Şimdi Ara

50 GB KOTA TT MOBiL 65TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
8.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

50 GB KOTA TT MOBiL  65TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Ay sonuna dogru alinan ek kota tam haldemi yukleniyor tecrube olarak aciklik getirirsen😃 gorenler bilgilensin
    Paketi 1 ay boyunca Deneyimledim. 50 GB İnternet için 43 TL fatura geldi. Değişik bir sistem işliyor.
    Mesela ana paket 29 TL vergileri katmıyorum
    Ek paket 12 TL ama ne zaman ek paketi tanımladığına göre değişiyor ve sınırsız tanımlanıyor.
    Mesela o alınan ek paket 26 sında bitiyor isterseniz 23 ünde alın yine 26 sında o paket gece son buluyor.
    ayın 10 unda ek paketi aldığınızda 8 TL küsüratı var
    Ayın 20 sinde alınınca paketin fiyatı 3 TL oluyor.
    Son gün de paket aldım 0.43 TL fiyatı oldu. Yani son gün 10 tane 10 GB alıp 4.3 TL ödeyebilirsiniz günlük 100GB 5 TL Turkcell düşünsün şimdi.

Fatura kesildi şuanda faturanın basılmış halini bekliyorum. Muhtemelen 2-3 güne çıkar. Orada ayrıntılı olarak görürsünüz.

Bence Muhteşem sistem.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    cok guzelmis kardesim kullanip deneyimlemissin bizide bilgilendirdigin icin sagol :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

cok guzelmis kardesim kullanip deneyimlemissin bizide bilgilendirdigin icin sagol :)
    Yukarıda ay ortasında bir görüntü paylaşmıştım duruyormuş ama bu ay daha detaylı açıklayacağım. Baktığınızda ana pakette de 5.5 TL olduğunu görürsünüz hem de 20 GB. 1 hafta kala alınca bu şekilde oluyor. Ay ortalarında alıp son gün istediğiniz gibi paket alıp tanımlata bilirsiniz. Her aldığını ek paket önceki ek paketin üstüne ekleniyor örneğin;
    önceki 10 GB dan 240 MB kaldı diyelim hemen ek paket aldınız. 10.480 MB oluyor. Bir kere daha alırsanız onun da üstüne ekleniyor. 20720 oluyor. Anlaşılmıştır herhalde. Neyse faturada görülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesutzgvn -- 29 Ocak 2019; 21:29:48 >
    Faturali turktelekom kullaniyorum bundada boyle son 15 gun kala alirsam paket faturaya eksik yansiyor gelecek ayin faturasina yansitma ihtimalleri olmasin

• quote:

Faturali turktelekom kullaniyorum bundada boyle son 15 gun kala alirsam paket faturaya eksik yansiyor gelecek ayin faturasina yansitma ihtimalleri olmasin
    Öyle olsaydı önceki ayın ücretini yansıtmış olurdu ama fatura geldiğinde göreceğim. 20 GB internetin faturasını bu aya çıkartamazlar. Geçen ay 5.5 TL ödedim 20 gb için bu ay 24 tl harici gelse bile fatura 43 tl den fazla olurdu. Çünkü 29+24= 53 Tl bir de ek paketler var uçardı.
    valla ozaman cok guzel :) bende almayi dusunuyorum yakin zamanda

• quote:

valla ozaman cok guzel :) bende almayi dusunuyorum yakin zamanda
    Detaylar gelsin konu başlığını da değiştirirsin. 43 TL ye 50GB iyi fiyat. Aslında son gün 5 paket alıp 100GB yapılabilir 50 TL ye yakın. Onu denemedim. Şubat ayı sonunda yapıcam onu da.
  • Olaylar olaylarr. Toplanınn.

tamam :)))

• Bilgi için teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    26 sında biten bir paket için paketin kullanılmadığı kadarını bir sonraki faturaya yansıtamazlar bu suç teşkil eder. Geçen aydan kalan 24 TL bu aya yansıtılmadı. Fatura 43 TL olarak çıktı. O halde faturanın 29+24 olarak hesaplanması gerekiyordu bir de buna ek olarak 8 tl ve 4 tl olan ek paket ücretlerinin de yansıtılıyor olması gerekirdi. Fakat faturada ek paketler ve ana paketin ücretini görüyorum ekstra olarak vergiler görülüyor o kadar. Bu ay ve gelecek ay da fatura detaylarını yayınlayacağım.
  • Asgari ücretli için pahalı

• Türk telekomun müşteri hizmetleri kendisinin bile ne yaptığını bilmiyor. 4.5G ile teknik bir sorun paylaşıyorum soruyorum evin uzaklığı diyor. Baz istasyonu değerlerine giremiyor ama. Müşteri hizmetlerinin bugüne kadar çözebildiği bir şeyi göremedim. Ancak milleti kakalasın o kadar.
  • Bende bağlanamama sorunu var. Maalesef 24 ay çok fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    Ama bak orada diyor ki ay ortasına kadar 65 Gb kullanış 60 GB desen 12*5 eder 55-60 TL tekabül eder ondan sonra aldığı da 10-30 TL arasında kabul edelim. 70-80 arası 29 da fatura 99-109 tl arasında olur. Ayrıca paketler bittiği zaman durmuyor. Orada çok dikkatli olmak gerek. Mesela ben 250 MB kala paket alıyorum sürekli. Eğer paket biterse paket aşımı ücreti geçerli olur. O zaman fatura 120 de gelir 220 de gelir. Hadi hepsini 12 TL den almış bile olsa o kadar yüksek fatura gelmez. İşin içinde mutlaka bir hata veya satın alma olayı vardır. Ben alır almaz mobil ödemeyi kapattım mesela. Bir de o arkadaş taahhütü bozdurmuş. Taahhüt bozulunca paket fiyatları normal olarak artmış ve varsa modem ve anlaşma ücreti önceki indirimler faturaya dahil edilmiş onu da sonradan alttaki mesajında gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.