Şimdi Ara

%50 Alan Akp İsterse İDAM'ı Geri Getiremez Mi? Neden Getirmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten avrupa birliğinede hiçbir zaman giremicez

neden %50 gibi ülkenin yarısının oyunu almış bir parti hala idam'ı getirmiyor?

vatan hainleri+tecavüzcüler+teröristler idam edilse kim buna hayır der?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pargalı Hürrem Paşa -- 24 Kasım 2015; 13:23:38 >

• İdamı kaldıran akp değil mi zaten?
    (tam emin olamadım şimdi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apo ile daha oturup çay kahve içecekler , onu öve öve bitiremeyecekler ne kadar vizyon sahibi olduğunu söyleyecekler.O yüzden idam cezası gelmez.
  • Pargalı Hürrem Paşa kullanıcısına yanıt
    Benim de merak ettiğim AKP'ye başörtüsü serbestisi getirdi diye oy veren ve bunu inandığı dinin gereği olduğunu söyleyen milyon tane insan var. Kuran'da başörtüsünü tartışabilirsiniz ancak Yüce Allah'ın cinayet için kısas hükmü açık ve nettir. Üzerinde tartışma yapmaya dahi gerek yoktur. Ancak aynı yığınlar Allah'ın bu hükmüne karşı gelme konusunda bir sakınca görmüyorlar. Bir konuda Allah korkusu duyan insan başka bir konuda Allah korkusu duymuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pargalı Hürrem Paşa

zaten avrupa birliğinede hiçbir zaman giremicez

vatan hainleri+tecavüzcüler idam edilse kim buna hayır der?

İdam geldiğinde acaba doğru kisiler mi vatan haini olarak gösterilecek sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Man

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

vatan hainlerine idam cezası verilemez bu çok saçma olur
    çünkü vatan hainliğinin nesnel bir saptaması yok
    bugün vatan haini gibi görünen yarın vatanı için bu işleri yapmıştır anlamazsın

idamın olması gereken tek yer var.
    durduk yere suç yere adam öldürene idam cezası verilmeli
    çünkü bu kanıtlanabilir ve suça uygun bir cezadır

1- avrupa birliğine girme imkanımız yok. 100bin yıl geçse giremicez

2-heee vatan hainlerine verilmesi saçma demek. yani pkk'lılar mesela onlara idam saçma demek?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

quote:

vatan hainlerine idam cezası verilemez bu çok saçma olur
    çünkü vatan hainliğinin nesnel bir saptaması yok
    bugün vatan haini gibi görünen yarın vatanı için bu işleri yapmıştır anlamazsın

idamın olması gereken tek yer var.
    durduk yere suç yere adam öldürene idam cezası verilmeli
    çünkü bu kanıtlanabilir ve suça uygun bir cezadır

1- avrupa birliğine girme imkanımız yok. 100bin yıl geçse giremicez

2-heee vatan hainlerine verilmesi saçma demek. yani pkk'lılar mesela onlara idam saçma demek?

1-bana soruyorsan Avrupa birliğine zaten girmeyelim.ve idam gelsin diyorum
    2-vatan hainlerine idam gelmesi kulağa hoş geliyor ama vatan hainliğinin kanıtı ne olacak?pkk lılar zaten adam öldürdüğünden idama mahkum olur.

en başta pkk'lıları asalım teker teker iran gibi

vatan hainleride elbet çıkar ortaya, onlarıda adalet bulur

• Bir polis suç işleyen birisine kelepçe takıyor, anında bütün muhalefet orantısız güçden bahsediyor. Feto medya, doğan medya, fox tv vs vs. bağıra bağıra yaygara yapıyor. İdam getirilse bağırmaktan boğazları yırtılır. Herşeyi zamanında yapacaksın.
  • Vatan hainlerinin idam edilmemesi gerekiyor, verirsin eline vatandaslikdan cikarttigina dair belgeyi edersin sınırdışı, madem vatan haini bu yapilir yada sınırdışı etmek yerine hapise atarsin. Idam etmek de neymiş..

Idam günümüzde kesinlikle geri getirilmemeli. Daha tecavuz zanlisina iyi hal indirimi yapılan bir adalet sistemimiz var idam da neymis !?!?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye geri getirsin ki.

Getirse cağ dışı AKP gerici AKP yobaz AKP diye kendinizi öldürürsünüz.

Ben olsam bende idam cezasını geri getirmezdim.
  • idamın kaldıran akp geri de getirmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Niye geri getirsin ki.

ozaman bunun bedelini inş öbür dünyada ödersiniz

tecavüzcülere, pkklılara saçma sapan cezalarla içeri atmakla olmuyor bu işler

onları hakettikleri şekilde elinizde fırsat varken ceza vermediğiniz için umarım öteki tarafta bunun hesabı sorulur sizden
  • quote:

Orijinalden alıntı: eglon

Benim de merak ettiğim AKP'ye başörtüsü serbestisi getirdi diye oy veren ve bunu inandığı dinin gereği olduğunu söyleyen milyon tane insan var. Kuran'da başörtüsünü tartışabilirsiniz ancak Yüce Allah'ın cinayet için kısas hükmü açık ve nettir. Üzerinde tartışma yapmaya dahi gerek yoktur. Ancak aynı yığınlar Allah'ın bu hükmüne karşı gelme konusunda bir sakınca görmüyorlar. Bir konuda Allah korkusu duyan insan başka bir konuda Allah korkusu duymuyor.

Kuranda başörtüsünü tartışabilirizden sonrasını okumadım

• quote:

quote:

Niye geri getirsin ki.

onları hakettikleri şekilde elinizde fırsat varken ceza vermediğiniz için umarım öteki tarafta bunun hesabı sorulur sizden

İçeri atmakla olmuyor mu ? Ne yapalım yakalım mı adamları..

Arkadaş ne kadar çabuk gaza geliyorsunuz her olaya duygusal yaklaşma alışkanlığımız yüzünden 256262 yıldır birbirmizi yiyoruz. Bir şu dövüşü bırakıp ilerlemeye başlayamadık gitti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

idamın kaldıran akp geri de getirmez...

geri getirmesini ister misin?

sadece teröristler ve tecavüzcü sapıklar için evet...
  • quote:

quote:

quote:

Niye geri getirsin ki.

Arkadaş ne kadar çabuk gaza geliyorsunuz her olaya duygusal yaklaşma alışkanlığımız yüzünden 256262 yıldır birbirmizi yiyoruz. Bir şu dövüşü bırakıp ilerlemeye başlayamadık gitti.

neye duygusal yaklaşcam

yoksa pkk'lıları asarsak, gelecek kürt oyların gideceğinden endişe ettiğin için mi istemiyorsun?

gencecik kızlara tecavüz edip sonra kısa sürede çıkan şerefsizlerin asılması duygusal bakmak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pargalı Hürrem Paşa -- 24 Kasım 2015; 13:58:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Niye geri getirsin ki.

neye duygusal yaklaşcam

yoksa pkk'lıları asarsak, gelecek kürt oyların gideceğinden endişe ettiğin için mi istemiyorsun?

gencecik kızlara tecavüz edip sonra kısa sürede çıkaran şerefsizlerin asılması duygusal bakmak mı?

Kürt oyları filan beni ilgilendirmiyor dostum. Siyasi parti kurmadım. Siyasetçi yakınımda yok. Gidip seçimi kazanma ihtimali en yüksek partiye oy veririm ülkeyi kimin yönettiği de beni zerre ilgilendirmez açıkçası hiç umurumda değil.

İdam cezası gelip gelmemesi de beni pek ilgilendirmiyor aslında. Ama bir adamı siyasal sebeplerle veya sehven içeri tıktığında geri çıkarabilirsin. İdam ettiğinde geri getremezsin.

Eh biz Türkiye de yaşıyoruz. Bu ülke de yanlışlıkla idam edilmek bence sıradan bir olay olur. Bana garip gelmez yani.

O yüzden böyle iyi..

Adamı ha bir yere kapatmış ha öldürmüşsün bunun mağdur açısından ne farkı var ki ? Benim umurumda olmaz mesela. Hatta hayatta ve hapiste kapalı kalması daha cazip .

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

quote:

Orijinalden alıntı: eglon

Kuranda başörtüsünü tartışabilirizden sonrasını okumadım

Çok üzüldüm.

• @Treth Hocam hoş geldin :) Az Vindictus oynarken görmedik sizi :)

Konuya gelecek olursak.Bu ülkede idam gelirse her şey biter.Yakınındaki bir kişi haksız yere idam edilirse.Sende isyan edersin.Yani ülkenin yarısı da isyan eder...Birinin canını almak ve seyretmek çocuk oyuncağı değil, maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

@Treth Hocam hoş geldin :) Az Vindictus oynarken görmedik sizi :)

Konuya gelecek olursak.Bu ülkede idam gelirse her şey biter.Yakınındaki bir kişi haksız yere idam edilirse.Sende isyan edersin.Yani ülkenin yarısı da isyan eder...Birinin canını almak ve seyretmek çocuk oyuncağı değil, maalesef...

yav anlamıyormusunuz

adam gidecek askerimizi şehit edecek

sonra içeri girecek mis gibi yemekleri yiyecek,içecek,sıçacak sonra belli bir süre sonra çıkıp oh mis tekrar özgürlüğüne kavuşcak
    ölende öldüğüyle kalacak

bunun devam mı etmesini istiyorsunuz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.