Şimdi Ara

50 GB KOTA TT MOBiL 65TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
6
Favori
8.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 gb kendi tarifemde 20 gb bu Data hattında vardı hic ek paket almadım ama genel tt uygulaması paket biterse tam ücret bitmez ise gün ile orantılı yapıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Şu maddeye istinaden söyledim aslında.

Abonelik sözleşmeleri

MADDE 52 – (1) Abonelik sözleşmesi, tüketicinin, belirli bir mal veya hizmeti sürekli veya düzenli aralıklarla edinmesini sağlayan sözleşmelerdir.

(2) Yazılı veya mesafeli olarak kurulan bu sözleşmelerin bir nüshasının kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile tüketiciye verilmesi zorunludur.

(3) Belirli süreli abonelik sözleşmelerine sözleşmenin belirlenen süre kadar uzayacağına ilişkin hükümler konulamaz; ancak abonelik sözleşmesinin kurulmasından sonra, sözleşmenin sona ereceği tarihe kadar tüketicinin talepte bulunması veya onay vermesi hâlinde abonelik sözleşmesi uzatılabilir.

(4) Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    bu BTK kararları mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Tüketicinin korunması hakkında kanun 6502

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Tüketicinin korunması hakkında kanun 6502
    o zaman bu maddeye göre 12 aydan uzun taahhütlerden istediğimiz zaman çıkabiliriz. o yüzden de 1+1 dir muhtemelen taahhüt

• Tahadutten ciksaniz bile odeyeceginiz miktar indirim tutari oda ay basina 10 tl

• Bugün turkcell data hattımı türk Telekom data hattına taşıdım. Bu arada bu paket data hattına alınıyor sadece. İlk kez hat alacsklar 8 tl yeni hat ücreti yansıtılıyor taksitli olarak. Onun yerine faturalı turkcell data hattımı taşıdım. 3-4 güne açılacak.
    Ayrıca 12 tl ye ek paket alınabiliyor 10 GB 24 ay taahhütlü olöası kötü yanı. Modemin ücreti 410 TL bu arada. Ben modemsiz aldım onun yerine sinyal yükseltici alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limitsizeposta -- 18 Aralık 2018; 15:45:59 >
  • Ayrıca 12 tl ye ek paket alınabiliyor 10 GB 24 ay taahhütlü olöası kötü yanı. Modemin ücreti 410 TL bu arada. Ben modemsiz aldım onun yerine sinyal yükseltici alacağım.

• limitsizeposta L kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullan kardesim yilbasindan sonra bende bu tarifeye gecis yapacagim buda bi nevi sinirsiz gibi oluyor hem kullandigin kadar öduyorsun ses hatlarinda 10 gb 45 tlden aşagi degil turkcelde 5 GB 60 TL iken bu tarife ilac gibi

• sürünen adsl'i kapatıp geçebilirim.modemim var zaten. 4G nin upload olayı beni bitiriyor. adsl çağdışı kalmıştır artık. fiber,vdsl2 falanda yok burada.
  • Aynen reis birde normal hatlarinda 10 gb ı 10 tl ye satilsa cok daha iyir interneti bu kadar pahalli kullanan tek ulkeyiz boyle ucuz olmasi rekabet yaratir insallah diger oparatorlerde yavas yavas fiyatlari dusururler

• Yalnız önemli bir nokta var ki; o da, bu tarifenin yeni yılda devam edeceğini belirten bir yazı yok. Arayıp veya bir TT bayisine gidip sormak gerekir son tarihi nedir diye.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Yeni yilda bizi daha iyi paketler karsilayabilir suanlik bu en iyisi diyebiliriz gerci cikan hicbir tarife bizim lehimize olmuyor ya kotasi var ya gunu var söyle tam anlamiyla sinirsiz diyebilcemiz bir tarife cikmiyor insanlar ozgurce yararlansin mobilde bakalim hepimiz takipteyiz suanlik 256 kbps ye devam ediyorum yeni yildan sonra baktik birseyin duzelcegi yok buna gececegim bende 256 kb ile 1 ay hic durmadan indirme yapsan 67.5 GB indirme yapiliyor en fazla sinirsiz 1 mbps cikarsalar 30 gunde en fazla 300 GB iner şöyle 5 mbps sinirsiz felan cikarsalar iyi olucak ama nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Aralık 2018; 19:34:51 >
  • Yılbaşından sonra iyi bir paket çıkacağını pek sanmıyorum hele şuandan sonra. Mart 2019 da yeni paketler gelebilir ama onda bile umut yok.

Turkcell 10 mbit sınırsız 159 tl

Turkcell full sınırsız 279 tl

T.telekom 256 kbps 10 gb 50 tl

Vodafone da paket yok

Son paketler bu şekilde. Özellikle 5G çıkana kadar ben bu 128kbps sınırının kaldırılacağını da zannetmiyorum. Muhtemelen 2020 yılında mobil internet sabit internetin yerini alabilir. Şahsen bana 50 gb yetecektir. Sinyal yükseltici de şart. Ping bazen yerlerde sürünüyor çünkü.

• Turkcelde mobil icin kullanilabilcek sinirsiz internet yok bu GB yonunden en cimrisi bence turkcel ben turktelekomun mobil tarafindan sinirsiz internetin cikacagina inaniyorum 1mbps 2 mbps en fazla 3 mbps seklinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 18 Aralık 2018; 20:35:38 >
  • Eğer 1 mbps çıkarsa onu alırım taşınabiliyorsa taahütü ona taşımaya çalışırım ya da inşallah paket olarak çıkar 20 Gb üstüne çok iyi gider. 65 lira vermektense sınırsız olması çok çok iyi olur.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Sana katiliyorum

• Cok guzel tarife bu yilbasindan sonra gecilebilir

• Guncel.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.