Şimdi Ara

50 Saat Oyun Oynamış, Dayanamayıp Ölmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün akşam haberlerini izlerken gördüm, Güney Kore'de 28 yaşında bir genç internet kafede durmadan 50 saat oynamış, dayanamayıp ölmüş. Doktorlar ölüm sebebini uykusuzluk ve aşırı yorgunluk olarak açıklamışlar.
    Bu eleman bilgisayar manyağı, adam işi bırakmış oyuna daha fazla zaman ayırmak için. Oturmuş bilgisayar başına ve 50 saat boyunca bir tek tuvalete gitmek için kalkmış. Eve gitmeyince ailesi telaşlanmış ve arkadaşlarını aramışlar, arkadaşları da elleriyle koymuş gibi cafede bulmuşlar elemanı, çağırmışlar adam oyun bitsin kalkacam demiş; kalkamamış

valla şöyle bir düşündüm de bilgisayar başında 20.30'dan 07.00'ye kadar bilgisayar başında durmadan oturmuştum da 3 gün kendime gelememiştim, iyi ki fazla zorlamamışım

Sizin rekorunuz kaç saat??

• bu topic daha sabah açıldı kardeş görmedin heralde
  • ben akşam haberlerinde izledim
  • hehehe çok komik yaw. benim rekor vardır bayaa ya, 15 saat fln vardır heralde (arada yemek fln var ama...)
  • Adamın bünyesi müsade etmemiş işte.Haberlerde sadece wc'ye gitmek yada biraz kestirmek için
    ara verdiğini söylüyo.Bişey yememiş mi bu adam.İlginç
  • hoca ne bileyim adam dellenmiş, olacağı buydu
  • valla çok korktum bende bazen sabahlara kadar kalıyorum
  • ulan bende bi manyak bizmiyiz diyodum neler varmış yav..
  • ADAM UPGRADE OLMUS
    Şaka bi yana yazık tabi 28 yaşında bir gencin gayesiz bir şekilde yaşaması ve aynı şekilde ölmesi ...
  • o kadar saat hangi oyunu oynamış acaba merak ettim şimdi
    mayın tarlası falan olmasın
  • Durun abiler benden manyak yoktur.Ben 17 saat boyunca sadece tuwalete giderek san andreasi oynamishtim. Bana bişi olmadı.Kimseye bisi olmaz
    Adami bana benzettim Naapalim yani manyak oyunlar war bide manyak sistem war bide manyakça oyun oynamak war.Hangisini yapmialimki
    Her neyse oda biraz delirrmish

• Herif manyak anlaşılan napan 50 saat oyunun başında adamın kıçı yapıştı tabi sandalyeye kalkamadı bidaha...
  • walla benim rekor bilgisayar aldık saat 12:30'gibi eve gelip kurdular bütün gün oynadım sonrada gece oldu sabaha karşı 6:00 felandı aynen bende 2-3 gün kendime gelemedim ama gene oynadım
  • Tuvalet yemek banyo yaparak 1 hafta dururum aralıksız 12 saat eklemleri esnetmeden kullanırsanız nanay..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.