Şimdi Ara

50 cc motor tavsiyesi....ilk motor olacak...fiyat performans ne onerirsiniz...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B sınıfı ehliyet ile kullanılacak ilk motor olacak.
    Fiyat performans ne onerirsiniz ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• modıal kuba rks gıbı abıdık gubudık cın mallarına para kaptırmayın derım alıp bu yaz bıner seneye atarım dersenız ok

dıger yanda benım onerım daelım beagle olur yıne sym de 50 cc lık saglam motorlar var,1000lıra fazla verın keyıfle bının derım ben yınede para sızın zevk sızın dolayısıyla kararda sızın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

http://www.kubamotor.com/new5/product/klasik/rx9.html

Bu modeli gördüm bugün ,güzel görünüyor,bayilere daha gelmemiş ancak sordumda

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_gorunmez

quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

http://www.kubamotor.com/new5/product/klasik/rx9.html

Bu modeli gördüm bugün ,güzel görünüyor,bayilere daha gelmemiş ancak sordumda

ben inceledim
  • Başka tavsiye yokmu??

• Seçenekler kısıtlı zaten. Ucuz olsun derseniz Mondial Revival, Kuba Fighter, Kuba RX9, Arora AR 50-10 Toros ve Arora AR 50-50 Kasırga var. Parası önemli değil, biraz daha kaliteli olsun derseniz de Sym Orbit II ya da Daelim Beagle. Peugeot Kisbee de fena değil ama parça sıkıntısı olduğunu duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 30 Temmuz 2017; 11:33:50 >
  • Bugün ikinci el kisbee aldım Beylerbeyi den Kurtköy geldim her hangi bir yokuşta kalmadım çok şükür .

• Crauls kullanıcısına yanıt
    arada 1600 1700 tl gibi fark var. 50 cc ye 5 bin tl verilmez.

en ucuzu bile 2 sene masrafsız kullanılır. garantisi olan ürün alıyorsunuz hak var hukuk var.

son olarak diğer konuda 50 cc alınmaz derken burada tavsiye vermen tamamen boş yorum yaptığının göstergesi.

• Birkac aya Kuba Rx9 50cc segmentini doldurur.

Zam ustune zam gelince millette alim gucu pek kalmadi

hatta bunlar danisikli dovus gibi geliyor telefonda vestel neyse motorda da kuba olacak gibi

Kuba pek reklam veren bir firma degilken Kuba RX9 reklamlari dolanmaya basladiktan kisa sure sonra zamlar geldi de isin siyasi kismina girmemekte fayda var.

50CC de RX9 alinabilir. Zaten Antepte uretilir. Parca sikintisi yasamazsin. Hatta bu modelde kasayi saseyi 50cc ye gore daha kalipli yapmislar rx9 yayginlasirsa 300-400liraya 80cc-100cc-110cc vb kitler cikar bu motor icin motoru update yaparsin ruhsatta 50cc yollarda 100cc arabada 5 evde 15 misali :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.