Güzel fiyat İzmir'de olsaydı alırdım.. İyi forumlar

eyvallah 2 gundur rezerve yüzünden daha sataadık beklyıoruz arkadşı bende zor durumda kalıyorum bi arkladaşımıza monitörden dolayı ufak bir miktar borcumuz var onada mahçupuz şu satılsaydıda bir rahatlasaydım miktarda zaten ufak bir şey 30 lira ama kımseyı zor durumda bırakmak gerçekten çok uzucu bir olay

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoshop

yarın 5 e kadar beklicem kolay gelsin

TEKNOSHOP HOCAMA SATILMIŞTIR İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKUR EDERIM HAYIRLI OLSUN
  • tarafımdan alınmıştır ilgili satıcı teşekkür ederim Hayırlı Olsun
  • quote:

tarafımdan alınmıştır ilgili satıcı teşekkür ederim Hayırlı Olsun

SELAMLAR GEÇIKME İÇİN ÖZUR DİLERİM ELEMANLARIM MALSEF UNUTMUŞLAR GÖNDERMEYI AZ ÖNCE GELDİM KARGOYU TESLIM ETTIM HAYIRLI OLSUN HOCAM KARGO TAKİP NO AKŞAM ATAYIM SIZE FATURA ARABADA KALDI
  • quote:

iyide elime pazartesi gecer ve o ilemci hiç bi işime yaramaz nası iş yapıyosunuz anlamk zor

bu kadar sinirlenmenızı gerektırecek bir şey yoktur işinize yaramıyorsa neden alıyosunzu hocam olurda hastalık olur brir şey olur yaşınızda baya buyuk siz böyle yazıyorsanız kım bilir başkası neler yazar ben böyle yapmıyorum acil bir şey çıktı ve il dışına çıktım kargoyu gönderttım unutmuşlar firmlar bile 3 iş gunu veriyor 1 gun geç oldu diye ne bu telaş hocam
  • ÜRÜN SORUNSUZ ŞEKİLDE ABİMİZE ULAŞMIŞTIR HAYIRLI OLSUN DİYELİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.