Şimdi Ara

50 GB KOTA TT MOBiL 65TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
8.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu modemli modemsiz muhabbetini anlamadım. Mesela benim evimde eski bir adsl var. Ben 20gb modemsiz tarifeye başvurdum. Adamlar gelip normal internet başvurusu gibi telefon hattı mı çekecekler bana.

Şu olayı tam anlatabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Yok kardesim bu tarife kotasi bitince direk duruyor istersen ek paket alip devam edebiliyorsun😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Hat degil kardesim 4.5G uzerinden baglaniyorsun modem olarak wifi modem istersen sadece hatti alip kendin disardan 2 . El modem alip kullaniyorsun yani oyle daha ucuza gelir

• Teşekkürler bilgi için. Peki bu modem nasıl bişeydir, ismi cinsi nedir. Wifi modem olarak mı geçiyor.

50 GB KOTA TT MOBiL  65TL

4.5G wifi modem letgo
    Gibi yerlerde ucuza satiliyor 2.El

• Modem markası önemli mi? Turkcell gibi kendi modem zorunluluğu var mı?

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Hayir yok sadece modemin icinden ayari degistirerek butun hatlarla kullanabilirsiniz modemi burdan yardimci olurum yapamayanlara 😊

• Çok teşekkürler hocam. İlerleyen günlerde alırsam ve sıkıntı yaşarsam yardımınıza ihtiyacım olacak.

Rica ederim hocam herzaman yardimci olurum iyi aksamlar😊

• Rahatsız edecem yine kusura bakmayın. Hocam eşimin hattı vodafone, bugünlerde türktelekoma taşıyacaktım. Sormak istediğim şu:

Uygun bir tarife bulup geçme taşıma talebinde bulundum diyelim ve bunun yanında modemsiz 20gb a başvurdum. Telefon için sim kart verecekler ya, modemsiz internet için de ayrıca sim kartı verecekler mi, yoksa sim kartsız nı çalışıyor bu. Bilmediğinden soruyorum. İlgili linki okudum ama bununla ilgili birşey bulamadım.

Bu tarife icin ayriyetten data hatti cikartiyorlar hocam yani yeni bir sim kart sadece bu tarifeyi kullanabilmek icin ayri bir simkart bu hat sadece internet icin kullaniliyo arama yapilmiyor 😊 yani bu hattida kullanmak icin bir tane modem almaniz lazim modemli teklifleride var ama pahaliya geliyor

• Anladım hocam. :-)

Bir kaç tane buldum mesela aşağıda resimleri var. Bunlardan herhangi biri iş görür demi. Veya tavsiye ettiğiniz bir marka model var mıdır.

Turkcel yda zyxel olan 4.5 g destekli onlari tercih edersen daha iyi olur digerleride is gorur ama 20 30 mbps hizdan yukarsini goremeyebilirsin turkcel olani tercih et yda bulabilirsen vodafonun 4.5g destekli olan bir modeli olabilir

• kota kalkmadı mı bunlarda
  • Mobile göre fiyat uygun ama fatura üst limiti önemli. Ben ek paket aldım diye 300 tl fatura ödeyemem. Bu konuda bilgi var mi? Taahhütname bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 6 Ocak 2019; 15:48:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Mobile göre fiyat uygun ama fatura üst limiti önemli. Ben ek paket aldım diye 300 tl fatura ödeyemem. Bu konuda bilgi var mi? Taahhütname bulamadım
    Otomatik duruyor kota bitince. Yeni kota içinde mesaj atman gerekiyor 12 tl ekliyor her mesaj attığında faturana, kotanada 10 gb.

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Tamam işte ek paketin son sınırı önemli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı paketi kullanıyorum. Paketin ücreti 32 tl idi (vergi dahil) bugün 10 gb ek paketi aldım. Paket 1 ay değil 26 sı gecesine kadar geçerli ve 8 TL kesti. Nasıl bir algoritma kullanıyorlar bilmiyorum fakat geçen ay 1 hafya kala almıştım. 21 inde hat açıldı 26 sında 20 gb paketin süresi bitiyor. 1 hafta için 20 gb a 6 TL ödedim. Muhtemelen son hafta ek 10 gb alınırsa 3-4 TL yansır diye düşünmekteyim.

Bu şekilde 45-50 TL gelir 50 gb için. Son hafta paket biyerse bir ek paket daha almayı planlıyorum. Eğer olmazsa buradan birisi deneyip paylaşırsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesutzgvn -- 11 Ocak 2019; 0:36:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.