Şimdi Ara

50 tl indirim altlimitsiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
26
Favori
45.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hadi ya dh yi ketenpereye getirmek ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

Arkadaşlar ödeme ekranında 0.58 yazıyordu, 50 TL küsür çekmiş karttan. Nasıl iptal edeceğiz şimdi?

yüreğimize indirdin biryerde yanlışlık mı yaptın hocam. hemen kontrolünü sağladım. 1 küsur ve 4 küsur çekilmiş benim karttan. 3. siparişi versem mi diye düşünüyorum
  • Kampanya bitti sanırım yemiyor artık geçmiş olsun. 2 adet aldım bakalım gelecek mi.
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    cılkını cıkartmayında elimizdekileri almaya calısalım daha 1 sipariş bile gecemedim ya neyse :)
  • şu kodu kaldırsak daha iyi bence sipariş patlaması sonucu iptal edecekler siparişleri bence
  • Alabilen var mı yoksa bittimi kod beyler? Eğer sınırlı kişiyse bu iyiye işaret büyük ihtimalle gelir siparisler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yemiyor beyler 7. siparişi veremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 18 Mayıs 2015; 17:49:24 >
  • altmisbir61 kullanıcısına yanıt
    zaten biri şikayet etmiş daha geçmiyor kodlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

cılkını cıkartmayında elimizdekileri almaya calısalım daha 1 sipariş bile gecemedim ya neyse :)

2 .sipariş geçtim hocam ben ve eşimin adına 3. düşünme aşamasında sizin dediğinz gibi cılkını çıkarmayalım.
  • kodu kabul etmiyor. kaçırdık biz. umarım alan arkadaşlara gönderirler. eğer göndermezlere haksız reklam yapıyor bunlar.. tictoka hale kızgınız zaten.
  • kod geçmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabul etmiyor artık, boşuna sepet yapma ile uğraşmayın.
  • boşuna maceraya girmeye değmez zaten öyle gönderecek bir siteye benzemiyor
  • Promosyon kodu tanımlanamadı.
  • aldık bakalım göndermiyor şikayetleri çok gerçi ama 3-4 tl verdik 1 hafta geciksede olur
  • Patladı beyler geçmiş olsun 1 sipariş yapabildik, diğerinde sepet hazırdı
  • 1 sipariş verebildim tam gıdaya geçmiştim 2.sipariş için patladı kod
  • Gonderir arkadaslar. 2-3 sene oncede davete 10₺ veriyordu ve dh tarafindan talan edilmisti yolladilar diye hatirliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avanatjix yuzde 5 veriyor unutmayın :)
  • Promosyon kodu tanımlanamadı :(
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.