Şimdi Ara

50 bine 5 Yaşa Kadar C Segmenti - Manuel Tavsiyeler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zaman içinde otomobil almayı düşünüyoruz. Mümkün mertebe büyük bir araba alma peşindeyiz. Uzun yola gittiğimizde bagajımızı alabilsin. Hem de daha rahat olacağı kanaatindeyiz. Bir miktar finansman almayı da düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi 5 yaşa kadar finansman sağlıyorlar. 45 - 50 bin civarı manuel vites otomobil tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Daha süremiz var. 1-2 ay kadar sürebilir bu süreç. Çok acele etmiyoruz. Bir aksilik olmazsa almaya kararlıyız ama.

• Focus bakın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 508-C5 dizel manuelleri 53-55 civarı biraz bütcenin üstünde c segment sedan Astra Fluence olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 18 Eylül 2017; 18:59:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şöyle bir mesele var. İyi donanımlı ve düşük km li focus buluyorsunuz belki ancak daha fazla ederi olduğunu tahmin ediyorsunuz ve tabiki araçtan şüpheleniyorsunuz. Malum bu işlerde de çok dolap dönüyor. Şu şekilde tavsiye de bulunabilir misiniz?

Örnek olarak:

Focus 1,6 benzinli Style donanım 40 - 70 bin km, 45 - 50 bin tl temizi veya çok az hasar görmüşü bulunabilir.

Tabi mümkün mertebe en iyisini bulmak amaç.
  • C segmenti sedanlara ilaveten b segmenti mpv, dacia duster, lodgy, clio sport tourer gibi modellere de biraz sıcak bakıyorum. Çünkü en boş Corolla bile 50 bin sınırında. Onun yerine dizel dacia veya biraz donanımlı clio daha iyi olur gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r-is

C segmenti sedanlara ilaveten b segmenti mpv, dacia duster, lodgy, clio sport tourer gibi modellere de biraz sıcak bakıyorum. Çünkü en boş Corolla bile 50 bin sınırında. Onun yerine dizel dacia veya biraz donanımlı clio daha iyi olur gibi.

işte aradığın araç bu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-model-cam-tavanli-sahibinden-degissensiz-308-479364829/detay/

• skoda oktavya. genis bagaj-ic hacim
  • iquique kullanıcısına yanıt
    55 bin sınırın biraz üstü. O kadar yukarı çıkabileceğimizi sanmıyorum. 50 bin tam sınır gibi yani. Daha iyi fiyatlı bulunursa olabilir.
  • quote:

55 bin sınırın biraz üstü. O kadar yukarı çıkabileceğimizi sanmıyorum. 50 bin tam sınır gibi yani. Daha iyi fiyatlı bulunursa olabilir.

hocam 55 yazdı diye o fiyata satılacak değil. bu aracın benzerini ben 51e aldım. 50ye de sen alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

quote:

hocam 55 yazdı diye o fiyata satılacak değil. bu aracın benzerini ben 51e aldım. 50ye de sen alabilirsin.

Tam öğrenmek istediğim şeyler de bunlar işte. Herkes bir fiyat yazıyor ama doğrusu ne? Önce anlayamadım kusura bakmayın. Böyle bir araba gerçekten güzel olur. Bilgi için çok sağolun.
  • Temiz fluence bulabilirseniz almaya bakın, ama 50 bin belki düşük kalabilir dizel fluence için
  • Hedef tahtasına şimdilik 2012 corolla 1.33 comfortu koydum. Pahalı gibi gözükse de 5 yaşa kadar alınabilecek en iyisi bu gibi geldi bana. Biraz da km si düşük arıyorum. O yüzden diğer seçenekleri bulmak pek mümkün değil gibi. Hele ki dizel temiz bulmak zor gibi.

Bir de 2012 comfort 2013 life tan daha donanımlı galiba. Yanlış mıyım acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.