Şimdi Ara

%50 Alan Akp İsterse İDAM'ı Geri Getiremez Mi? Neden Getirmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getirmez. Getirseydi çokdan getirirdi. Sırf apo denen teröristbaşı asılmasın diye getirmiyor. AKPKK işte, ne beklersin ki? İnsanları kutuplaştırdı ve Batının uşaklığını yapdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Niye geri getirsin ki.

Getirse cağ dışı AKP gerici AKP yobaz AKP diye kendinizi öldürürsünüz.

Ben olsam bende idam cezasını geri getirmezdim.

İdam çağ dışıysa abd nasıl gelişmiş bir ülke oluyor.
    desin akp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 24 Kasım 2015; 14:38:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • idami %100 oy alsalar bile geri getiremezler. bunu hiç bir parti yapamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKIN corp.

quote:

Niye geri getirsin ki.

desin akp

Bir soru daha var aklımda ama şimdi bunu sorarsam vay AKP trolü vay ne kadar maaş alıyorsun diye sayıklamaya başlayacaklar..

Acaba oy vermeye yaşı yeterli olan muhalif arkadaşların oy verdikleri siyasi partilerden hangisinin gündeminde idamı geri getirmek varmışta bu gün bu soruyu sorma gereği duyup bu madde üzerinden AKP ye sallamaya karar vermişler..

Sence böyle bir soru sorsam buna kimse tutup bir cevap verebilir mi ?

Bence veremez. Çünkü oy verdikleri partilerin hiç birinin gündeminde muhalif arkadaşların sürekli AKP ye saldırmak için kullandıkları bahaneler ile ilgili bir madde yok. Sadece idamdan bahsetmiyorum bir çoğu yok.

Mesela örneklendirmek gerekirse ;

CHP seçmenleri GSS den şikayet ederler. Ama hiç bir siyasi parti GSS yi tercihe bağlı yada tamamen ücretsiz hale getireceğini vaat etmedi. Kimsenin gündeminde değil.

CHP seçmenleri Mezarda emeklilik yasasından şikayet ederler. Ama bu son seçimde hiç bir siyasi parti mezarda emeklilik yasasında yaşı geri çekeceğiz yada prim % sini düşüreceğiz diye bir vaat vermedi.

Bunu örneklerle çoğaltabilir. Atatürk'ün nutuk gibi olur 6 gün boyunca okumanız gerekir yazmaya kalksam..

Şimdi durum böyleyken.. CHP ye oy vermiş bir adam bana neden AKP ye oy verdin deme hakkına sahip midir ?

• quote:

quote:

quote:

Niye geri getirsin ki.

desin akp

Bir soru daha var aklımda ama şimdi bunu sorarsam vay AKP trolü vay ne kadar maaş alıyorsun diye sayıklamaya başlayacaklar..

Acaba oy vermeye yaşı yeterli olan muhalif arkadaşların oy verdikleri siyasi partilerden hangisinin gündeminde idamı geri getirmek varmışta bu gün bu soruyu sorma gereği duyup bu madde üzerinden AKP ye sallamaya karar vermişler..

Bence veremez. Çünkü oy verdikleri partilerin hiç birinin gündeminde muhalif arkadaşların sürekli AKP ye saldırmak için kullandıkları bahaneler ile ilgili bir madde yok. Sadece idamdan bahsetmiyorum bir çoğu yok.

CHP seçmenleri GSS den şikayet ederler. Ama hiç bir siyasi parti GSS yi tercihe bağlı yada tamamen ücretsiz hale getireceğini vaat etmedi. Kimsenin gündeminde değil.

CHP seçmenleri Mezarda emeklilik yasasından şikayet ederler. Ama bu son seçimde hiç bir siyasi parti mezarda emeklilik yasasında yaşı geri çekeceğiz yada prim % sini düşüreceğiz diye bir vaat vermedi.

Bunu örneklerle çoğaltabilir. Atatürk'ün nutuk gibi olur 6 gün boyunca okumanız gerekir yazmaya kalksam..

Şimdi durum böyleyken.. CHP ye oy vermiş bir adam bana neden AKP ye oy verdin deme hakkına sahip midir ?

AKP ye sallamaya karar vermişler.. demişsin

tabiki akp sallıcaz

ülkenin %50 oyunu o aldı, gidip saadete falan mı sallıcaktık?

bütün yetki güç herşey akpnin elinde, istese 2 saatde geçirir meclisten idam yasasını

biz destekliyoruz hadi getirsin idamı, tek tek assınlar pkklıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pargalı Hürrem Paşa -- 24 Kasım 2015; 14:51:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı Hürrem Paşa

quote:

quote:

quote:

Niye geri getirsin ki.

desin akp

AKP ye sallamaya karar vermişler.. demişsin

tabiki akp sallıcaz

ülkenin %50 oyunu o aldı, gidip saadete falan mı sallıcaktık?

bütün yetki güç herşey akpnin elinde, istese 2 saatde geçirir meclisten idam yasasını

biz destekliyoruz hadi getirsin idamı, tek tek assınlar pkklıları

Doğru söylüyorsun harbiden istese geçirir.

Ama şu var. Sen bu idamın geri gelmesini isteyen bir bireysin. Hangi partiye oy verdin ? Diyelim ki CHP ye oy verdin. Senin oy verdiğin parti senin bu isteğinle ilgili bir gündeme sahip değil..

Ben AKP ye oy verdim. Benim oy verdiğim siyasi partide bu konu ile ilgili gündeme sahip değil. Ama senin durumundan farklı olarak. Ben idam ile ilgili nagatif yada pozitif bir gündeme de sahip değilim. Yani aklımda yok. Hali ile yahu bu adam idamı geri getirmiyor neden seçtiniz demek garip.

Senin önceliklerin ve beklentilerin ile bizlerin ki bir değil. Örtüşmez.. Doğal olarak bunu bize sorman garip biraz.

• Treth kullanıcısına yanıt
    ''Madem oy vermedin, sana hizmet de yok binme metrobüse kardeşim'' demeye kadar gider bu mantık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881

''Madem oy vermedin, sana hizmet de yok binme metrobüse kardeşim'' demeye kadar gider bu mantık.

Azıcık alakası olsa yazdığını tutup tartışayım ama maalesef ben diyorum Kırklareli Sen diyorsun Hakkari.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

Azıcık alakası olsa yazdığını tutup tartışayım ama maalesef ben diyorum Kırklareli Sen diyorsun Hakkari.

Şaşırmadım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Apo ile daha oturup çay kahve içecekler , onu öve öve bitiremeyecekler ne kadar vizyon sahibi olduğunu söyleyecekler.O yüzden idam cezası gelmez.

Apoyu kim asacak, hangi 🎉 parti bunu yapacak, söyle de oy verek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 24 Kasım 2015; 17:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

Apo ile daha oturup çay kahve içecekler , onu öve öve bitiremeyecekler ne kadar vizyon sahibi olduğunu söyleyecekler.O yüzden idam cezası gelmez.

verdiniz ya işte ?

%49 civarı oy ile 17 yıllık iktidar bir hükümet yapmıyorsa sizin gibileri kandırdığı için yapmıyor.

ama kandırıldık demeye alışkın olduğunuz için gerek yok tartışmaya

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asau

quote:

verdiniz ya işte ?

%49 civarı oy ile 17 yıllık iktidar bir hükümet yapmıyorsa sizin gibileri kandırdığı için yapmıyor.

ama kandırıldık demeye alışkın olduğunuz için gerek yok tartışmaya

Onların Apoyu asmak gibi bir dedi yok, sen oy verdiğin partinin böyle bir derdi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

İdamı kaldıran akp değil mi zaten?
    (tam emin olamadım şimdi)

AB uyum süreci ayağına AKP kaldırdı, troller eksilemiş ama haklısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

İdamı kaldıran akp değil mi zaten?
    (tam emin olamadım şimdi)

AB uyum süreci ayağına AKP kaldırdı, troller eksilemiş ama haklısınız.

Teyit ettiğiniz için teşekkürler.
  • İdam bu ülkede dürüst,vatansever insanlara karşı bir silah olarak kullanılır.
  • Sıra onada gelecek ama her şey zamanla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehadar

Sıra onada gelecek ama her şey zamanla

e gelsin artık, sallansın ipte artık teröristler

biz göremicez heralde o günleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı Hürrem Paşa

quote:

Orijinalden alıntı: Dehadar

Sıra onada gelecek ama her şey zamanla

e gelsin artık, sallansın ipte artık teröristler

biz göremicez heralde o günleri

çok beklersin sıkıntını buraya konu acarak değil siyasilere soracaksınız onları dinleyeceksiniz mıy mıy mıy dediklerine emre amade kabulleneceksin senin ne düşündüğün önemli değil onlar için
  • Kendileri idam ettirmeleri gerekecek o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

İdam bu ülkede dürüst,vatansever insanlara karşı bir silah olarak kullanılır.

Bunun olabileceğini Ergenekon davalarında gördük.

Vatanseverleri cemaatle kankayken hapse atıyorlar. Cemaatle düşmanken serbest bırakıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.