Şimdi Ara

50'' 4K TV Tavsiyesi Max. 4500 TL'ye kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50'' boyutunda çoğunlukla akşam veya karanlık ortamda izlenecek,
    En çok kullanılacak Netflix olacak arada bir maç izlenecek.
    Kanal geçişleri ve hızı önemli

PS'den oyunda oynanacak PS performansı da ortalama üzeri olsa yeterlidir

Baktıklarım arasında şu modeller var

Samsung 50RU7400

Philips 50PUS7303/62 Bu philipste herkes kanal geçişlerinden şikayetçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SanMarinoForveti -- 17 Eylül 2019; 22:55:0 >

• Ben olsam 65 vestel alırdım bu paraya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hocam vestelin görüntüsünü beğenmiyorum ve menüsü çok yavaş geldi,

hem boyut olarak 50yi geçmemek istiyorum oturma odasında kullanılacak 65 aşırı büyük olur
  • Hocam ben Samsung 49ru7300 modelini sipariş ettim yeni Gittigidiyor'da bonus varsa 3380 TL'ye kadar düşüyor 2019 model cihaz geçen ay çıktı ciddi bir indirim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4k oyun oynamak ve Netflix'de film - dizi izlemek için Sony'nin 49XF8577 modelini düşünüyorum, sizce bu televizyon modelini almalı mıyım?

• 50ru7400 şu an indirime girdi 4.200 gibi bir rakama satıyorlar galiba. Ben de 50ru7400 kullanıcısıyım. Normalde 43um7450 vardı aklımda. Sipariş de geçmiştim ama vazgeçtim bu TV yi aldım. PS pro ile oyun da oynuyorum sürekli. Görüntü oldukça güzel. Siyah renkler tatminkar. 4k ve hdr destegi ile oyunlar çok hoş oluyor özellikle the last of us şu an onu oynamaktayım.
    Hız konusunda arayüzü bence iyi. Netflix ve YouTube gibi uygulamaya geçişleri gayet başarılı. Karasal yayında HD kanallar güzel görünüyor. Çok fazla izlemiyorum gerçi. YouTube da 4k belgeseller var onlara takılıyorum zaten bir başlayınca kendimi alamıyorum devamı geliyor.
    İnternet tarayıcısı fena değil. Bazen takılmalar yaşayabiliyorum ama. LG nin akıllı kumandasına göre kullanımı biraz zor. Sürekli mause imlecini yön tuşlarıyla yönlendirmek zorunda kalıyorsun. Çok fazla tarayıcı kullanmıyorum bu yüzden
    Bence en sıkıntılı kısım kumanda ve kanal listesine ulaşım. Daha pratik olabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökko -- 20 Eylül 2019; 14:23:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.