Şimdi Ara

50 Mesaj Altı Üyeler Konu Dışına Konu Açamasın ve Yorum Atamasın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
0
Favori
6.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılan konudaki fikre katılmakla birlikte bakirelik konusu açan ergenlerde banlanmalı. Her hafta "Bakirelik sizce önemli mi?" konusu görmekten gına geldi artık.
  • Sadece konu dışına değil hiçbir alt foruma konu açamamalı bence
  • Kime göre neye göre? 1000 mesajın üstünde dahi bir sürü troll sayarım sana. Bırakın şöyle saçma sapan kıstasları. Bir insanın aklını fikrini davranışını mesaj sayısı belirlemez. Nedir mesaj sayısı dediğin? Çok mu matah? 2008 üyesiyim. Bu sene bu forumda 9. senem olacak. Mesaj sayım daha yeni 3000'i geçti. Ne oluyor mesaj sayısı çok olunca?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 18 Haziran 2017; 15:33:10 >
  • Bazen öyle bir hal alıyor ki Facebook'ta ki interrail grupları daha verimli gelmeye başlıyor bana ..
    Önerim r10 benzeri bir sistemle davetiye sistemi gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klişeavcısı -- 18 Haziran 2017; 15:42:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetiye sistemi gelmeli artık

• 50 mesaj altı üyeler mesaj yazamayacaksa nasıl bir daha nasıl mesaj atsın ?

Belki yeni gelenlerin bir kaçı düzgün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll72

50 mesaj altı üyeler mesaj yazamayacaksa nasıl bir daha nasıl mesaj atsın ?

Katılıyorum arkadaşım bence çok istiyorlarsa siteden gitsinler bu kadar büyültmesin isteyen istediği gibi yazar bence konu sahibi banlanmalı

• quote:

İlk sorunuzu anlamadım.

İkincisinin cevabını da defalarca verdik konu içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaturco

quote:

Katılıyorum arkadaşım bence çok istiyorlarsa siteden gitsinler bu kadar büyültmesin isteyen istediği gibi yazar bence konu sahibi banlanmalı

İsteyen istediğini yazamıyor ki bu forumun belirli kuralları var o ölçüde yazıyorlar ama kimse o kurallara laf etmiyor. Bazı sistemlerin korunması için gereklilikler gerekiyor.
  • Yani diyorum ki DH'ye yeni katılan üyelerin hiçbiri mesaj yazamazsa ilerde nasıl yapsın. Böyle bir şey olması yeni üyelerin boşuna katılmasıdır ve aktif üye sayısının azalmasıdır.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    hocam şuanki konuların bir kısmı da tekrar eden konular

genel olarak bilgi alma amacından daha çok istediği ürünleri onaylatmaya yönelik konular

olay donanımdan çıkalı çok oldu ki ben bile artık donanım değil fiyat performansa bakıyorum

donanımın tartışılacak kısmı kalmadı

ips olmayan laptopu ekranı kötü diyen oluyor

adam ekran değişimi soruyor ips ekranlı model sormuyor mesela

950m ile 1050ti ile oyun bilgisayarı adı altında ürünler çıkıyor

itiraz eden amd fanboyu nvidia düşmanı ilan ediliyor

vs vs

forum kendine gelir ama ciddi önlem lazım

adminler modlar toplantı yapıyor mu bilemiyoruz ama fanboy düzeyinde editörümüz de var

cümle aralarında laf giydirmeler tek tip yanlı haberler vs

dalga geçiliyor ciddi ciddi

forumun paraya ihtiyacı var buna itiraz etmiyoruz

reklam verenler de günlük hite online sayısına vs bakar

popup reklamdan daha ziyade haber şeklinde reklamlar para getiriyor sanırım

ancak

bu reklamların hedef kitlesi o troll tayfa değil

bu yüzden reklam verenler vs bir araya gelmeliler

bu durumu çözmeliler

troll tayfa hit ve online sayısı düşünce gidecek başka forumlara

ortada kimse kalmayacak

efsane site çökecek

bu sorunu da mesaj sayısı vs çözmez açık net

girer donanıma

polo iyi yazar

amd alın der

ikinci elde fiyat ister vs vs bir şekilde mesaj sayısı kasar gene yapar trollüğünü

din ve siyaset içerikli konuların acil yasaklanması

diğer konulara da din ve siyaset içerikli mesajların silinmesi lazım

tabii yönetimin bileceği birşey...

• quote:

Yani diyorum ki DH'ye yeni katılan üyelerin hiçbiri mesaj yazamazsa ilerde nasıl yapsın. Böyle bir şey olması yeni üyelerin boşuna katılmasıdır ve aktif üye sayısının azalmasıdır.

Konu Dışı harici mesaj yazacak zaten???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Kime göre neye göre? 1000 mesajın üstünde dahi bir sürü troll sayarım sana. Bırakın şöyle saçma sapan kıstasları. Bir insanın aklını fikrini davranışını mesaj sayısı belirlemez. Nedir mesaj sayısı dediğin? Çok mu matah? 2008 üyesiyim. Bu sene bu forumda 9. senem olacak. Mesaj sayım daha yeni 3000'i geçti. Ne oluyor mesaj sayısı çok olunca?

Mesaj sayısı değil de üyelik süresi olsun. Troll her zaman olur ama bu kalitesiz troller azalır en azından.
  • Yönetim bu konularda neden hep sessiz duruyor?

• Yeni üyelik alsak mobil onay zorunlu değil mi artık öyleyse biz niye verdik numaralarımızı tam masum köylüyüz bi o zaman...

• Destekliyorum. Hatta hic bir baslikda konu acamasin. Sadece mesaj yazabilsin. Bunu uygulanması gerek.

• Mesaj kasamıcaaz
  • Sms sistemi daha mantıklı olur

• bana göre en iyi çözüm popüler konularda konu dışı,futbol,din,siyaset bölümlerinin yada içeriklerinin popüler konular sekmesinde ismi neyse artık orda çıkmamasını sağlamak trollük yapıcak adam konu dışında takılsa dahil orda konu açsa dahi forum üyeleri bu kirli görüntüyü görmeyeceği için sıkıntı olmaz troller birbirini bulur devam eder eğer başka konulara saldırırlarsa İP ban çakarsınız belli bir zaman dilimi olarak 1 ay 2 ay ne biliyim artık kaç ise bu adam başka üyeliklede gelemiyeceği için rahat olur ama şuda bir dezavantaj olur mu bilmem ciddi olarak konu dışında bir konu açan trollenirse ona bişey diyemem ama şöyle konular içinde bu foruma gelen varsa kusura bakarsada baksın ne hali varsada görsün yok efendim boyu uzun olmayanın sakalı olmayan erkek değildir yok kız arkadaşıma köpek muamelesi yapsam beni sever mi gibi konular için gelenlerin benim için banlanmasında herhangi bir sıkıntı yok banlansınlar zaten bom boş saldırmak için yazılmış gereksiz postlara bu forumun asla ihtiyaçı yok normal konu dışı güzel konularda oluyor o yüzden bölümün gerzekçe açılan konular yüzünden kapanması doğru olmaz

• 200 msj sınırı gelsin
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.