Şimdi Ara

50 Megabite kadar 250 GB AKN'li Paketimin Taahhüt Süresi Bitiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa arkadaşlar şuan 50 megabite kadar 250 gb aknli paket kullanıyorum. Bu ayın sonu Taahhüt'üm bitiyor. Kablo netten mesaj geldi arayıp yeni paketlerimiz hakında bilgi alabilirsiniz diye. Aradım şuan bulunduğum paket kampanyası devam etmiyormuş beni başka bir tarifeye geçirebilirlermiş.
    Orada da max hız 24 megabite kadar.

Size sorum: Hiç bir şey yapmasam yani Taahhüt falan hiç yapmasam şuan mevcut tarifem devam eder mi? Devam ederse ne kadar ücret öderim.

• 71,99'a aynı paketin kotalı olanına 24 ay taahhütle geçebilirsiniz. fiyat değişikliğiniz olmaz, sadece 250gb AKN yerine 250gb kotanız olacak.
  • Tahuttsuz devam edersin 2018 Aralık ayına kadar fiyatı ara sor kotaliya geçme yanlış yönlendirme yapmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni durumu bende yasiyorum yarin taahhut bitiyor. Yeni taahhut onerdiler 250gb kotali gectigim her gb basina 0.50 krs aliyorlarmis eski tarife bitmis 85 tl 24 ayli fiyati

Hangi tarrifeye gecmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Tahuttsuz devam edersin 2018 Aralık ayına kadar fiyatı ara sor kotaliya geçme yanlış yönlendirme yapmayın

Geçersin demedim, geçebilirsin dedim. Okumayı söktükten sonra insanların önerilerini eleştirmeye başlamanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevaps

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

Tahuttsuz devam edersin 2018 Aralık ayına kadar fiyatı ara sor kotaliya geçme yanlış yönlendirme yapmayın

Geçersin demedim, geçebilirsin dedim. Okumayı söktükten sonra insanların önerilerini eleştirmeye başlamanı tavsiye ederim.

Tavsiye verme sen

• quote:

Orijinalden alıntı: FBDeViL

Ayni durumu bende yasiyorum yarin taahhut bitiyor. Yeni taahhut onerdiler 250gb kotali gectigim her gb basina 0.50 krs aliyorlarmis eski tarife bitmis 85 tl 24 ayli fiyati

Hangi tarrifeye gecmeliyim

Tahuttsuz olarak devam edersin fiyat farkı yaklaşık 30 TL illa tahuttut istersen 24 mbit üstü yok kotali fillan geçme

• Hangi kampanyadasın süresi bitmiş kampanyalardan bul orda indirimsiz fiyat yazar ücretlendirme listesinde o ücret ile 31 aralık 2018 e kadar devam edebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı paketi bende kullanıyorum.Benim de Taahhüt bitiyor bu ayın sonunda bittikten sonra 129 lira ödersiniz dediler.
  • cevaps C kullanıcısına yanıt
    50 mbps nin 250 gb akn li paketin kota dolduktan sonra hızı 16 mbps ye düşüyor ve limitsiz kullanıyorsun. Gece iki ile sekiz arasında ise tekrar 50 mbps oluyor.

sizi dediğiniz tarifede 250 gb kota bitttikten sonra her gigabyte için ekstra para vermek zorunda kalıyorsunuz.

72 lira para verip de acaba ne kadar data kullandım bu ay kotayı aştım mı diye hesap yapmak da pek mantıklı değil.
  • Benimde bu ay taahhüt bitiyor. 100 mbit 100 gb akn li kullanıyorum.Ne yapacağımı bilemedim açıkcası.
  • eleşmeyin beyler en fazla 40 tl fazla ödersiniz benim gibi evden çalışıyorsanız o paketler gb başına 1 tl ödeme yapmak çok ağır koyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monarchisoliders -- 25 Aralık 2017; 16:57:22 >
  • AKN'li adı altında aşım ücretli veya duran kotalı intrenet kakalamaya çalışanlara karşı dikkatli olun. Taşeronlar eliyle (bunlara yüksek prim vaadederek) milleti kotalı internete geçmeye zorluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 25 Aralık 2017; 17:2:12 >
  • Maalesef bende süperonline 25 mbit tarifemi 24 e düşürdükleri için bıraktım ve kablonete geçtim. 24mbit ayn şekilde şuanki tarife fakat 75gb akn tv temel ve vizyon sinema paketi ile 52 lira. Süperonline 24 mbit 35gb akn ye 55 tl dedi buna geçiş yaptım. Şuan için 24 mb üstüne fena bindirme yapıyorlar. 1 sene sonra 2019 da düzelecek hepsi akn kalkınca.
  • Benim de paketim bitecek 2-3 ay sonra. Ne yapacağım bilmiyorum.

AKN kaldırdılar kota getirdiler. 2019 da ne olacak? Kota da kalkacak mı ki? Sadece AKN kalkacak yine diye biliyorum. Tüm internetler yine bu şekilde kalacak.. Saçma sapan kotalara bir ton para.
  • Merhaba

Aşağıdaki linkteki kampanya nedir pek anlayamadım

Açıklayacak var mı?

https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,544,kablonet-soz-kampanyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih016 kullanıcısına yanıt
    Standart kampanya sayfası. 12 taahhüt ile liste fiyatı üzerinden %10, 24 ay taahhüt ile %20 indirim yapacak. Tabi bu indirim sadece internet ücreti için geçerli. Kablo tv ücreti dahil değil.
  • Sınırsız (AKK) varken neden kotalı pakete geçiyorsunuz ? AKK sonrası hızı yüksek bir pakete geçin bence bana düşmez ama 250 gb i doldurdukdan sonra her gb başı 0.50 nedir hangi çağdayız !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.