Şimdi Ara

50 bin tl ile ne yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaslar,dokuz eylul uni isletme fakultesi son sinif ogrencisiyim.Aslinda mezun olmam gerekiyordu fakat gecen sene yazin Work and travel yapabilmek icin okulu uzattim.Haliyle sadece 3 dersim var ve haziranda mezun oluyorum.Amerikadan kazandigim paranin bir kismi ise duruyor.Yaklasik bu gunku kur ile 50 bin tl.
    Oldukca bol zamanim var,dolayisiyla kursa yazilabilirim.Aklimda toefl kursu var,her ne kadar akici ingilizce bilsem de bunu belgelendirmek icin cok daha calisip sinavina girmem gerek.Toefl 85 uzeri bir puan almak bircok avantaji beraberinde getirir diye dusunuyorum.Ayrica ikinci dil icin bile vaktim var.Rusca oldukca isime yarar gibime geliyor.O da cepte.
    Siz olsaniz ne yapardiniz ? Tavsiyeleriniz lutfen kariyer odakli olsun.
    (bircok arkadasim e&y,pwc deloitte gibi denetim firmalarinda ise girdi ve calisiyor.Ama muhasebeye olan soguklugum nedeniyle pek sicak bakamiyorum.)
    Ozellikle yurdisi odakli ugraslar onerirseniz daha makbule gecer.Tesekkurler.

• Kariyer odakli harcayacak olsan bile ben olsam faize koyardim simdilik. Faiz oranlari cok yuksek, ve gunluk hesaplaniyor.
  • Hangi banka bu acaba ve benim param dolar olarak elimde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.