Şimdi Ara

50.000 birim paraya araba bulamamak.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
7.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskiden olsa 53 bin cok derdim 1 sene öncesine kadar lakin
    Geçen hafta 2011 80 binde symbol eski kasa 65 bin liraya gördüğüm için şaşırmıyorum
    Sizede iyi satışlar dilerim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne_demek

Arkadaşta 1.2 i 20 var eski kasalardan. Arabaya 4 kişi bindik yokuşu 1. vitesle bağıra bağıra çıktı. Valla bir an biz inelim sen çık diyecektim öyle acıdım arabaya Vallahi çok ilginç. Deneyimlemek lazım
    swift 1.2 94 beygir araca yetiyor
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    200 binden sonra dizeller bakıma girerse ağır olmazmı biraz hocam ? Araçlar şehir dışı hep. İstanubula pek güvenemiyorum. izmir içi bakıyorum şimdilik.
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımda vardı telefon ettim bu paraya linea al bunu alma. hem dar hemde çekmiyor bazen dizel iyidir dedi. Elemiştim aslında swifti.
  • quote:

200 binden sonra dizeller bakıma girerse ağır olmazmı biraz hocam ? Araçlar şehir dışı hep. İstanubula pek güvenemiyorum. izmir içi bakıyorum şimdilik.
    218 binde dizel araba var. Su an rutin bakimlar disinda problem yok, tabi mazot pompasi, turbo ve enjektorler zamanla problem cikaracak. Tek istegim ayri ayri zamanda cikarmalari

• quote:

Arkadaşımda vardı telefon ettim bu paraya linea al bunu alma. hem dar hemde çekmiyor bazen dizel iyidir dedi. Elemiştim aslında swifti.
    zaten 70 bini geçmiş piyasası ben 48 e almıstım 2016 modelini 8 ay önce
  • Aurorax kullanıcısına yanıt
    O zaman 200 bin üzeri dizelleri eleyelim hocam
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    İnsanlar delirmiş. Anlamak mümkün değil.
  • Önümüz bayram ve yaz bu fiyatlar düşmez artar cok dusunmemek lazim zarardan kar elde edilmez

• Benim alıp satma derdim yok hocam. Alıp allah nasip ederse 6-7 yıl binmek. Sonrasını düşünürüz
  • Yazıldı mı bilmiyorum ama fiat bravo bakabilirsiniz. Tam f/p aracıdır. 55 civarına iyi araç bulunabilir.

aynı şekilde 308 ve c4 ün eski kasa dizelleri bakılabilir.

B sınıfı düşünürseniz, fiat punto kesinlikle tavsiyemdir. Dizel boş paketini 4 yıl kullandım, ilk arabam olduğundan mıdır bilmiyorum ama onun keyfini, sorunsuzluğunu başka araçlarda bulamadım :)
  • san_jose kullanıcısına yanıt
    308 lerin yeni kasasını görmeden yadırgardım. Bir geçti önümden yeni kasası. valla arkasından baktım kaldım Mavi renkliydi inanılmaz hoşuma gitmişti fakat gel gör ki 100 binden aşağı yok malesef.
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    güzel ve maalesef ki fiyatları dediğiniz gibi yüksek, ancak ben bir önceki kasasını kastetmiştim.
  • san_jose kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Fiat her zaman kabul gören bir araç. Yada züğürt tesellisi bilemiyorum. Bakıyoruz bakalım. Kendimizi kandırıyoruz işte
  • 0.9 Clio kullanıyorum. 1.4 atmosferikten iyi gidiyor. Motordan ve ekonomisinden çok memnunum. 2012 modelleri de var onlara bakabilirsin. Onları da kullanan memnun. Hem eski kasaları icon paket(full) yenileri joy ya da touch. Yani nispeten daha boş paketler. En bos paketinde hız sabitleme,yokuş kalkış, stop&start var. Şehir içi dikkatli kullanırsan 6-7 litre yakar. Uzun yolda 5 litre.

• Ben yıllardır alışmışım dizele. Hunharca basmak istiyorum ama benzinlide olmayacak demek ki. Zaten bir hafta sonları bineriz diye düşünüyorum. Garajda bekler. Hafta içi 1 kere 20 km yaparım o kadar. Benzinli daha mantıklı gibi sanki bana.

Hafta içi 1 diyorum ama araba olunca yardırırmıyım bilemiyorum tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 14 Ocak 2020; 16:49:11 >
  • 50 bine güzel bir bilgisayar toplanır. Araba olarak da akülü araba alınır.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın kardeşim. Ne diyebilirim ki
  • quote:

Sende haklısın kardeşim. Ne diyebilirim ki
    Ben de bu fiyatlara eldeki nakitle kredi vs bulasmadan alayım diye araç baktım hem de fiyatlar bu kadar şişmemişken. Yok. Borçsuz harçsız alınmıyor birşey memlekette.

Bu bütçenin 10 bin üzerine alınabilecek, en azından parasının hakkını biraz da olsa verecek bir C5 bir de 2.0 dizel Cruze var. Bunlardan ikisine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 14 Ocak 2020; 17:11:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.