Şimdi Ara

50 kisiye ceza yazdırdım trafikte (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
4
Favori
59.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
298 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cimer hattını gereksiz meşgul ettiğinden seni Cimer'e bildirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Çanakkaleye gelirsen özel mesaj atta bi videoda biz çekelim

Alıntıları Göster
    Eyvallah delikanlı. Yaparız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdırıyorum demişsin de ceza aldıkları ne malum? Bence az bile. Her ihlal yapanın ceza alması lazım. Hem ihlal yapıyorlar sonra da sen düzgün sürüyorsun diye sana bağırıyorlar.
  • Merhaba biz bisklet sürüşü yapıyoruz grubumuz var kaçtane şikayet etik böyle âdam bizi síkıştırıyor emniyet şeridimi mi ararsın kaldıríma park edenmi bizi sıkıştıranmı kasklarda kamera bir çoğumuzda birşey olduğu yok 2 hafta önce kladırímdan gidiyom biskletle iş dönüşü milleti rahatsız etmemek için yavaş gideyim dedim adam baktım korna çalyo dedim bu banamı korna muhatap olmadım baktım birdaha korna basınca camı açtı çekilsene dedi dedim kaldırımdayım zaten tamam çekil sen dedi kenara çekildim bisikletle kaldırıma çıktí gitti heyvan oğlu heyvan hastası var desek anlarız aracín içine baktım 2 adet kız cocuğu var ne yapacaksın böyle tipleri

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Bu mesaj silindi.
    Boş yapma adam doğru olanı yapmış arabaya binen aslan kesiliyor yol benim hesabı

• andruil kullanıcısına yanıt
    Emniyetten gitmemiz size niye bu kadar koyuyor anlamis degilim.istisnasiz hicbir polis motora emniyette ceza yazmaz.Nedeni ise ambulans vb araclar gelince kolayca yol verip yolu tikamadigimizdandir.

• Magnets_Bitch kullanıcısına yanıt
    Emniyetten gitmenizin bana koyduğu falan yok, herkesin istediğini yapma özgürlüğü vardır ama hatalı ise ceza yazılması gerekir. Benim garibime giden,emniyet şeridinden gitmenin doğal bir hakkınız olduğunu düşünmeniz..
  • Savaşmı istiyorsun camon

• kemal19 kullanıcısına yanıt
    B sınıfı ehliyetle otobüs şoförü olunmuyor sonuçta.

E sinifi ehliyetin olmasi gerekiyor. Onun içinde en az 22 yasinda olmak en az da İETT için 3 yıl tecrübe gerekiyor. Bir yerlerden torpille giren adam bile her gün 8 saat direksiyon başında yine usta şoför oluyor.

Ayrıca Iett nin kendi bünyesinde bulunan psikoteknik ve ruh sağlığı merkezi var. Şoförler sürekli egitiliyorlar.

İkincisi ne kadar profosyonel şoför olursan ol evet kaza yapabilirsin. O zaman ne kadar emniyet kemeri takarsan tak gelip bir tirin altında kaldın mı emniyet kemerinin hiç bir anlamı kalmıyor.

Geçtiğimiz yıl metrobus yolundan çıktı. Şoför ile yolcu tartıştı. Adam şemsiye ile şoföre saldırdı. Metrobus içinde otobüs araçları biçti geçti. 8 araç zarar gördü. Ama hayatını kaybeden olmadı. 13 kişi yaralandı.

Dediğim gibi insan haklarının en üst düzeyde olduğu Avrupa da ve Amerika da da otobüste yolcular ayakta gider. Emniyet kemeri takmazlar. Öyle bir şey olsa ilk Avrupa buna bir önlem alırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Tam techizat enduro sürerek dünyayo gezdim türkiyede orjinal egsozuma ceza yazıldı kardeş neyini anlamıyorsunuz.. O motorcu o aynayı neden kırdı sormak lazım. Ülkemizde aynasız binlerce şoför var.. Yolda takip mesafesini korumayı beceren adama denk gelmedim ben henuz.. Bu arada istediğim gibi binerim binmem orası beni bağlar seni değil orta parmagı haketmek istemiyorsanız aynanızı çok seviyorsanız sinyal vermeden arkanıza bakmadan şerit değiştirmeyeceksiniz. Lafım meclisten dışarı yada alınan alınsın bu ülkede motorcuları trafikte saymamaya devam ettikçe bunlar normal

Alıntıları Göster
    O motorcu duran arabanın aynasını kırıp kaçtı,neden kırdın diye soracak kadar yaklaşsak o parmağı ona monte eder,kafasının üzerinden arabayla zevkle geçerdik zaten

Bu ülkede motor komple yasaklansa yeridir şu dediklerinze bakarsak.Sizde aralardan gitmeyeceksiniz.Madem yolda taşıt muamelesi görmek istiyorsunuz o zaman sizde sinyalinizi verecek diğer taşıtlar gibi plakanizi takip gezeceksiniz.Yolda plakasız bir motor bana yaptığım şeyden ötürü hesap soramaz,madem kuralcısın önce plakanı tak sonra konuş der başar geçerim.Daha fazla uzatmaya gerek yok iyi günler

• Fotoğraflarını çekerken inş kafana 2 mermi yersin...

• cmpunk01 kullanıcısına yanıt
    inşallah 2001'li
  • kardeşim sende pasif agresiflik var gençsin işallah ilerde sorun çıkarmaz sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

O motorcu duran arabanın aynasını kırıp kaçtı,neden kırdın diye soracak kadar yaklaşsak o parmağı ona monte eder,kafasının üzerinden arabayla zevkle geçerdik zaten

Bu ülkede motor komple yasaklansa yeridir şu dediklerinze bakarsak.Sizde aralardan gitmeyeceksiniz.Madem yolda taşıt muamelesi görmek istiyorsunuz o zaman sizde sinyalinizi verecek diğer taşıtlar gibi plakanizi takip gezeceksiniz.Yolda plakasız bir motor bana yaptığım şeyden ötürü hesap soramaz,madem kuralcısın önce plakanı tak sonra konuş der başar geçerim.Daha fazla uzatmaya gerek yok iyi günler

Alıntıları Göster
    Tüm motorlu araçları kullananlar her 6 ayda 1 sınava tabi tutulmalı bu ülkede.. Motor kullanmak yasaklanıcakmış.. Araba ithalatını komple engellesinler sizin tiptekiler yüzünden.. Aralara girmem etmem plaka mlaka açık iken arkamdan devamlı takip mesafesi tanımadan gelenlerin anasına ettiğimiz lafları yazsam son sözlerim olur forumda.. Çok biliyorsunuz ya.. Öyle monte edermiş böyle monte edermiş.. Trafikte aç camı diyince topuk..

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.