Şimdi Ara

5 Yıldızlı Otelde Çalışıyorum Sorularınzı Bekliyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
103
Cevap
0
Favori
6.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: O Bir Filolog

Bizim otel için nefes alsın,eli ayağı tutsun yeter.
    Eğitim durumunda gereksinimler nedir hocam?
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Lise,ilkokul fark etmez.Dediğim gibi yeter ki çalışsın.Ha tabii lise mezunu adamı asla müdür falan yapmazlar ama azimle 8 9 sene sonra şef olanlar biliyorum.
  • Otel de karşılaştığınız en rezil durum nedir. Müşteri yi baz alalım.
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Disco her zaman açık olmuyor belli başlı zamanlar açık olur.Bir cumartesi gecesi disco vardı ve müşterinin biri gelip disco açık büfe mi demişti.Ve farklı bir kişi discoya gelip çay istemişti.
  • quote:

Disco her zaman açık olmuyor belli başlı zamanlar açık olur.Bir cumartesi gecesi disco vardı ve müşterinin biri gelip disco açık büfe mi demişti.Ve farklı bir kişi discoya gelip çay istemişti.
    hocam kız arkadaşımla internet üzerinden 5 yıldızlı eli yüzü düzgün bir antalya veya muğla otelinden rezarvasyon yaptırsam otele girişte evlilik cüzdanı falan isterler mi ?

bir de ingilizcemi geliştirmek için bol turistin olduğu büyük bir otelde 3 ay çalışmak istiyorum hiç tecrübem yok nasıl iş bulurum işe alırlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea_guru -- 16 Ağustos 2018; 20:57:25 >

• Maaş ne kadar kız arkadaş bulmak kolay mı çalıştığın ortam da
  • Hocam nüfus cüzdanı yeterli oluyor.İş konusuna gelirsek Bodrum'da sezon başlamadan önce rahat iş bulursun bence.Sadece biraz araştır,kesin bulursun.
  • Sana yetmez bizim aldığımız para Turbocum. :)
  • neden yabancı bırısıyle evlenmıyorsun
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Neden evleneyim? :)
  • quote:

Odalar ve soyunma odaları hariç her yerde kamera var.Buna personel dinlenme alanı da dahil.
    Buralarda da olmadığına eminmisin : )
  • Evet hocam:)
  • Kaldığınız odalar normal müşterinin kaldığı odalar mı? Aylık bahşiş ne kadar?
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Odalarda kalmak ya da herhangi bir personelin otelde konaklaması yasak.Aylık bahşiş kişiden kişiye göre değişir yeter ki müşterini bul.
  • Oteldeki etkinliklerde çalışmak için İngilizce bilgisi yeterli mi? Otelde personeller için yatma kalkma yeri var mı? Yeme içme?
  • O Bir Filolog kullanıcısına yanıt
    Nerde yatıyorsunuz?
  • zoilist kullanıcısına yanıt
    Otelde canlı müzik ve disco harici etkinlik yok haliyle ingilizceye de gerek yok.
  • hayrikoc61 kullanıcısına yanıt
    Ben kendi evimde yatıyorum,olmayanlar ise lojmanda.
  • otelin geceliği ne kadar?

bende otellerde çalıştım da bu sene gitmedim.benim çalıştığım bir otelin LOJMANI 4.5 yıldızlı otel gibiydi.housekeeping max 1 haftada gelir odanı temizler.lojmanda wifi var.havuzu var.odalar max 2 kişilik.otelin geceliği 850 liraydı 2017 de şimdi nasıl bilemem
  • Geceliği 500 ile 600 arası değişiyor.Sizin lojman hizmeti çok iyiymiş ama bizim otelinki cidden berbat.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.