Şimdi Ara

50 bin lira ile yapılabilecek yatırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 24 yaşındayım. Parayı tamamen emeğim ile biriktirdim. Araba alayım dedim fakat fiyatlar malum havada salto atmış araçlar 90 binden başlamakta. 50 bin liranız olsa ne yapardınız? Şahsım adıma küçük bir 1+0 1+1 apart mı alsam diye düşünüyorum 10 bin daha ekledikten sonra. Teşekkür ederim.

• 60 bin liraya ben ev görmedim.
    1+1 olsada ücra yerlerde olabilir
    Köyden yatırımlık bir arsa alabilirsin uzun vadede kazançlı çıkarsın.
    50 K para değil bu devirde ya arsa ya da ticaret al sat yapıcan.
    İş kur desem pandemi var millet işyeri kapatıyor zaten.
    Birde mesleğin falan varsa kendine yatırım yapıp kapağı yurt dışına atmak var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 13 Aralık 2020; 2:5:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var mı o fiyatlara apart?

• Merhaba, bence eğer bir yatırım yapılacaksa sepet şeklinde yapmanız uygun olur. Birde kaç senelik bir yatırım olacak bu, mesela paraya 20 sene dokunmayacak mısınız yoksa birkaç aya bozduracak mısınız bunlar da önemli. Risk alma dereceniz de etmenler arasında. Valla sizin yaşı bilmem ama benim şuan öyle bir param olsa yarısı ile btc alırım yarısı ile de wat yaparım ardından da kanada da bir dil okulu patlatırım :) tabi bunlar naçizane fikirler, ytd, iyi akşamlar :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence kripto para ile kısa sürede kazanç saglayabilirsin.zor değil bu işin gruplari var detaylari kendin arastir

• quote:

Orijinalden alıntı: abstre adam

Merhaba, bence eğer bir yatırım yapılacaksa sepet şeklinde yapmanız uygun olur. Birde kaç senelik bir yatırım olacak bu, mesela paraya 20 sene dokunmayacak mısınız yoksa birkaç aya bozduracak mısınız bunlar da önemli. Risk alma dereceniz de etmenler arasında. Valla sizin yaşı bilmem ama benim şuan öyle bir param olsa yarısı ile btc alırım yarısı ile de wat yaparım ardından da kanada da bir dil okulu patlatırım :) tabi bunlar naçizane fikirler, ytd, iyi akşamlar :d

Hocam c1 seviyesinde ingilizce bilmekteyim. Paranın bir kısmını zaten bitcoin üzerinden karşıladım. Ama ben elde tutulur bir şeyim olsun istemekteyim, bu yüzden civar illerden bir adet apart almak mantıklı geldi bana 60 bin civarına 1+0 da olsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

Hocam c1 seviyesinde ingilizce bilmekteyim. Paranın bir kısmını zaten bitcoin üzerinden karşıladım. Ama ben elde tutulur bir şeyim olsun istemekteyim, bu yüzden civar illerden bir adet apart almak mantıklı geldi bana 60 bin civarına 1+0 da olsa.

Alıntıları Göster

Belki çok güvenilir birkaç kişi ile birleşip iş kurabilirsiniz ya da alone takılayım derseniz de dediğiniz mantıklı aslında. Bu konuda daha bilgili arkadaşlar gelirse çok daha iyi bir çözüm üretilebilir belki.

• quote:

Merhaba, bence eğer bir yatırım yapılacaksa sepet şeklinde yapmanız uygun olur. Birde kaç senelik bir yatırım olacak bu, mesela paraya 20 sene dokunmayacak mısınız yoksa birkaç aya bozduracak mısınız bunlar da önemli. Risk alma dereceniz de etmenler arasında. Valla sizin yaşı bilmem ama benim şuan öyle bir param olsa yarısı ile btc alırım yarısı ile de wat yaparım ardından da kanada da bir dil okulu patlatırım :) tabi bunlar naçizane fikirler, ytd, iyi akşamlar :d

Bu arada yaşınızı da yazmışsınız, bugünlerde mayhoşum biraz kusura bakmayın hahah

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmacikinsan0

bence kripto para ile kısa sürede kazanç saglayabilirsin.zor değil bu işin gruplari var detaylari kendin arastir

kazanılmaz hocam fake. herkes kazanıyorsa kim kaybediyor

• Bitcoin ile aylık 5 bin lira üzeri kazanabiliesin

• quote:

Orijinalden alıntı: laylaylaylom

Bitcoin ile aylık 5 bin lira üzeri kazanabiliesin

nasıl hocam

• dostum 60bine evin odasını vermezler. yaşıtız 1-2 yıl önce benimde 50bindi param şuan 140bin birikimim var. para tek bir yere bağlanmaz yapman gerekeni söylüyorum

%30 altın

%20 bono aktifbank

%20 fon

%5 petrol

%10 eurobond

%15 IPJ

• afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    Bunları biraz daha açıklamanız mümkün mü?
  • garajı olan bir evin olsa aslında yapılabilecek çok şey var da. Türkiye de insaları apartman dairelerine tıkıyoruz bu da üretimi engelliyor.

• quote:

Kanada’da dil okullarını araştırdınız mı ?

çalışma izni var mı vs ? Olmadı pm den dönüş yaparsanız sevinirim  

• quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

dostum 60bine evin odasını vermezler. yaşıtız 1-2 yıl önce benimde 50bindi param şuan 140bin birikimim var. para tek bir yere bağlanmaz yapman gerekeni söylüyorum

%30 altın

%20 bono aktifbank

%20 fon

%5 petrol

%10 eurobond

%15 IPJ

hani sen liseyi açıktan bitirmiş üniyi kazanamamış hayatında hiç çalışmamış forumun en yıkığıydın.. yalanmışsın nasıl biriktirdin bu parayı çalışmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: xxCrazyBoyxx01

hani sen liseyi açıktan bitirmiş üniyi kazanamamış hayatında hiç çalışmamış forumun en yıkığıydın.. yalanmışsın nasıl biriktirdin bu parayı çalışmadan

Alıntıları Göster

konuda parasızım demedim. sitem vardı boş boş 8 sene pc de oturmadım herhalde. 140binim olacağına mühendislik mezunu olsaydım elimde diplomam olsaydı keşke.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.