Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

50 bin bütçeye 1.2 tsi style seat ibiza mantıklı mı

23
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> 50 bin bütçeye 1.2 tsi style seat ibiza mantıklı mı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4478 Mesaj
    2015 1,2 tsi kullanıyorum 14 binde kesinlikle tavsiye ederim araç oldukça seri ve az yazkıyor trim sesleri var ama o sesler babamdaki c sınıfı araçtada var

ibizadan sonra diger atmosferikler tat vermiyor özellikle yokuşlarda
    |
    |

CVT şanzıman için sorunsuz ama konforsuz diyen bir kaç yorum okudum hocam, doğrusu nedir?
    |
    |
    bulentcandan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1.33 Yaris Cool sahibiyim. Dsg kadar seri değil sadece. Yoksa hiç bir konfor problemi yok, vites geçişleri hissedilmiyor. Gayet güzel bir şanzıman bence. 1.2 Jetta da kullandım, aradaki tek fark cvtnin biraz daha geç hızlanması o kadar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    hanıncipsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2272 Mesaj

CVT en konforlusudur. Konforsuzdan kasıt hızlanmalarda ve dik yokuş çıkışlarında motorun üst devirlerde çalışması olabilir. Karakteristik alışılmışın biraz dışında olduğu için şaşırtıyor olabilir.

Aslında şanzımansız yapısıyla Yaris Hybrid tam da şehir içi aracıdır fakat yılda 7500km için araca verilecek fazladan 10.000-15.000 lira amorti edilemiyor. Yani yakıttan yılda 1.700 lira civarı avantaj sağlansa bile araca verilen fazla paranın yıllık alternatif getirisi zaten o civarda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hanıncipsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
Blogio
haberler
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.