Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

5 YILLIK M7 YERİNE TAVSİYE?

4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> 5 YILLIK M7 YERİNE TAVSİYE?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1390 Mesaj
    Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım M7 artık ömrünü doldurdu. Bu marka alışkanlıkta yaptı. HTC ya da bu markaya alternatif olarak farklı markalardan 1.700TL civarında ne önerirsiniz?

|
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    U ultra yada Axon 7. Ses önemliyse bunları öneririm. Lg V20 de var ama LG sorunlu cihazları ile meşhur oldu o yüzden başını yakmak istemem... U ultra ile ilgili soruların olursa yardımcı olurum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

U ultra yada Axon 7. Ses önemliyse bunları öneririm. Lg V20 de var ama LG sorunlu cihazları ile meşhur oldu o yüzden başını yakmak istemem... U ultra ile ilgili soruların olursa yardımcı olurum...

U ultra m7 ebatından büyük herhalde. M7'yi ellerim büyük olmasına rağmen zor kullanıyorum tek elle bu çok daha zor olur sanırım?

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
  • Yarbay
    2467 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

U ultra m7 ebatından büyük herhalde. M7'yi ellerim büyük olmasına rağmen zor kullanıyorum tek elle bu çok daha zor olur sanırım?

5.7''+2'' ikinci ekran ve kenar çerçeveler dersek bayağı daha büyük. One m7 4.7'' ekrana sahip. O boyutlarda high end cihaz kaldı mı bilmiyorum belki sony'in compact modelleri olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    nokia 8 ya da asus zenfone5 alın derim. bütçenizi 100 200 tl aşacak ama değer.
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.