Şimdi Ara

5 YILLIK M7 YERİNE TAVSİYE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım M7 artık ömrünü doldurdu. Bu marka alışkanlıkta yaptı. HTC ya da bu markaya alternatif olarak farklı markalardan 1.700TL civarında ne önerirsiniz?

• U ultra yada Axon 7. Ses önemliyse bunları öneririm. Lg V20 de var ama LG sorunlu cihazları ile meşhur oldu o yüzden başını yakmak istemem... U ultra ile ilgili soruların olursa yardımcı olurum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

U ultra yada Axon 7. Ses önemliyse bunları öneririm. Lg V20 de var ama LG sorunlu cihazları ile meşhur oldu o yüzden başını yakmak istemem... U ultra ile ilgili soruların olursa yardımcı olurum...

U ultra m7 ebatından büyük herhalde. M7'yi ellerim büyük olmasına rağmen zor kullanıyorum tek elle bu çok daha zor olur sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

U ultra yada Axon 7. Ses önemliyse bunları öneririm. Lg V20 de var ama LG sorunlu cihazları ile meşhur oldu o yüzden başını yakmak istemem... U ultra ile ilgili soruların olursa yardımcı olurum...

U ultra m7 ebatından büyük herhalde. M7'yi ellerim büyük olmasına rağmen zor kullanıyorum tek elle bu çok daha zor olur sanırım?

5.7''+2'' ikinci ekran ve kenar çerçeveler dersek bayağı daha büyük. One m7 4.7'' ekrana sahip. O boyutlarda high end cihaz kaldı mı bilmiyorum belki sony'in compact modelleri olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia 8 ya da asus zenfone5 alın derim. bütçenizi 100 200 tl aşacak ama değer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.