Şimdi Ara

50,4 TL (Kargo dahil) Güzel Çay Klasik Rize Çayı 5x500g (2.5kg) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mus_ozdemir

Ben de karıştırıp kullandığım için aldım. Hatta dün sipariş verdim bu sabah teslim edildi. Şaşkınım :)

Kahvaltıya demleyip deneyeceğim bakalım.

Hocam denediniz mi çayı bekliyorum merakla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrKnight kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam. Gayet güzel. Ben beğendim. Genelde doğuş,Çaykur ve binden alıp karıştırırım. Bu çay da hoşuma gitti. 50,4 TL (Kargo dahil) Güzel Çay Klasik Rize Çayı 5x500g (2.5kg)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mus_ozdemir kullanıcısına yanıt

Tadı hangi çaya yakın?

• Siteden daha önce alışveriş yapmıştım. Memnun kalmıştım ama 1 sene oldu bunun üstünden.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ben genelde 2-3 çayı karıştırıp içerim. Çaykur rize turist. Doğuş Karadeniz ve Bimin mavi paket. Bu karışıma yakın tad aldım diyebilirim. Doğuş Karadenizde bergamot aroması var. Tabi bu sade olunca o tad yoktu.

• Bunun tiryakisinden almıştım ortalama birşeydi. Bu da onun gibi ortalama bir çaydır. Bunun Tam Tadında olanı olsaydı alınırdı.

• Pazartesi almıştım altı adet dün kargo ile geldi. Fakat siteden ne mesaj ne uyarı ne bilgi geldi, görünce bende şaşırdım.

Merak edenler için çayların üretim tarihine özellikle baktım 04/2021 son kullanım da 04/2024 tarihli, tadına bakma fırsatı olmadı.

• Arkadaşlar çay dün geldi demleyip denedik. Market çaylarından bir tık daha iyi. Toz yok. Ama tavsiye edebileceğim bir güzelliği yok. Dün yine beta tea 150/45 indiriminden yüksek tepe çayından aldım onunla harmanlayıp içeriz artık.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Bu sıcak fırsatı bizimle paylaştığın için teşekkürler. Çayı içiyorum kahvaltıda çok güzel

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güzel fırsat kaptım 2 adet

50,4 TL (Kargo dahil) Güzel Çay Klasik Rize Çayı 5x500g (2.5kg)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.